Po wejściu na murawę, Kylian Mbappe jest cieniem samego siebie. Gwiazdor dał się ograć w polu karnym.

3
1
1
90+2'

Randal Kolo Muani był naprawdę bliski celu. Napastnik PSG strzelił głową obok słupka.

2
1
90'

Pięć minut doliczono do regulaminowego czasu.

84'
wchodzi Wchodzi
Kyle Hiebert #26
schodzi Schodzi
88'

Kylian Mbappe przełożył sobie piłkę na prawą nogę. Następnie mocno przestrzelił.

86'

Didier Deschamps jest rozczarowany grą swoich podopiecznych. Francuzi są bliscy wpadki w próbie generalnej przed Euro 2024.

84'
Tani Oluwaseyi #27
1
1
84'
Jacob Shaffelburg #14
83'

Kylian Mbappe domaga się rzutu karnego. Na trybunach podniosła się wrzawa.

2
82'

Zegar tyka, a Francja ma sytuacji jak na lekarstwo. Zanosi się na bezbramkowy remis.

80'

Tajon Buchanan padł na murawę bez kontaktu z rywalem i złapał się za kolano. To wyglądało naprawdę niebezpiecznie.

78'

Druga polowa jest zdecydowanie bardziej wyrównana. Kanadyjczykom zależy co najmniej na remisie.

76'

Kylian Mbappe przywitany gromkimi brawami. Kibice z Bordeaux mają nadzieję, że snajper przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Francuzów.

73'

Bradley Barcola przewrócił się w polu karnym. Nie było mowy o faulu.

71'
Kamal Miller #4
Cyle Larin #9
71'
Jonathan Osorio #21
Derek Cornelius #13
69'

O dziwo Kylian Mbappe rozgrzewa się przy linii bocznej. Wcześniej francuscy dziennikarze donosili, że snajper narzeka na kontuzję.

67'

Jonathan David ruszył w kierunku bramki. Został zablokowany przez jednego z obrońców.

65'

Alphonso Davies strzelił prosto w mur. Marcus Thuram został znokautowany piłką.

62'
Richie Laryea #22
Alistair Johnston #2
61'

Olivier Giroud próbował uderzyć z niewielkiej odległości. Nie sięgnął piłki.

60'

Cyle Larin mógł zaskoczyć bramkarza. Niespodziewanie uderzył z ostrego kąta, ale niecelnie.

59'

Spięcie Williama Saliby z Tajonem Buchananem. Sędzia przeprowadził z nimi rozmowę wychowawczą.

1
57'

Olivier Giroud jest zupełnie zagubiony w polu karnym. Doświadczony gracz nie radzi sobie z rywalami.

1
56'

Czyżby niespodzianka w Bordeaux? To tylko mecz towarzyski, ale Kanada spisuje się nadspodziewanie dobrze.

2
1
54'

Marcus Thuram walczył o piłkę w polu karnym. Na twarzy Alistaira Johnstona pojawił się grymas bólu.

52'

Skazywana na porażkę Kanada oddala grę od własnej bramki. Piłkarze Didiera Deschampsa ruszyli do ataku po próbie Millara.

1
50'

Alphonso Davies ma coraz większe problemy z Ousmane Dembele. Filar Kanadyjczyków sfaulował skrzydłowego tuż przed polem karnym.

47'

Ależ uderzenie Liama Millara! Mike Maignan z trudem sparował piłkę nad poprzeczkę.

czas Druga połowa
46'
45'

Minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy.

44'

Stephen Eustaqio wrzucił piłkę z narożnika. Po chwili do głosu doszedł Alistair Johnston, który nie trafił w światło bramki.

42'

Piłkarze obu drużyn czekają na koniec pierwszej połowy. Można spodziewać się zmian w składach tuż po przerwie.

40'
38'

Francuzi nieco przystopowali po obiecującym początku. Przeciwnicy podostrzyli grę.

1
36'
Kanada
1
1
35'

Dayot Upamecano miał swoją szansę. Stoper źle trafił w piłkę i przeniósł ją wysoko nad poprzeczką.

1
33'

Gra przeniosła się pod pole karne faworytów. Kanadyjscy zawodnicy szukają sposobu na defensywę rywali.

31'

Ismael Kone poślizgnął się, ale oddał strzał z dystansu. Mike Maignan odprowadził piłkę wzrokiem.

28'

Reprezentanci Kanady dzielnie się bronią. Z minuty na minutę rośnie przewaga gospodarzy.

1
1
1
1
26'

Zacięta walka Ousmane Dembele z Alphonso Daviesem. Kanadyjczyk dopuścił się faulu.

1
24'

Mike Maignan jest w pełni gotowy do gry. Wcześniej istniało ryzyko, że podstawowy bramkarz Francuzów nie pojedzie na Euro 2024 ze względu na kontuzję ręki.

1
1
1
22'

Od początku Alphonso Davies wyróżnia się po stronie przyjezdnych. Piłkarz Bayernu Monachium jest wiodącą postacią.

1
20'

Kanadyjczycy w dużych tarapatach. Marus Thuram został jednak powstrzymany.

1
18'

Antoine Griezmann huknął zza pola karnego. Interwencja bramkarza i kolejny rzut rożny.

1
1
16'

Eduardo Camavinga jest odpowiedzialny za rozegranie. Akcja toczy się na połowie gości.

14'

Kylian Mbappe przygląda się poczynaniom kolegom z ławki. Niemal pewne jest, że gwiazdor nie pojawi się na murawie w dzisiejszym meczu.

1
12'

Pierwszy gol wisi w powietrzu. Francuzi narzucili wysokie tempo.

3
1
1
1
1
10'

Po zagraniu Antoine'a Griezmanna bliski celu był Marcus Thuram. Silny strzał napastnika i piłka odbiła się od poprzeczki.

8'

N'Golo Kante powinien był zachować się zdecydowanie lepiej. Francuz w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza.

7'

Theo Hernandez wywalczył rzut rożny. Derek Cornelius przytomnie interweniował wślizgiem.

1
1
1
2
1
6'

"Trójkolorowi" powoli zyskują przewagę. Ekipa Didiera Deschampsa w ataku pozycyjnym.

1
1
1
4'

Liam Millar zaatakował nakładką Julesa Kounde. Pomocnik nie obejrzał nawet żółtej kartki.

2'

Goście nie skupiają się wyłącznie na defensywie. Alphonso Davies szukał miejsca do strzału.

czas Start meczu
Jakim wynikiem zakończy się mecz?
Wygra Francja
Padnie remis
Wygra Kanada
21:12

Mecz towarzyski poprowadzi Fabio Jose Costa Verissimo z Portugalii.