Polska - Finlandia. Grosicki z notą marzeń, zły sen debiutanta i spory niedosyt

Nota marzeń dla Grosickiego, obiecujące występy Drągowskiego i Modera, ale i niedosyt po grze Kądziora, Milika, Linettego i Piątka - oceniamy Polaków za mecz z Finlandią (5:1).

Maciej Kmita

Kłopot bogactwa

Bartłomiej Drągowski: 8,0. Potwierdził, że pozycja bramkarza jest najlepiej obsadzoną w drużynie narodowej, a Jerzemu Brzęczkowi rywalizacji między słupkami może zazdrościć prawie cała Europa.

Wbrew wynikowi, miał dużo pracy na przedpolu i na linii. Świetnie zachował się m.in. w 47. minucie, kiedy po błędzie Bochniewicza błyskawicznie wybiegł do Niskananena. Przy straconym golu był bez winy - Fin uderzył wtedy idealnie, a Drągowski był zasłonięty przez Krychowiaka.

Skala ocen: 1-10 (wyjściowa: 6)

Czy podobał Ci się występ Polski przeciwko Finlandii?