Liga białoruska
10 maj 2020 17:00
90+3'

Gol! Strzelił Nemanja Milić. Asystował mu Dmitrij Biessmiertnyj.

Nemanja Milić zejdzie z boiska z dubletem na koncie. Nie potrzebował dużo czasu na strzelenie dwóch goli. Zmiennik oswobodził się spod opieki obrońców i strzałem z kilkunastu metrów pod poprzeczkę postawił "kropkę nad i".

Nemanja Milić #26
BATE Borysów
Asysta:
Dmitrij Biessmiertnyj #19
1
90'

Doliczone cztery minuty.

88'

Ostatnie szanse obu drużyn, żeby jeszcze poprawić i tak okazały rezultat. FK Smolewiczi stara się zmobilizować do jeszcze jednego ataku na bramkę Denisa Szczerbickiego.

85'

BATE Borysów. Schodzi: Paweł Nechajczik. Wchodzi: Dmitrij Biessmiertnyj.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Paweł Nechajczik #33
84'

FK Smolewiczi-STI. Schodzi: Dmitrij Szczegrikowicz. Wchodzi: Aleksandr Aleksandrowicz.

Aleksandr Aleksandrowicz #30
Dmitrij Szczegrikowicz #11
82'

Kopciuszek będzie walczyć do końca o to, żeby utrzeć nosa zawodnikom z Borysowa. Przed momentem miał rzut wolny, ale skoncentrowani przeciwnicy poradzili sobie z wybiciem dośrodkowania.

2
1
80'

Gol! Strzelił Nemanja Milić. Asystował mu Igor Stasiewicz.

BATE Borysów odzyskało prowadzenie. Wszystko wskazuje na to, że jednak faworyt postawi na swoim. Trener Kirył Alszewski może gratulować sobie i swoim współpracownikom. Wprowadzony z ławki rezerwowych Nemanja Milić delikatnie strącił piłkę w narożnik bramki po wrzutce Igora Stasiewicza z rzutu wolnego. Pasjonujące widowisko. 4:3!

Asysta:
Igor Stasiewicz #22
1
76'

Piłka przeleciała nieznacznie obok bramki FK Smolewiczi. Po wrzutce Igora Stasiewicza główkował Paweł Niechajczik, ale sytuacja była niekomfortowa i skrzydłowemu nie udało się odzyskać prowadzenia dla BATE Borysów.

1
76'

FK Smolewiczi-STI. Schodzi: Iwan Weras. Wchodzi: Władysław Muchamedow.

Władysław Muchamedow #9
Iwan Weras #10
75'

Bez przekonania atakują od momentu wyrównania piłkarze BATE Borysów. Z kolei FK Smolewiczi jest uskrzydlony swoim rewelacyjnym pościgiem i energicznie przesuwa się w obronie. Do końca podstawowego czasu pozostał kwadrans.

1
71'

BATE Borysów. Schodzi: Maksim Skawysz. Wchodzi: Nemanja Milić.

70'

Jean-Morel Poe zdecydował się na jeszcze jedno uderzenie zza linii pola karnego, ale gdyby również tym razem piłka znalazła się w bramce, byłoby to za dużo szczęścia jak na jedno popołudnie.

1
69'

BATE Borysów. Schodzi: Jewgienij Jabłonskij. Wchodzi: Willum Willumsson.

Willum Willumsson #16
Jewgienij Jabłonskij #5
69'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Nechajczik za nieeleganckie przewinienie.

66'

Piłkarzom BATE Borysów zaczęło się nagle spieszyć. Już witali się z gąską w ogródku, już dopisywali sobie komplet punktów, a tymczasem pozostaje coraz mniej czasu na odzyskanie prowadzenia.

1
63'

FK Smolewiczi-STI. Schodzi: Aleksiej Turik. Wchodzi: Aleksiej Wakulicz.

Aleksiej Wakulicz #24
Aleksiej Turik #77
63'

Gol! Strzelił Jean-Morel Poe. Asystował mu Aleksiej Butarewicz.

Trudno było spodziewać się takiego zwrotu akcji w Borysowie. Po powrocie z szatni na boisko skazywany na pożarcie beniaminek strzelił dwa gole. 3:3! Jean-Morel Poe dostał podanie przed polem karnym BATE Borysów i znalazł sposób na oddanie strzału przez gąszcz przeciwników, od słupka, do siatki. Efektowne trafienie i FK Smolewiczi pokazał, że stać go na sprawienie niespodzianki.

Jean-Morel Poe #97
FK Smolewiczi-STI
Asysta:
Aleksiej Butarewicz #22
1
60'

Igor Stasiewicz domagał się od sędziego odgwizdania rzutu karnego. Nic takiego się nie wydarzyło. Andriej Wasilewicz nakazał zawodnikom BATE Borysów wznowienie gry od rzutu rożnego.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Stanisław Dragun za pomaganie sobie ręką przy przyjmowaniu piłki w polu karnym przeciwnika.

Stanisław Dragun #8
55'

Gol! Strzelił Dmitrij Szczegrikowicz. Asystował mu Arsenij Bondarenko.

Jeszcze może być interesująco w Borysowie. Jean-Morel Poe tak zakręcił trzema obrońcami BATE, że wywalczył dla swojego klubu rzut rożny. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki było jeszcze strącenie Arsenija Bondarenki zanim Dmitrij Szczegrikowicz wpakował piłkę z bliska do siatki. Za mocno rozluźnili się faworyci i muszą mieć się na baczności po golu kontaktowym.

Asysta:
Arsenij Bondarenko #4
52'

Żółtą kartkę otrzymał Jean-Morel Poe za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

51'

Aleksandr Filcow jak zwykle niepewnie na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale tym razem gracze BATE Borysów nie wymierzyli kary w postaci czwartego gola. Piłka w centrum pola.

1
50'

BATE Borysów pozwoliło przeciwnikowi wymienić kilkanaście podań, a że niewiele interesującego z tego wynikło, to faworyt sam zabrał się do ataku pozycyjnego.

48'

Aleksandr Filcow nie jest najpewniejszym punktem swojego zespołu. To delikatnie napisane. Golkiper FK Smolewiczi wybiega daleko od bramki, ale zamiast wyjaśniać sytuację, to jeszcze dolewa oliwy do ognia.