4
2
4
90+8'

Wiktor Kłos wylegiwał się na boisku po oberwaniu w czułe, męskie miejsce. Po wznowieniu meczu Stal Rzeszów miała możliwość zaszkodzenia gospodarzom ze stałego fragmentu gry. Odchodzące dośrodkowanie Krzysztofa Danielewicza zostało poskromione przez podopiecznych Radosława Sobolewskiego.

1
3
1
2
2
90+6'
ZMIANA

Stal Rzeszów. Schodzi: Wiktor Kłos. Wchodzi: Jesus Diaz.

2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Vadym Yavorskyi za wślizg w nogi Igora Łasickiego.

Vadym Yavorskyi #77
3
2
2
2
4
90'

Doliczone 10 minut.

3
1
2
3
3
90'
ZMIANA
1
1
1
1
2
89'
ZMIANA

Wisła Kraków. Schodzi: Joan Roman. Wchodzi: Angel Baena.

Angel Baena #77
1
1
2
88'

Cały czas przerwy, nie spieszy się nigdzie nie tylko kibicom z Krakowa, ale również Jakubowi Wrąblowi.

1
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut za ostre przewinienie na Patryku Gogóle.

1
1
1
2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wrąbel za opóźnianie gry.

1
1
2
3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch za ratowanie sytuacji faulem.

1
1
1
2
86'
ZMIANA

Stal Rzeszów. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Szymon Lyczko.

Szymon Lyczko #41
1
86'
ZMIANA

Stal Rzeszów. Schodzi: Patryk Warczak. Wchodzi: Cesar Pena.

Cesar Pena #27
Patryk Warczak #2
1
2
86'
ZMIANA

Stal Rzeszów. Schodzi: Kacper Sadłocha. Wchodzi: Vadym Yavorskyi.

2
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Sadłocha za faul na połowie przeciwnika.

2
1
2
83'

Kacper Piątek strzelił zza pola karnego i do zdobycia gola zabrakło mu odrobiny dokładności.

1
1
1
1
2
82'

Ostatnia faza spotkania. Ciekawe akcje w drugiej połowie można policzyć na palcach jednej dłoni. Na pewno jest jeszcze czas na rozstrzygniecie pojedynku, ale do tego potrzeba więcej zdecydowania w ofensywie.

1
2
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Krzyzanowski za powrót z faulem do obrony.

Jakub Krzyzanowski #52
1
3
2
79'
ZMIANA

Wisła Kraków. Schodzi: Angel Rodado. Wchodzi: Jakub Krzyzanowski.

1
3
1
2
79'
ZMIANA
78'

W odpowiedzi trzeci nieuznany gol popołudnia i ponownie z powodu spalonego.

1
1
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Gogół za ostre przewinienie na Wiktorze Kłosie.

1
1
2
1
2
75'

Jeszcze kwadrans podstawowego czasu do zakończenia meczu. Patryk Warczak nie popisał się swoim uderzeniem z dystansu. Piłka poszybowała zdecydowanie ponad poprzeczką.

1
1
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał K. Danielewicz za faul w centrum boiska.

K. Danielewicz #7
1
1
2
73'
ZMIANA
72'

W 72. minucie kibice już widzieli piłkę w bramce Stali, ale oczami wyobraźni. Uderzenie Kacpra Dudy, po podaniu Mikiego Villara, ominęło już Jakuba Wrąbla, mimo to nie ma gola. Metr przed linią bramkową interweniował Łukasz Góra i zrobił to po prostu kapitalnie.

1
1
1
70'

Bardzo brzydki fragment ostrego grania z obu stron. Kompletnie nie ma się czym emocjonować pod obiema bramkami, a czas ucieka nieubłaganie. Przed momentem David Junca popełnił przewinienie na połowie przeciwnika.

2
1
2
68'

Przerwa w grze po starciu na wysokości koła środkowego, w wyniku którego ucierpiał Kacper Duda. Nie obyło się bez kartonika do wyjątkowo krewkiego współpracownika trenera Marka Zuba.

1
1
1
65'

Nieudane podanie w kierunku pola karnego gospodarzy. Wiślacy nie pozwolili podopiecznym Marka Zuba na dojście do sytuacji podbramkowej. Publiczność stara się napędzić Białą Gwiazdę do jeszcze żwawszego atakowania.

2
1
2
61'

Gra wznowiona po rozgonieniu chmur.

7
4
1
1
1
57'

Krótka przerwa w grze jest spowodowana urazem Pawła Oleksego. Coraz mniej widać na zadymionym stadionie.

1
1
1
55'

Na początku drugiej połowy spotkania zadymiło się, ale nie z powodu niebezpiecznych akcji, a ze względu na pirotechnikę odpaloną przez kibiców gospodarzy.

1
1
1
51'

Jesus Alfaro miał ochotę na pokonanie strzałem Jakuba Wrąbla po dośrodkowaniu. Jego próba wrzucenia piłki za kołnierz bramkarza przeciwnika okazała się niedopieszczona.

1
2
1
3
48'

Przewinienie na umiejętnie zastawiającym dostęp do piłki zawodniku Stali Rzeszów. Była szansa na zaskoczenie Wiślaków zagraniem Krzysztofa Danielewicza z rzutu wolnego. Poradzili sobie jednak podopieczni Radosława Sobolewskiego.

komentarz

Remis po 45 minutach nie krzywdzi żadnej ze stron, a na rozstrzygnięcie pojedynku trzeba jeszcze poczekać. Piłka lądowała w obu bramkach, ale gola nie było z powodu spalonych.

1
1
1
1
45'

Doliczone cztery minuty.

2
2
1
4
6
41'

W 41. minucie najmocniej w pierwszej połowie zapachniało golem Wisły Kraków. Joan Roman pograł z Mikim Villarem, po czym wybiegł sam na sam z Jakubem Wrąblem. Pomocnik nie poradził sobie i trafił strzałem w nogę byłego młodzieżowego reprezentanta Polski.

3
4
2
1
5
40'

Krzysztof Danielewicz raz jeszcze oddał strzał zza pola karnego. Tym razem przebił się przez obrońców z Krakowa, ale nie zaskoczył bramkarza gospodarzy.

1
3
3
2
5
39'

Niedokładne podanie Kacpra Dudy zostało zatrzymane przez zawodników w niebieskich strojach. Coraz więcej wskazuje na zachowanie czystego konta przez Stal Rzeszów w pierwszej połowie spotkania.

1
3
3
3
36'

Jakub Wrąbel przypilnował bliższego słupka w bramce i nie pozwolił piłce wpaść do siatki po zagraniu Bartosza Jarocha.

3
4
4
2
34'

Biała Gwiazda ponownie zepchnęła rzeszowian w pobliże własnej bramki. Fragment meczu z przewagą gospodarzy, jednak sędzia przerwał to wszystko po faulu Joana Romana na Bartłomieju Poczobucie.

1
3
1
3
31'

Piłka ustawiona blisko linii pola karnego i rzut wolny przyznany za zagranie ręką. Jesus Alfaro wykonał celną dobitkę strzału Angela Rodado, jednak w momencie pierwszego kopnięcia znajdował się na minimalnym spalonym.

3
3
1
28'

Krzysztof Danielewicz trafił piłką w głowę Vullneta Bashę. Krótka przerwa na pozbieranie się znokautowanego pomocnika.

4
3
1
27'

Stal Rzeszów nie stoi już tak kunktatorsko w obronie jak na początku meczu. Podopieczni Marka Zuba sprawdzają Wiślaków licznymi dośrodkowaniami Wiktora Kłosa czy Patryka Warczaka.

1
2
1
25'

Akcja Mikiego Villara pozwoliła Wiślakom wykonać jeszcze jeden rzut rożny. Po krótkim rozegraniu było przeciągnięte dośrodkowanie. Tym samym futbolówka została odprowadzona wzrokiem poza boisko przez Jakuba Wrąbla.

3
2
1
2
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Eneko Satrustegui za faul taktyczny na Wiktorze Kłosie.

1
1
2
3
22'

Trzy strzały Angela Rodado po jednym podaniu Jesusa Alfaro z rzutu rożnego. Dwie próby zdobycia prowadzenia zostały zablokowane, a trzecie odbite na korner.

2
2
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Andreja Prokić za niesportowe zachowanie.

1
3
1
1
2
17'

Jakub Błaszczykowski powiedział ostatnie słowo w zawodowej karierze.

1
1
11
2
15'

Gol na 1:0 dla Stali Rzeszów mógł dodać meczowi pikanterii. Zespół z Podkarpacia przeprowadził groźny atak w 15. minucie. Pomógł przeciwnik David Junca, który kopnął piłkę do własnej bramki po płaskim dośrodkowaniu Andreji Prokicia w kierunku Kacpra Sadłochy. Trafienie zostało anulowane z powodu wcześniejszego spalonego.

2
2
2
1
13'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Bartosza Jarocha i piłka zaliczyła lądowanie za bramką strzeżoną przez Jakuba Wrąbla.

2
2
3
11'

Wymiana podań w wykonaniu podopiecznych Radosława Sobolewskiego. Piłka krążyła między gospodarzami z jednej na drugą stronę boiska. Cała akcja zakończyła się strzałem Mikiego Villara. Poradził sobie Jakub Wrąbel i jeszcze nie pozwolił na wykonanie dobitki Joanowi Romanowi.

2
2
1
8'

Riposta Stali Rzeszów w postaci szybkiego ataku. Niebezpiecznie wyglądające wstrzelenie Patryka Warczaka zostało w ostatnim momencie zatrzymane przez powracającego do defensywy Igora Łasickiego. Przyjezdni musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

3
2
1
1
6'

Piłka nie opuszcza okolicy bramki Jakuba Wrąbela. Wisła Kraków nie potwierdziła jednak dominacji z początku meczu celnym strzałem. Stal Rzeszów z trudem, ale przetrwała nawałnicę Wiślaków.

1
1
3'

Wisła Kraków w czerwonych koszulkach, a do tego w białych spodenkach oraz getrach. Stal Rzeszów wyszła na boisko w niebieskich strojach z białymi elementami. Pierwsza akcja ofensywna została przeprowadzona z wykorzystaniem obu skrzydeł przez gospodarzy.