Zaczyna się 125 minuta. Czy Taylor nie ma zegarka?

17
15
102
120+3'

To też powinna być bramka! Czysta pozycja napastnika Borussii Dortmund. Co za szalona końcówka w Stuttgarcie.

92
89
20
18
35
120+3'

Niemcy szturmują. Piłka meczowa Fuellkruga zmarnowana. Tuż obok bramki głową.

113
86
17
18
23
120+2'

Ferran Torres wyszedł sam na sam. To musiała być bramka, ale się nie udało. Tragiczne wykończenie. Piłka nie leciała w światło bramki i nawet by do niej nie doleciała. Torres próbował lobem.

12
13
9
42
12
120+1'

Realizator popełnił błąd. Taylor doliczył jednak trzy minuty.

27
65
12
16
55
120'

Sędzia doliczył dwie minuty. Niemcy grają do końca, ale już się nie podniosą.

170
77
10
14
25
119'

Gol! Strzelił Mikel Merino. Asystował mu Dani Olmo. A jednak Hiszpania!!! Fenomenalne dośrodkowanie Daniego Olmo. Nie dało się tego zrobić lepiej. Fantastyczna rotacja i siła dogrania. Merino przeskoczył niemieckich defensorów i z zimną krwią uderza w okienko głową. Ruediger nawet nie wyskoczył do tej piłki. Co za historia!

545
197
18
35
53
117'

Fuellkrug świetnie strzela głową. Broni rewelacyjnie Simon. To powinna być bramka.

55
21
8
17
27
115'

Taylor znowu nie przerywa gry. Na korzyść Niemców. Fatalny występ arbitra. Chyba już więcej na tym turnieju go nie zobaczymy...

52
19
10
12
39
113'

Żółtą kartkę otrzymał Deniz Undav, który w zbyt impulsywny sposób sygnalizował swoje niezadowolenie z ławki rezerwowych.

18
112'

Oyarzabal z dystansu. Obok bramki.

8
3
10
4
6
110'

Kimmich ostro potraktował Cucurelle. Dlaczego Taylor nie wyciągnął kartki?

13
8
9
18
52
110'

30
108'

Z tego rzutu rożnego Niemcy wyprowadzili jedynie świetny kontratak. Fatalnie zakończył go Fuellkrug. Wydaje się, że Wirtz powinien wykładać do Musiali.

8
4
2
5
7
108'

Ależ Olmo zatańczył z Niemcami. Merino chciał wyłożyć do Joselu, rewelacyjnie interweniuje Ruediger. Rzut rożny.

29
4
3
7
6
106'

Cucurella miał dużo szczęścia. Chował rękę i dlatego nie ma jedenastki.

49
17
4
6
23
106'

Niemcy domagają się karnego. VAR będzie to sprawdzał. Taylor niewzruszony.

8
12
6
8
22
106'

Ostatnie piętnaście minut w Stuttgarcie.

12
2
4
3
czas Druga połowa dogrywki
105+1'

Co za okazja Wirtza. Koronkowa akcja Niemców. Simon byłby bezradny. Zawodnik Bayeru Leverkusen minimalnie obok bramki. Chwila przerwy i ruszamy z drugą połową dogrywki.

17
9
10
7
10
105+1'

Pogramy minutę dłużej.

10
7
3
3
104'

Zaryzykował Oyarzabal i uderzył z dystansu. Mogło być groźnie. Zabrakło kilkudziesięciu centymetrów, by piłka poleciała w światło bramki.

13
6
6
9
4
102'

Luis de la Fuente nie ryzykuje. Zmiana. Joselu za Ruiza.

12
3
2
9
4
102'

Ruiz ucierpiał i kuleje. Po interwencji medycznej na chwilę opuści plac gry.

7
5
1
9
5
102'
11
2
4
3
3
101'

Świetnie urwał się Musiala. Simon przeciął jego dogranie z linii końcowej. Próbował jeszcze Fuellkrug, ale nie zdołał dopaść do piłki.

7
2
2
5
100'

Spokojniejszy fragment gry. Obie drużyny starają się sforsować defensywę rywali.

6
5
3
1
100'

Zawodnik Realu Madryt zagrał piłkę ręką.

10
3
2
7
14
98'

Laporte upadł i rozłożył ręce. Niemcy w posiadaniu futbolówki.

10
5
2
6
23
97'

Olmo prosto w Ruedigera. Piłka wraca do Hiszpanów.

19
5
2
2
6
95'

Dużo nerwów i niedokładności, także faulów po obu stronach. Hiszpanie przy piłce.

22
6
3
6
7
93'

Nie będzie zagrożenia. Jest spalony.

8
4
4
4
6
94'

Dobra decyzja arbitra. Taylor zastanawiał się, ale wyciągnął kartonik. Być może pod presją hiszpańskich rezerwowych, którzy wyskoczyli z ławki.

27
8
1
4
12
93'

Piłka w rękach Simona, który wprowadza ją do gry nerwowo. Odzyskują Niemcy.

8
5
8
92'

Zamieszanie pod bramką Hiszpanów. Będzie rzut rożny.

7
3
2
1
6
91'

Ferran Torres strzela, ale tylko, by poprawić statystyki. To nie mogło zagrozić Neuerowi.

3
1
1
3
7
komentarz

Zaczynamy pierwszą połowę dogrywki. Mamy nadzieję na poprawę dyspozycji nie tyle piłkarzy, co sędziego Taylora.

13
6
5
1
2
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
4
3
2
1
2
90+4'

Dwie szanse Niemców. Najpierw o centymetry z piłką minął się Fuellkrug. Potem minimalnie niecelnie Mueller. 1:1 po regulaminowym czasie gry. W Niemczech będzie potrzebna dogrywka.

22
11
6
12
11
90+2'

Hiszpania w natarciu. Wydawało się, żę Oyarzabal był faulowany przez Andricha. Taylor uważa inaczej.

23
7
5
13
41
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

21
9
7
16
34
89'

Gol! Strzelił Florian Wirtz. Asystował mu Niclas Fuellkrug. Niemcy grają do końca. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Wirtz i pewnym strzałem z woleja posłał piłkę do bramki. Piłka odbiła się jeszcze od słupka.

132
55
31
78
232
88'

Kroos w pole karne, krótko. Powstała z tego zagrania akcja dała możliwość strzału Niemcom. Hiszpania blokuje.

25
7
3
13
87'

Kolejna szalona szarża Niemców. Havertz wrzuca, Carvajal wybija na rzut rożny.

34
16
3
7
5
86'

No i powtórzył. Havertz uderzył głową, świetnie broni Simon. Niemiec i tak faulował.

21
18
3
2
6
86'

Kroos dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale sędzia każe mu powtórzyć stały fragment.

4
8
11
4
18
komentarz
Niemcy byli w szoku już w przerwie meczu. Teraz pewnie w kraju naszych zachodnich sąsiadów modlą się nawet osoby niewierzące. (fot. Dariusz Faron - strefa kibica w Hamburgu).
20
21
2
3
3
82'

Czy to była piłka meczowa? Simon fatalnie wybija z bramki. Potem desperacko rusza w stronę futbolówki. Uprzedził go Havertz. Próbował lobem i... Na pustą bramkę ponad poprzeczką. Fura szczęścia miała La Furia Roja.

33
20
6
8
12
81'

Musiala wpada w pole karne i lewą nogą uderza z ostrego kąta. Nawet nie było blisko.

14
14
2
8
10
82'

Bramkarz Hiszpanii za długo wybijał piłkę. Taylor wyszedł z założenia, że grał na czas.

24
2
4
12
21
81'

To mogło być wejście smoka. Ruiz świetnie podał między obrońcami do Oyarzabala. Ten jednak nie zdołał przyjąć z rywalem na plecach. Przy futbolówce Niemcy.

5
80'

Niewiele więcej niż dziesięć minut nadziei. Tyle pozostaje Niemcom.

15
7
4
1
80'
79'
79'
78'

Ależ było blisko. Fuellkrug uderza wślizgiem w słupek. Strzał niecelny. Simon miał mnóstwo szczęścia.

9
4
2
3
7
76'

Spróbują to słowo klucz. "Szczupak" Carvajala, który zagrywa głową do Simona.

9
8
2
5
76'

Zespół Nagelsmanna spróbuje wyprowadzić skuteczny atak pozycyjny.

7
11
2
8
9
75'

Lepszy moment gry Hiszpanii. Niemcy wiedzą, że muszą zaryzykować i zostawiają więcej miejsca rywalom.

18
6
1
2
5
74'

Neuer musiał interweniować, ale zagrożenia nie było.

9
3
1
4
7
74'

Faul taktyczny. Torres musiał faulować w środkowej strefie boiska.

20
3
2
10
14
72'

Rudiger dośrodkowuje, Fuellkrug strzela i... Od bramki Simon.

13
4
1
2
5
73'

Gorąco na murawie. Mittelstaedt nie zgadza się z żółtą kartką. Faul był na pewno.

72'

Niemcy w natarciu. Znowu odzyskują piłkę w środku pola. Bramka wisi w powietrzu.

8
2
2
5
11
72'

Co teraz zrobił Carvajal. To byłby gol. Obrońca Realu Madryt ofiarnym wślizgiem zablokował uderzenie Havertza.

15
3
1
6
70'

Zakotłowało się w polu karnym Hiszpanów. Najpierw jednak Fuellkrug był na spalonym. Potem gospodarze sygnalizowali zagranie ręką. Taylor nie reaguje. W międzyczasie jeszcze rewelacyjnie interweniował Simon. Bramka jednak i tak nie zostałaby uznana.

17
5
1
2
8
68'

Źle rozegrany rzut wolny. Niemcy nieudolnie wyprowadzają kontratak. Piłkę znowu mają Hiszpanie.

37
16
1
3
4
67'

Fuellkrug nie opanował futbolówki. Mogło być groźnie. Piłka w rękach Simona.

16
12
1
1
2
67'

Żółta kartka i rzut wolny dla Hiszpanii. Co się odwlecze, to nie uciecze. Kroos zasłużył na nią już wcześniej. Teraz również.

36
12
2
3
8
66'

Nietęgie miny niemieckich ekspertów na trybunach. Czasu na odrobienie strat pozostaje coraz mniej.

13
11
2
3
65'

Musiala chciał wymusić faul. Ostatecznie sędzia nie dał się nabrać i odgwizdał przewinienie na korzyść Hiszpanów.

15
8
1
3
64'

Fuellkrug główkuje, zagrożenia bramki nie było.

15
7
8
62'

Cucurella wybija na rzut rożny.

12
3
2
1
2
62'
61'

Kroos dośrodkowuje, Hiszpanie wybijają. Druga próba Wirtza zupełnie nieudana.

8
7
1
1
5
60'

Wirtz z dystansu. Strzał zablokowany, będzie rzut rożny.

5
2
2
3
4
59'

Hiszpania nakłada pressing na rywali i odzyskuje piłkę na połowie Niemców.

30
8
1
3
10
58'

Julian Nagelsmann wie, że musi coś zmienić. Fuellkrug na ratunek i Mittelstadt za Rauma.

5
5
4
2
1
57'
57'
56'

Andrich fauluje Williamsa. Trudne wejście w mecz Niemca, który dostaje szybko żółtą kartkę.

22
13
1
5
8
55'

Niemcy próbują szybciej, ale Hiszpanie odzyskują futbolówkę.

13
4
4
7
53'

Zakotłowało się w polu karnym Hiszpanów. Było groźnie, ale La Furia Roja wciąż z czystym kontem w tym spotkaniu.

17
8
1
5
51'

Tah fauluje Moratę.

18
8
2
6
17
51'

Gol! Strzelił Dani Olmo. Asystował mu Lamine Yamal. Dopinają swego. Świetna akcja Hiszpanii. Idealne podanie z bocznego sketora boiska wykorzystuje Olmo i uderza nie do obrony. Piłka wpada w lewy dolny róg bramki Neuera. Niemcy muszą rzucić się do odrabiania strat.

161
71
8
18
29
49'

Obie drużyny zaczynają mocno. Próbował dośrodkować Andrich. Bez powodzenia.

8
7
8
4
8
47'

Spektakularne pudło Moraty. Do bramki pięć metrów, a on strzela wysoko nad poprzeczką. Co tu się wydarzyło? Hiszpania powinna prowadzić.