90'

Doliczone trzy minuty.

1
88'

Reprezentacja Włoch nie ma dość. Piłka obiła poprzeczkę po uderzeniu Federico Bernardeschiego! Gracz Juventusu miał możliwość pokonania Kanana Piricia z linii pola karnego po podaniu wszędobylskiego Lorenzo Insigne.

1
1
1
86'

Domenico Berardi autorem dotąd ostatniego gola w meczu.

1
1
3
84'

Sinisa Sanicanin nie może grać do końca z powodu urazu. Gospodarze w osłabieniu.

82'
ZMIANA

Włochy. Schodzi: Andrea Belotti. Wchodzi: Kevin Lasagna.

79'
ZMIANA

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Benjamin Tatar. Wchodzi: Amar Rahmanović.

1
79'
ZMIANA

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Smail Prevljak. Wchodzi: Irfan Hadzić.

Irfan Hadzić #9
Smail Prevljak #11
1
1
79'
ZMIANA

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Advan Kadusić. Wchodzi: Darko Todorović.

Darko Todorović #4
Advan Kadusić #2
1
78'

Andrea Belotti domagał się podyktowania rzutu karnego. Artur Soares Dias nie zgodził się z interpretacją napastnika Torino FC, a Bośnia i Hercegowina ruszyła z kontratakiem. Trochę niezgrabnie, ale powstrzymali go Gianluigi Donnarumma oraz Francesco Acerbi.

1
1
2
77'
ZMIANA

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Vladan Danilović.

Vladan Danilović #16
1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu i już bez specjalnej dramaturgii w Sarajewie. Piłka nożna potrafi jednak zaskakiwać swoją nieprzewidywalnością, więc skreślenie w stu procentach Bośni i Hercegowiny będzie zasadne dopiero po ostatnim gwizdku.

1
1
1
72'
ZMIANA

Bośnia i Hercegowina. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Stipe Loncar.

Stipe Loncar #21
3
2
2
4
2
70'

Domenico Berardi na 2:0. Prawie nic już nie grozi Włochom.

1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Domenico Berardi. Asystował mu Manuel Locatelli.

Akcja bramkowa wyprodukowana w Sassuolo. Domenico Berardi strzelił gola w sytuacji sam na sam z Kenanem Piriciem po podaniu z głębi pola Manuela Locatellego. Mięciutka piłka wrzucona w szesnastkę gospodarzy i Domenico Berardi nawet nie pozwolił jej spaść, tylko huknął z powietrza do sieci. Opłacało się atakować mimo prowadzenia, ponieważ dwubramkowa zaliczka daje już spokój Azzurrim.

67'

Ostatnie minuty pod znakiem ostrych przewinień obu reprezentacji. Spieszy się Azzurrim, których najwyraźniej jeszcze nie zaspokoiła jednobramkowa zaliczka i grają zgodnie z hasłem "najlepszą obroną jest atak".

1
1
2
65'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi za kolejne ostre przewinienie.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli. Trochę komedia. Lorenzo Insigne musiał odgarniać kurtkę i dres kompana z reprezentacji, żeby sędzia zobaczył numer na koszulce. Chyba Portugalczyk nie ogląda Serie A, a szkoda.

3
1
1
1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Advan Kadusić za przewinienie na Domenico Berardim.

Bośnia i Hercegowina
1
60'

Manuel Locatelli nie zdołał wepchnąć piłki z bliska do siatki po płaskim wstrzeleniu w pole bramkowe Francesco Acerbiego. Reprezentacja Włoch marnuje swoje szanse na podwojenie prowadzenia, ale optymista powie, że przynajmniej mnóstwo ich stwarza.

2
1
1
2
60'

"Lolo" szaleje, ale skuteczność nie jest imponująca.

1
2
1
57'

Przewinienie blisko linii pola karnego na Andrei Belottim. Reprezentacja Włoch nie znalazła chętnego zawodnika do oddania strzału, a wrzutka Lorenzo Insigne w kierunku Francesco Acerbiego została wybita przez Bośniaków na korner.

2
1
1
54'

Sędzia podbiegł do ławek rezerwowych i postanowił udzielić reprymendy obu selekcjonerom. Bardzo dużo do powiedzenia mają sztabowcy obu reprezentacji, co najwyraźniej przeszkadza Portugalczykowi.

1
2
1
1
1
52'

Zakotłowało się w pobliżu bramki Gianluigiego Donnarummy po wrzutce Miralema Pjanicia z rzutu wolnego. Piłka została zgrana przez Dennisa Hadzikadunicia, a ostatecznie po uderzeniu wylądowała w bocznej siatce. Zawodnik AC Milanu miał pretensje do swoich zdezorientowanych tym razem obrońców.

1
1
1
51'

Pierwsza niebezpieczna akcja Azzurrich po powrocie z szatni na boisko. Ponownie w rolach głównych podający Lorenzo Insigne oraz strzelający Andrea Belotti. Kapitan Toro nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Kenana Piricia.

1
1
48'

Benjamin Tatar ułożył sobie futbolówkę na stopie przed polem karnym reprezentacji Włoch. Jego uderzenie z dystansu pozostawiało bardzo dużo do życzenia. Gianluigi Donnarumma nie musiał nawet, zgodnie z piłkarskim porzekadłem, odprowadzać piłki wzrokiem poza boisko.

2
1
1
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa rywalizacji. Reprezentacja Włoch potrzebuje kolejnego gola, żeby ostatecznie pozbawić przeciwnika nadziei na zapunktowanie. Bośnia może jeszcze zaproponuje coś interesującego na pożegnanie z najwyższą dywizją Ligi Narodów.