2
2
3
83'

Po prostu nuda w ostatnich kilku minutach. Nie było żadnej sytuacji podbramkowej. Borussia M'gladbach nie zaprezentowała się pozytywnie na terenie Królewskich.

3
2
1
1
1
79'

Uderzenie w słupek! Lucas Vazquez często angażuje się w ataki Królewskich, ale nie potrafi udokumentować żadnego z nich strzałem do siatki. Borussia M'gladbach zostawia mnóstwo miejsca Realowi Madryt.

1
1
74'
74'

Real Madryt. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Sergio Arribas.

1
73'

Kocioł. Momentami nie ma czego zbierać z Borussii M'gladbach. W zamieszaniu po dośrodkowaniu dwa uderzenia. Sergio Ramos nie pokonał Yanna Sommera, a dobitka Karima Benzemy wylądowała na poprzeczce.

1
71'

Kombinacja w polu karnym przeciwnika w wykonaniu Rodrygo Goesa oraz Luki Modricia. Futbolówka uciekła gospodarzom poza boisko i wznowienie zostało polecone Yannowi Sommerowi.

1
1
1
1
2
69'

Ładna akcja oskrzydlająca zaprezentowana przez podopiecznych Zinedine'a Zidane'a. Po dośrodkowaniu Rodrygo Goes nie oddał dobrego uderzenia, co uratowało Borussię M'gladbach przed stratą kolejnego gola.

65'

Rzut wolny na połowie Realu Madryt. W pierwszym tempie "banda" nie zdołała oddać strzału, ale futbolówka spadła jeszcze pod nogami najgroźniejszego spośród przyjezdnych Alassany Plei. Jego płaskie uderzenie poleciało obok słupka w bramce Thibauta Courtoisa.

1
1
1
1
1
63'

Uderzenie z dystansu Toniego Kroosa zostało poskromione przez Yanna Sommera. Bramarz Borussii M'gladbach niezmiennie pod częstszym ostrzałem niż stojący po przeciwnej stronie boiska Thibaut Courtois.

1
1
62'

Po podwójnej zmianie delikatne ożywienie w poczynaniach ofensywnych Borussii M'gladbach, ale chyba nie chodziło o delikatne ożywienie, a o diametralne przyspieszenie.

1
60'

Rozegranie blisko pola karnego Borussii M'gladbach. Uderzenie z dystansu Lucasa Vazqueza zostało zablokowane. Po chwili ponowienie ataku, jednak Królewskim zabrakło boiska.

57'

Nieudane rozegrania Borussi M'gladbach. Przez moment otworzyła się droga w kierunku bramki Thibauta Courtoisa, ale podanie prostopadłe zostało wykonane ze zbyt dużą energią. Z kolei przed momentem Alassane Plea był na spalonym przed oddaniem strzału z ostrego kąta w boczną siatkę.

1
54'

Nieudane dośrodkowanie Toniego Kroosa i tym razem dogranie wykonane przez Niemca nie nadawało się do oddania strzału nawet dla takiego specjalisty od gry w powietrzu jak Karim Benzema.

3
1
1
51'

Real Madryt pozwolił przeciwnikom na przechwycenie futbolówki blisko linii pola karnego. Alassane Plea pochopnie zdecydował się na oddanie uderzenia z dystansu i nie przymierzył w bramkę Thibauta Courtoisa.

1
48'

Piłka szybowała w kierunku bramki przyjezdnych po kolejnym dośrodkowaniu Rodrygo Goesa oraz uderzeniu Karima Benzemy. Poradził sobie na linii Yann Sommer i nie pozwolił byłemu reprezentantowi Francji na skompletowanie hat-tricka.

4
2
2
2
4
46'
46'

Początek drugiej części spotkania. Real Madryt ma przede wszystkim za zadanie utrzymać poziom, a Borussia M'gladbach musi diametralnie podnieść jakość prezentowanego przez siebie futbolu.

1
45'

Doliczona minuta.

3
1
43'

Piłka w bramce Borussi M'gladbach, ale nie ma gola z powodu wcześniejszego spalonego Raphaela Varane'a. Dlatego Luka Modrić nie może cieszyć się z powiększenia prowadzenia Realu Madryt.

2
2
2
42'

Rzut wolny dla zespołu z Madrytu blisko narożnika pola karnego przeciwnika. Toni Kroos centrował niebezpiecznie, a piłka została strącona przez osamotnionego defensora na korner. Nie pozwolił on na strzał ani Sergio Ramosowi, ani Raphaelowi Varene'owi, ani Karimowi Benzemie.

4
2
2
2
2
39'

Przewinienie w bocznym sektorze boiska na Marcusie Thuramie. Beznadziejne rozegranie rzutu wolnego przez podopiecznych Marco Rose i futbolówka została oddana praktycznie za darmo Realowi Madryt. Gospodarze natychmiast przeprowadzili kontratak, a uderzenie Luki Modricia zostało sparowane przez Yanna Sommera na słupek!

3
2
2
1
1
37'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku ustawionego blisko bramki przeciwnika Marcusa Thurama. Piłka była dorzucona odpowiednio, ale blisko reprezentanta Francji znajdował się defensor i nie pozwolił na zatrudnienie Thibauta Courtoisa.

1
1
1
1
3
35'

Karim Benzema robi show!

8
2
2
3
4
32'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes.

Nie, to nie powtórka. Bardzo podobne drugie trafienie Karima Benzemy, więc Borussia M'gladbach nie wyciąga żadnych wniosków ze swoich pomyłek. Karim Benzema przyczaił się w odpowiednim miejscu pola karnego i pokonał Yanna Sommera strzałem głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Rodrygo Goesa. Zmienił się więc głównie asystent, a także to, że Szwajcar ruszył się z miejsca w bramce.

18
8
6
7
12
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa rywalizacji indywidualna szarża przeprowadzona przez Viniciusa Juniora. Dynamicznemu zawodnikowi udało się wypracować rzut rożny dla Realu Madryt. Dochodząca wrzutka Toniego Kroosa w kierunku Raphaela Varane'a została unieszkodliwiona.

2
1
1
1
1
27'

Przebudziła się drużyna prowadzona przez Marco Rose i pokazała, że również jest w stanie kreować sytuacje podbramkowe w Hiszpanii. Po szansie przyjezdnych Real Madryt stara się ponownie skoncentrować i gra na utrzymanie futbolówki.

4
3
2
2
4
24'

Pierwsza świetna szansa na doprowadzenie do remisu. Alassane Plea dostał podanie prostopadłe od Larsa Stindla i znalazł się sam na sam z Thibautem Courtoisem. Miękka podcinka ponad bramkarzem, ale nie przymierzył do siatki. Pudło i tylko ostrzeżenie dla Królewskich.

3
2
2
2
4
22'

Borussia M'gladbach na razie nie przypomina siebie z poprzedniego meczu przeciwko Realowi Madryt. Natomiast gospodarzy można pochwalić podobnie jak po spotkaniach z Interem Mediolan, ale prawda jest też taka, że po nieco ponad kwadransie warto się wstrzymać z ocenami.

4
1
1
2
2
21'

Rozegranie Realu Madryt, natomiast piłkarze w czarnych strojach niezdecydowani w pressingu i bardzo głęboko kasują ataki przeciwnika. Przed momentem w ogóle się to nie udało i uderzenie Ferlanda Mendy'ego zostało zablokowane. Tylko korner dla mistrza Hiszpanii.

5
3
3
3
4
19'

Indywidualna szarża Luki Modricia, który dwa razy starał się wypracować sobie miejsce do oddania uderzenia w polu karnym Borussii M'gladbach. Interweniowali odrobinę rozpaczliwie goście.

2
1
1
2
18'

Real Madryt prezentuje się w dotychczasowej fazie meczu lepiej od przeciwnika i choć Borussia M'gladbach kilkakrotnie zbliżyła się do bramki Thibauta Courtoisa, to jeszcze nie zagroziła realnie golkiperowi Królewskich. Muszą przyspieszyć przyjezdni.

2
2
1
14'

Korner dla Borussi M'gladbach i dośrodkowanie spod chorągiewki zostało wyłapane przez przytomnego na przedpolu Thibauta Courtoisa. Reprezentant Belgii nie pozwolił żadnemu przeciwnikowi na oddanie uderzenia.

5
3
3
1
1
12'

Karim Benzema przymierzył na 1:0 dla Realu.

2
1
5
2
9'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Lucas Vazquez.

Real Madryt na prowadzeniu w konfrontacji z Borussią M'gladbach. Karim Benzema ustawił się w odpowiednim miejscu pola karnego między podopiecznymi Marco Rose i przymierzył głową tak dobrze, że Yann Sommer wyłącznie odprowadził wzrokiem do siatki. Perfekcyjne dośrodkowanie z prawego skrzydła wykonał Lucas Vazquez. W wirtualnej tabeli Królewscy znaleźli się na pierwszym miejscu.

15
4
2
6
7
8'

Przewinienie Viniciusa Juniora na Christopherze Kramerze. Borussia M'gladbach nie przeprowadziła w efekcie żwawego kontrataku w kierunku bramki Thibauta Courtoisa. Rozegranie rzutu wolnego nie było perfekcyjne.

3
1
1
5'

Rozczarowani byli piłkarze z Moenchengladbach jakością założonego przez siebie pressingu, ale błędy drugiej linii naprawił obrońca, który w polu karnym interweniował tak dobrze, że Real Madryt nie wywalczył nawet rzutu rożnego. Dotąd Yann Sommer interweniował raz po dośrodkowaniu Luki Modricia.

2
1
3'

Gospodarze w białych koszulkach i spodenkach, a Borussia M'gladbach na czarno z białymi akcentami. Podeszli pressingiem podopieczni Zinedine'a Zidane'a, ale nie spanikowali przyjezdni z Niemiec.

2
1
2
1
2
20:04

W poprzednim meczu Real Madryt zwyciężył 1:0 z Sevilla FC, a Borussia M'gladbach zremisowała 2:2 z SC Freiburg. Królewscy mierzyli się już z podopiecznymi Marco Rose jesienią w Lidze Mistrzów i konfrontacja zakończyła się szczęśliwym dla zespołu Zinedine'a Zidane'a remisem 2:2.

20:04

Sędzia: Bjorn Kuipers (Holandia)

1
20:04

Real Madryt poniósł w historii trzy porażki u siebie z przedstawicielami Bundesligi. Z kolei Borussia M'gladbach odniósł jedno zwycięstwo w Hiszpanii, a wydarzyło się to dawno temu - w 1974 roku w konfrontacji na stadionie Realu Zaragoza.

1
1
20:04

Marco Rose przygotował następującą jedenastkę.

1
20:04

Zestawienie Realu Madryt.

1
20:04

Konfrontacja Realu Madryt z Borussią M'gladbach wyłoni uczestnika fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Rywalizacja w grupie, z udziałem tych klubów, jest od początku wyrównana i pełna zaskakujących rozstrzygnięć.