(0:0)
Zakończony

Górnik Zabrze

komentarz

Motor Lublin wygrał po raz pierwszy w sezonie na własnym stadionie. Beniaminek w najskromniejszych rozmiarach pokonał Górnika Zabrze.

14
5
1
3
90+2'

Kolejny strzał oddał Scalet, tym razem tuż obok okienka.

7
2
3
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

4
2
1
1
1
88'

Płaski strzał Rasaka na raty złapał bramkarz. Górnik w końcówce szuka wyrównania.

3
1
2
86'

Groźnie pod bramką Motoru. Rasak do Ismaheela, który ostatecznie nie trafił w piłkę.

3
1
3
85'
85'

Mathieu Scalet uderzył z dystansu, piłka przeleciała obok bramki!

2
1
84'
2
1
1
1
2
83'
82'

N'Diaye uderzał z kilku metrów, Szromnik uratował Górnika!

5
2
78'

Ambros szarżował, wcześniej jednak był na spalonym.

77'

Piłka dotarła przed polem karnym do Wójcika. Strzał z ok. 17 metrów był dość tragiczny.

3
2
75'

Kwadrans do końca. Motor mądrze się broni, Górnik bez koncepcji na skuteczny atak.

2
71'

Podolski uderzył lewą nogą, piłka poszybowała ponad bramką Motoru.

2
2
3
3
4
71'

Król już był z piłką w polu karnym gości, ale proste dośrodkowani okazało się zbyt trudne dla gracza Motoru.

69'

Więcej z gry ma Górnik. Cały czas niewiele z przewagi gości wynika. A czas płynie coraz szybciej.

2
2
3
1
66'
65'
64'

Po rzucie wolnym do piłki doszedł Hellebrand, strzał spokojnie złapał bramkarz Motoru.

1
1
1
3
62'

Atak pozycyjny Górnika. Zabrzanie szukają dziury w obronie Motoru, który broni się coraz głębiej.

4
1
1
1
59'

Szuka swojego momentu Górnik. Kilka razy pod bramką Motoru mogło zrobić się niebezpiecznie, ostatecznie gospodarze cało wychodzili z opresji.

3
1
1
4
56'

Górnik ruszył do odrabiania strat. Motor nie zamierza się bronić, tylko szuka podwyższenia prowadzenia.

6
2
1
1
53'

Janża uderzył z rzutu wolnego. Piłka jednak minęła bramkę Motoru w bezpiecznej odległości.

2
1
2
2
3
51'

Powinno być 2:0! N'Diaye wycofał do Mraza, a ten uderzył z ok. 17 metrów. Piłka trafiła w słupek!

4
3
3
5
9
49'

Gol! Strzelił Christopher Simon. Asystował mu Filip Wójcik. Motor na prowadzeniu! Dobrze dysponowany Simon otrzymał piłkę przed polem karnym, przyjął ją i uderzył z ok. 18 metrów tuż przy słupku! 1:0!

9
6
3
7
14
46'

Motor od początku ruszył do ataku. I już mamy strzał. Próbę głową Mraza obronił Szromnik.