Gospodarze zamknięci na własnej połowie.

1
6
12
90+3'

Zagrali to na krótko, wrzucał Makowski, ale pewnie piąstkował piłkę na przedpolu bramkarz Lechii.

6
7
2
3
90+3'

Rzut rożny dla gości, jedna z ostatnich szans.

3
3
90+1'

Lechia w ataku, Neugebauer podawał w pole karne, ale za mocno i Sezonienko nie opanował piłki.

3
3
1
2
3
90'

Sędzia doliczył minimum 4 minuty.

1
2
3
1
2
90'

Ekwilibrystycznie złożył się do strzału Kusztal. Trochę w stylu Ibrahimovicia, ale nie trafił w bramkę.

1
4
1
1
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA
KGHM Zagłębie Lubin
7
2
1
87'

Jedni i drudzy atakują dość niemrawo w ostatnich minutach, choć lepsze wrażenie sprawia zespół z Dolnego Śląska. To chyba im bardziej zależy na wygranej.

2
1
2
5
84'

Kolejna kompromitacja w obronie Lechii. Sarnawśkyj fantastyczną interwencją na linii ratuje gospodarzy przed stratą drugiego gola. Potężnie uderzył Sejk.

3
1
2
1
3
84'

Nieudane dośrodkowanie Żelizki. To znaczy, może i było dobre, ale zabrakło strzału na bramkę.

2
83'

Akcja Conrado, wrzutka z linii końcowej... tylko rzut rożny.

3
1
1
81'
ZMIANA
81'

Mamy lekki zastój. Lechia praktycznie nie atakuje po utracie gola. Zagłębie aktywniejsze, ale też bez konkretów.

4
78'

Zagłębie przycisnęło. Zobaczyli, że Lechia jest do ugryzienia w tym meczu.

4
2
3
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vaclav Sejk. Asystował mu Adam Radwański.

I Lechia płaci wysoką cenę za niewykorzystane sytuacje. Mądrze rozegrany aut, Radwański zagrał w pole karne, Sejk znalazł miejsce i mocnym strzałem doprowadził do remisu.

8
2
7
15
75'

Dobre dośrodkowanie Mroza z rzutu wolnego, ale nikt nie trącił piłki w polu karnym i pewnie interweniował Sarnawśkyj.

3
1
1
75'
Lechia Gdańsk
1
1
1
1
3
75'

Mena dostał kartkę za dyskusje z sędzią.

1
2
1
74'
ZMIANA
72'

Niewiarygodne pudło Wójtowicza. Zabrał niemalże stuprocentową asystę Bobckowi!

1
1
2
71'

Bobcek strzelił gola po podaniu Conrado, ale napastnik Lechii był na minimalnym spalonym. Bramka nie została uznana.

2
4
70'

Lepszy fragment Lechii. Zagłębie zmuszone, by biegać za piłką.

8
4
66'

Mróz miał bardzo dużo miejsca przed polem karnym, ale jego strzał został zablokowany.

1
64'

Kapić przed polem karnym... było miejsce do oddania strzał, ale zawahał się kapitan Lechii i ostatecznie stracił piłkę.

2
1
1
64'

Conrado przewrócił się w polu karnym po wejściu Pieńki, ale sędzia nawet przez chwilę nie myślał, żeby odgwizdać faul.

2
1
2
61'

Pół godziny do końca. Lechia spokojnie czeka na rozwój sytuacji. Broni się dość głęboko.

2
1
59'

I znowu było groźnie po rzucie rożnym. Pieńko strzelał z powietrza z pięciu metrów... minimalnie nad bramką!

58'

Goście są coraz groźniejsi, ale brakuje im konkretów w końcowej fazie akcji.

1
56'

Zagłębie chce wyrównać. Było lekkie zamieszanie w polu karnym i miał przestrzeń Pieńko, ale strzelił z ostrego kąta tylko w boczną siatkę.

2
1
54'

Wendt ruszył środkiem, miał miejsce przed polem karnym, ale uderzył zbyt czytelnie. Broni Hładun.

1
51'

Gol jest oczywiście uznany. Nie było faulu.

12
4
2
4
50'

VAR może to ewentualnie sprawdzać pod kątem faulu na bramkarzu Zagłębia, choć raczej było czysto.

1
1
5
50'

Jeszcze Hładun potrzebuje pomocy medycznej. Ucierpiał przy próbie interwencji.

1
48'
GOOOOOOL!!!

Kolejny fatalny błąd Orlikowskiego. Przechwycił piłkę Chłań, zagrał w pole karne do Bobcka, a ten na raty pokonał Hładuna. 1:0!

16
7
1
1
4
47'

Mena ruszył szaleńczo, żeby odebrać piłkę Ławniczakowi, udało mu się to, ale sędzia uznał, że z faulem.