PKO Ekstraklasa: 14. kolejka
05 lis 2021 20:30
90+2'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Bojan Nastić.

Nastić dośrodkował z boku boiska, a Imaz popisał się precyzyjnym uderzeniem głową! 2:2!

Jagiellonia Białystok
41
22
3
5
28
90+2'

Śląsk cały czas utrzymuje się przy piłce.

12
5
2
1
8
90'

Doliczone dwie minuty.

12
7
4
3
4
90'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Israel Puerto wybił piłkę.

4
2
1
4
89'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii.

2
3
2
5
5
87'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Gospodarze po chwili wybili piłkę.

4
8
1
3
6
85'

Śląsk utrzymuje się z piłką na połowie Jagiellonii.

12
4
2
2
5
82'

Gol! Strzelił Adrian Łyszczarz.

To nowy bohater Śląska! Adrian Łyszczarz i wrocławianie prowadzą 2:1! Po dośrodkowaniu w pole karne piłkarz WKS-u głową skierował piłkę do bramki Jagiellonii!

Śląsk Wrocław
39
23
5
14
19
79'

Znów zamieszanie w polu karnym Śląska. Wrocławianie w ostatniej chwili zdołali wybić piłkę.

2
1
3
7
79'

Wrzutka w pole karne Jagiellonii, ale nie było tam zawodników WKS-u.

2
3
4
77'
3
2
1
1
2
76'

Niesamowite! Najpierw słupek uratował Śląsk po strzale Nasticia, a chwilę później z 5 metrów nad poprzeczką strzelił Jesus Imaz! To powinien być gol!

1
1
1
4
8
70'

Zbyt głęboko dośrodkował Bojan Nastić. Piłka wyleciała poza boisko.

1
67'
67'
66'

Po dośrodkowaniu w pole karne w dobrej sytuacji znalazł się Bartosz Kwiecień. Oddał jednak niecelny strzał głową.

1
4
3
65'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Michał Żyro.

3
3
1
3
6
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wojciech Golla. Rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na uderzenie na bramkę WKS-u.

10
4
2
1
6
61'

Dobrze spisał się Szymon Lewkot. Obrońca WKS-u wybił piłkę Imazowi we własnym polu karnym.

7
1
3
3
59'

Kolejny raz pokazał się Michał Szromnik. Bramkarz Śląska tym razem dobrze obronił strzał Bidy!

5
1
1
4
4
55'

To są minuty Jagiellonii! W polu karnym strzelał Jesus Imaz. Michał Szromnik nie dał się zaskoczyć.

11
4
1
3
5
55'

Zza pola karnego strzelał teraz Bartosz Bida. Uderzenie zablokowane!

1
5
4
54'

Gol! Strzelił Tomas Prikryl.

1:1 we Wrocławiu! Po rzucie rożnym piłka została wybita, a Tomas Prikryl z około 16 metrów popisał się precyzyjnym uderzeniem prosto do bramki!