1
4
4
47'

Niebezpieczna akcja indywidualna zawodnika z Hiszpanii. Po jego podaniu uderzenie i piłka została strącona ponad poprzeczkę przez skoncentrowanego Łukasza Miśkiewicza. Naprawił on niepowodzenie Jakuba Kożucha.

3
1
4
3
45'

Polska wyszła z niebezpiecznym kontratakiem, zanosiło się na pokonanie po raz drugi bramkarza reprezentacji Hiszpanii, ale interweniował w ostatnim momencie golkiper. Piłka w jego ręku, a niesiona dopingiem drużyna gospodarzy musi szukać innego sposobu na zdobycie prowadzenia.

11
2
2
44'

Przerwa na żądanie selekcjonera.

4
2
1
4
1
43'

Polska spędza więcej czasu na połowie przeciwnika niż Hiszpania. Drużyna z południa kontynentu stawia na przeprowadzanie szybkich ataków po przechwytach. Przed momentem piłkę stracił Krystian Kapłon, ale zdążył naprawić błąd na czas.

5
1
2
1
1
42'

Biało-Czerwoni mają jeszcze sporo czasu na rozstrzygnięcie konfrontacji drugim strzałem do bramki, ale rozdrażniona Hiszpania również nie zamierza pogodzić się z podziałem punktów i tym samym zakończeniem fazy grupowej na drugim miejscu.

6
1
1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Łastowski za ostre przewinienie.

Polska amp futbol
2
1
2
2
3
40'

Krystian Kapłon doprowadził z rzutu karnego do remisu.

8
3
35'

Gol! Strzelił Krystian Kapłon.

Polska doprowadziła do remisu i teraz to ona jest w wirtualnej tabeli na pierwszym miejscu w grupie. Krystian Kapłon oddał precyzyjne uderzenie z rzutu karnego. Bramkarz nawet nie udawał, że ma szanse na zatrzymanie piłki.

31
12
3
2
1
32'

Polska amp futbol. Schodzi: Mariusz Adamczyk. Wchodzi: Tomasz Miś.

wchodzi Wchodzi
Tomasz Miś #3
schodzi Schodzi
1
1
1
31'

Przerwa w grze spowodowana urazem Mariusza Adamczyka.

2
1
2
3
2
28'

Podanie z rzutu wolnego do Bartosza Łastowskiego, który nie zastanawiał się długo, a po prostu oddał uderzenie. Zabrakło dokładności i piłka przeleciała ponad poprzeczką w bramce reprezentacji Hiszpanii. Najważniejsze jednak, że gospodarze ruszyli odważnie po wyrównanie.

4
1
1
1
2
26'

Pora na drugą połowę meczu i oby reprezentacja Polski była w niej skuteczniejsza. Jej pierwsza akcja po wznowieniu spotkania zakończyła się niedokładnym podaniem do Bartosza Łastowskiego.