El. ME 2020. Austria - Polska. Włoskie media relacjonują wielki wyczyn Piątka. "Zawsze jest głodny bramek"

Krzysztof Piątek znowu jest na ustach wszystkich. Nie tylko Polacy cieszą się z jego gola przeciwko Austrii (1:0). Także Włosi z radością odnotowali jego kolejny wyczyn. Zobaczcie reakcje mediów.

Robert Czykiel
Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Piątek bohaterem

Reprezentacja Polski w końcu dała kibicom powody do radości. Biało-Czerwoni zaczęli eliminacje Euro 2020 od wyjazdowego zwycięstwa z Austrią. To pierwsza wygrana pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka. Ulgę zapewnił mu ten, którego posadził na ławce rezerwowych.

Krzysztof Piątek w drugiej połowie wszedł za Piotra Zielińskiego. Dziewięć minut później celebrował gola. To jego drugie trafienie z rzędu w koszulce z orzełkiem na piersi. "El Pistolero" jest na ustach wszystkich Polaków, ale także Włosi ekscytują się jego wyczynem. Zobaczcie, co piszą włoskie gazety i portale internetowe.

Czy Piątek powinien zagrać od pierwszej minuty z Łotwą?