(1:1)
Zakończony

GKS Katowice

90+3'

Kompromitacja Błąda. Popełnił... błąd przy wyprowadzeniu kontry i w prostej sytuacji podał za lekko, dzięki czemu piłkę przejęli rywale.

4
1
1
90+2'

Akcja gości. Długie podanie w pole karne, Arak przyjął piłkę, a po chwili się przewrócił. Sędzia Kwiatkowski nie dopatrzył się tam jednak faulu.

1
1
1
4
90+1'
90+1'
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
1
9
8
88'

Wściekają się gospodarze, bo sędzia przerwał kontratak. A wszystko dlatego, że w polu karnym Piasta leżał Szczepański i zwijał się z bólu.

3
2
1
2
86'

Tu powinno być 3:2 dla Piasta! Fenomenalny strzał oddał Szczepański, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Kudła. Okazję do dobitki miał jeszcze Ameyaw, lecz fatalnie spudłował.

3
1
1
1
85'

Piast w ataku. Gospodarze szukają trzeciego gola, bo remis raczej ich nie zadowala.

1
1
82'

Huk... huknął z dystansu. Kudła z problemami odbił piłkę.

1
1
81'

Zrelak z kartką. Klasyczny stempel, dość ostro zaatakowany Huk.

1
81'
3
3
3
80'

Ameyaw! Blisko, bardzo blisko drugiego fantastycznego gola tego zawodnika. Zakręcił piłkę zza pola karnego i tylko minimalnie się pomylił.

1
1
79'

Nic z tego. złe dośrodkowanie. Zbyt nisko leciała piłka i Rosołek nie był w stanie nic z tego zrobić.

1
1
2
79'

Kudła... kolejne bardzo niepewne wyjście na przedpole. Nieudane piąstkowanie i rzut rożny dla Piasta.

2
1
77'
76'

Kwadrans do końca. Szykuje się kolejna zmiana w drużynie Piasta. Ostatnie minuty nie są zbyt udane dla gospodarzy.

1
75'

Błąd poszukał strzału lewą nogą z około 20 metrów, ale w porę doskoczył do niego jeden z rywali.

1
1
73'
70'

Piast mógł natychmiast odpowiedzieć, ale Rosołek nie zdecydował się na strzał bez przyjęcia. Niepotrzebny kontakt z piłką i rywal zdążył go zablokować w polu karnym.

1
1
1
1
68'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Bartosz Nowak.

Zmiany GKS-u kompletnie wybiły z rytmu drużynę Piasta! Nowak popisał się genialnym podaniem w pole karne, następnie Zrelak nabrał Czerwińskiego na prosty zwód i doprowadził do remisu!

9
7
2
2
67'
67'
66'

GKS w ataku pozycyjnym, choć z atakiem ma to niewiele wspólnego. To jest głównie utrzymywanie się przy piłce na własnej połowie. Piast spokojnie czeka na rywala i szuka okazji do kontrataku.

1
63'

Uraz Piaseckiego okazał się poważniejszy i musiał opuścić boisko.

2
1
63'
61'

Piasecki jeszcze przy okazji doznał jakiegoś urazu. Sędzia przerwał grę, potrzebna pomoc medyczna.

1
1
2
60'

Piasecki dość ociężale ruszał do kontry i w końcu stracił piłkę na rzecz wracającego Kowalczyka.

1
3
60'

Kolejne minuty mijają, a obraz gry się nie zmienia. GKS wymienia podania, ale głównie na własnej połowie. Konkretów nie ma z tego żadnych.

1
57'

Spokojnie gra Piast. Nie szuka na siłę trzeciego gola. Problem w tym, że GKS nie szuka nawet drugiego. Nie widać chęci atakowania.

1
1
54'

Czekamy na jakąś odpowiedź gości. GKS jest nieobecny w drugiej połowie.

2
2
52'

Fantastyczny kontratak Piasta. Mogło, a nawet powinno być 3:1. Chrapek podał w pole karne, gdzie był niepilnowany Ameyaw, ten strzelił bez przyjęcia prawą nogą, ale posłał piłkę w trybuny. Ależ pudło!

1
1
2
50'

VAR jeszcze coś sprawdzał, ale nie było żadnych wątpliwości. Gol prawidłowy.

2
1
3
49'

Piast znowu prowadzi! To było bardzo dobre dośrodkowanie Drapińskiego, po którym źle zachował się Kudła. Niepewnie piąstkował piłkę, wybił ją wprost pod nogi Chrapka, a ten skorzystał z odrobiny wolnej przestrzeni i oddał skuteczny strzał lewą nogą. 2:1 Piast!