Nigeria. Schodzi: Joe Aribo. Wchodzi: Abdullahi Shehu.

2
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Silva.

90+3'

Szukają zwycięskiej bramki Brazylijczycy. Rywalem bronią się niemal całym zespołem.

1
90'

Już jesteśmy w doliczonym czasie gry.

89'

Brazylia. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Lucas Paqueta.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Wilfred Ndidi.

86'

Coutinho miał szansę na gola, jednak dobrze zachowała się obrona rywala. Wciąż remis.

84'

Nigeria. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Ramon Azeez.

83'

Cały czas więcej z gry ma Brazylia, jednak to Nigeryjczycy przed momentem mogli zadać cios. Zabrakło im centymetrów.

81'

Brazylia. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Fabinho.

76'

Kolejna próba Brazylii. Strzał Gabriela, piłka szybuje obok bramki.

74'

Nigeria. Schodzi: Victor Osimhen. Wchodzi: Paul Onuachu.

Paul Onuachu #19
1
1
1
1
1
73'

Brazylia powinna prowadzić. Uderzał Richarlison, rezerwowy został jednak zablokowany. Kapitalne zachowanie obrońcy Nigerii.

70'

Żadna z drużyn nie chce zbytnio ryzykować. Nigerię remis satysfakcjonuje, Brazylia jeszcze czeka ze zdecydowanym natarciem.

1
1
1
1
67'

Wchodzimy w decydujące fragmenty meczu. Więcej z gry mają Brazylijczycy, Nigeryjczycy konsekwentnie czekają na możliwość zadania ciosu rywalom.

63'

Nigeria. Schodzi: Francis Uzoho. Wchodzi: Maduka Okoye.

Jordan Zemura #16
60'

Urazu doznał Uzoho. Bramkarz potrzebuje konsultacji z szamanami.

59'

Do dośrodkowania doszedł Casemiro, uderzył głową z sześciu metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki!

58'

Zagranie do Firmino, Brazylijczyk jednak nie doszedł do piłki.

1
57'

Do dośrodkowania doszedł Jesus. Bramkarz zdołał złapać piłkę. Gdyby Brazylijczyk dokładniej uderzył jego zespół już by prowadził.

53'

Nigeryjczycy nie zamierzają jednak tylko się bronić. Strzał głową oddał Aribo, uderzył wprost w Edersona.

komentarz

Casemiro w ostatnich tygodniach jest skuteczny pod bramką rywala.

52'

Brazylia szybko chce wyjść na prowadzenie i kontrolować przebieg wydarzeń na boisku.

49'

Gol! Strzelił Casemiro. Po krótko rozegranym rogu i dograniu strzał głową Jesua odbił się od poprzeczki. Do futbolówki dopadł Casemiro i umieścił w bramce. 1:1!

Brazylia
5
3
3
3
3
47'

Po zmianie stron zaatakowała Brazylia. Nigeryjczycy odpierają ataki rywala.

1
1
1
1
2
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

1
46'

Brazylia. Schodzi: Everton. Wchodzi: Richarlison.

Everton #19
1
44'

Uderzał z rzutu wolnego Philippe Coutinho, piłka poszybowała tuż obok słupka bramki Nigerii.

1
1
1
1
42'

Arthur zagrywał do Alvesa, który znalzł się na spalonym.

2
2
2
2
2
40'

Po stracie gola Brazylia nie rzuciła się do ataku. Nigeryjczycy czekali na swoją szansę i się jej doczekali.

1
2
3
2
3
37'

Kolejna okazja Nigeryjczyków. Mocny strzał oddał Ndidi, Ederson obronił!

4
3
2
2
2
35'

Gol! Strzelił Joe Aribo. Asystował mu Moses Simon. Mamy niespodziankę! Aribo otrzymał piłkę w polu karnym, ruszył z nią i minął kilku rywali. W końcu Nigeryjczyk z siedmiu metrów uderzył. Ederson nie dał rady odbić strzału. 0:1!

Nigeria
8
7
2
1
34'

Przez moment wydawało się, że to jest ten czas i za moment Brazylia zdobędzie gola. Ataki Canarinhos jednak oslabły.

1
1
1
1
1
31'

Piłkę otrzymał w polu karnym Firmino, strzał poszybował w zasięgu rąk bramkarza z Nigerii.

1
1
1
1
1
29'

Firmino zagrywał do Jesusa, ten jednak znalazł się na spalonym.

1
1
1
2
1
27'

Ależ okazję mieli Brazylijczycy! Głową z ok. 10 metrów uderzał Jesus, Uzoho zdołał odbić piłkę!

1
24'

Niewiele dzieje się na boisku. Piłkarze nie kwapią się do zdecydowanego ataku. Tempo gry jest wolne.