Motor Lublin

90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jean-Pierre Nsame. Asystował mu Ryoya Morishita.

Legia Warszawa prowadzi 5:2! Szybki kontratak Legii Warszawa, a w jego końcowej fazie Ryoya Morishita wyłożył piłkę jak na tacy Jean-Pierre'owi Nsame, który z bliskiej odległości dopełnił formalności.

37
23
2
4
8
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mbaye N'Diaye.

Motor Lublin z drugim golem w tym meczu. Paweł Wszołek zagrał piłkę do...Mbaye N'Diaye, który przepięknie huknął sprzed pola karnego w "okienko" bramki strzeżonej przez Kacpra Tobiasza.

16
9
6
6
19
87'

Motor będzie miał rzut wolny na połowie warszawskiej ekipy.

5
2
5
3
83'

Ryoya Morishita przegrał pojedynek sam na sam z Ivanem Brkiciem. Mogło być już 5:1 dla Legionistów.

4
3
6
5
7
81'

Sędzia Damian Kos odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy.

8
4
2
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Augustyniak.

4
1
3
2
10
78'

Lublinianie wykonywali rzut rożny, ale nie byli w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką miejscowej drużyny.

4
2
2
1
1
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA
75'

27 142 widzów ogląda na żywo mecz w Warszawie.

11
1
1
72'

Kolejna strata przyjezdnych i Legioniści znów mogą wyjść z szybkim atakiem.

5
4
2
2
70'
ZMIANA
70'
ZMIANA
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kapustka.

Legia Warszawa wygrywa już 4:1! Nieatakowany przez nikogo Bartosz Kapustka przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i znakomicie przymierzył lewą nogą z około 17 metrów.

34
19
5
4
9
66'

Bardzo niecelnie zagrywał piłkę Marc Gual, ale po chwili gospodarze odzyskali futbolówkę.

2
3
5
64'
ZMIANA
61'

Legia Warszawa, która ma dwa gole przewagi, wydaje się spokojnie kontrolować boiskowe wydarzenia.

10
4
4
1
2
58'
ZMIANA
58'
ZMIANA
56'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Ceglarz, który sfaulował Rubena Vinagre.

4
5
1
3
5
54'

Migouel Alfarela z kilku metrów huknął w słupek! Ale wcześniej był faul i będzie rzut wolny dla gości.

3
2
1
1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Vinagre.

4
6
7
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
6
3
1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Migouel Alfarela. Asystował mu Jan Ziółkowski.

Legia Warszawa prowadzi już 3:1! Składna akcja gospodarzy. W jej końcowej fazie Jan Ziółkowski sprytnie zgrał piłkę do Migouela Alfareli, który ładnie minął Ivana Brkicia i skierował futbolówkę do pustej bramki.

30
17
5
7
10
46'

Początek drugiej odsłony konfrontacji w Warszawie.

6
3
3
1
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
1
2
4
1
1
45+4'

Żółtą kartkę za faul na Najemskim otrzymał Luquinhas.

20
7
2
6
13
45'

Sędzia doliczył 5 minut.

5
7
2
3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudol, który dopuścił się faulu.

14
8
1
4
7
43'

Skutecznie w defensywie interweniował Sebastian Rudol i grę od własnej bramki wznowi Ivan Brkić.

6
5
2
1
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mbaye N'Diaye.

9
7
8
14
39'

Bartosz Kapustka huknął z linii pola karnego, lecz został zablokowany przez Bartosza Wolskiego.

8
5
4
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Wszołek.

Legia Warszawa wygrywa 2:1! Pewnie rzut karny wykorzystał Paweł Wszołek.

48
18
4
16
30
35'

Sędzia Damian Kos po wideoweryfikacji odgwizdał rzut karny! Piłkę ręką we własnej "16" zagrał Paweł Stolarski, który sprokurował już drugi rzut karny podczas tej potyczki.

17
9
5
11
21
33'

Tym razem Ivan Brkić interweniował skutecznie po strzale Rafała Augustyniaka.

4
2
3
5
2
32'

Legia nie zamierza zwalniać tempa i szuka swojego drugiego trafienia w tym meczu.

9
7
2
5
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kapustka. Asystował mu Migouel Alfarela.

Legia Warszawa doprowadziła do remisu 1:1! Ivan Brkić wcześniej obronił rzut karny, ale teraz popełnił ogromny błąd. Migouel Alfarela zagrał piłkę do Bartosza Kapustki, który uderzył lewą nogą z około 15 metrów, zaś futbolówka po rękach Brkicia wpadła do bramki.

45
24
2
20
36
28'

Legia Warszawa spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

7
6
3
4
4
25'

Bartosz Kapustka strzelił z dystansu tuż obok bramki lubelskiego zespołu.

9
5
1
3
2
24'

Samuel Mraz trafił z kilku metrów w słupek! Motor był o krok od podwyższenia swojego prowadzenia.

17
8
4
7
8
22'

Z narożnika pola karnego uderzał Paweł Wszołek, ale został zablokowany przez przeciwnika.

7
6
1
4
6
21'

Bardzo niedokładnie piłkę do Pawła Wszołka zagrywał Rafał Augustyniak i do ataku może przejść Motor Lublin.

5
4
2
2
1
19'

Ivan Brkić zdecydowanie chwycił piłkę dośrodkowaną z lewego skrzydła przez Rubena Vinagre'a.

6
4
1
2
18'

Aktywny w szeregach lublinian jest Piotr Ceglarz, który stara się napędzać ofensywne poczynania swojej drużyny.

11
4
1
1
5
16'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Tomas Pekhart! Fatalnie rzut karny wykonywał czeski napastnik, który uderzył po ziemi, a piłkę pewnie złapał Ivan Brkić.

55
44
6
11
32
15'

A jednak! VAR wykazał, że Paweł Stolarski faulował Luquinhasa już we własnym polu karnym i będzie rzut karny dla Legionistów.

10
4
1
9
22
14'

Źle piłkę przyjął Paweł Stolarski i po chwili tuż przed polem karnym przyjezdnych sfaulował Luquinhasa.

4
2
2
3
8
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
11'

W polu karnym gości szarżował Bartosz Kapustka, jednakże został zastopowany przez rywala.

6
3
2
2
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Rudol. Asystował mu Bartosz Wolski.

Motor Lublin wyszedł na prowadzenie 1:0! Dokładnie z rzutu rożnego dośrodkował Bartosz Wolski, zaś celnie główkował Sebastian Rudol. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki.