1
2
84'

Gol! Strzelił Joao Oliveira.

Arka przekuła przewagę liczebną w gola na 2:2 w 84. minucie. Drużyna z Pomorza odebrała dwubramkowe prowadzenie przeciwnikom, a Joao Oliveira dorównał dubletem Angelowi Rodado. Znalazł się w dobrym miejscu i czasie i skorzystał z prezentu, kiedy piłka wylądowała pod jego nogami.

7
5
4
5
11
83'
78'

W końcówce meczu należy spodziewać się fali ataków Arki Gdynia.

1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Dobrotka za powstrzymanie faulem Piotra Starzyńskiego. Nie ma wykluczenia dla obrońcy Arki Gdynia.

1
1
2
3
77'

Długa wideo weryfikacja, nie obędzie się bez doliczonego czasu.

1
3
1
75'

Do zakończenia spotkania w Krakowie pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

1
1
75'

Sędziowie oceniają z pomocą powtórek starcie Martina Dobrotki z Piotrem Starzyńskim!

1
1
1
73'
70'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Wiktor Biedrzycki. Tradycji stało się zadość i Biała Gwiazda ponownie dokończy mecz w dziesięciu.

4
4
1
68'

Gdynianom pozostało jeszcze sporo czasu na uratowanie wyniku i 68. minucie mieli ogromną szansę na doprowadzenie do remisu. Nie wykorzystał jej Michał Rzuchowski, który strzelił nieczysto.

1
1
67'

Obaj szkoleniowcy zamieszali w wybranych przed meczem jedenastkach. Pozostaje coraz mniej czasu na zadanie kolejnego ciosu przeciwnikom.

63'
62'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki za ostre przewinienie.

2
1
60'

Godzina meczu za drużynami.

56'

Anton Cziczkan poradził sobie na przedpolu z poskromieniem dośrodkowania Przemysława Stolca.

3
53'

Gol! Strzelił Joao Oliveira. Asystował mu Tornike Gaprindaszwili.

Akurat na drugiego gola rozdrażniona Arka odpowiedziała i dodała jeszcze pikanterii widowisku. W 53. minucie Joao Oliveira oddał uderzenie na 1:2 i odebrał czyste konto Antonowi Cziczkanowi. Gdynianie wyszli z kontratakiem po wybronieniu rzutu rożnego, a Joao Oliveira wybiegł sam na sam z bramkarzem po podaniu Tornike Gaprindaszwiliego i wygraniu pojedynku biegowego z Rafałem Mikulcem.

49'

Gol! Strzelił Angel Rodado.

Biała Gwiazda potraktowała ostrzeżenia poważnie, a Angel Rodado dołożył gola na 2:0 w 49. minucie. Hiszpan nie zaspokoił apetytu jednym strzałem do bramki i ponownie pokonał Pawła Lenarcika. Raz jeszcze zrobił to precyzyjnym strzałem prawą nogą.

15
9
2
czas Druga połowa
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

komentarz

Wisła Kraków na prowadzeniu 1:0 po 45 minutach. Nie zawodzi Angel Rodado, którego uderzenie pozwala gospodarzom mieć zaliczkę. Arka Gdynia potrzebowała czasu na przebudzenie się, ale również zdążyła już sprawdzić kilkoma akcjami obronę przeciwnika.

2
2
1
45'

Doliczona minuta.

3
3
43'

Ostatnie szanse na pokonanie bramkarza przeciwnika jeszcze przed końcowym gwizdkiem sędziego w pierwszej połowie.

1
1
41'

Rozdrażniona Biała Gwiazda odpowiedziała potężnym huknięciem Angela Rodado w poprzeczkę!

3
3
40'

Już tylko pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie spotkania.

1
1
38'

W ostatnich minutach musiał solidnie popracować Anton Cziczkan. Nie daje się pokonać!

1
1
36'

Dopiero w kwadransie przed przerwą Arka zaczęła odpowiadać niebezpiecznymi atakami i dwukrotnie zapachniało wyrównaniem. Tornike Gaprindaszwili złożył się do szczupaka, jednak nie przymierzył w bramkę Wisły. Z kolei po chwili Hide Vitalucci nie pokonał swoim uderzeniem Antona Cziczkana.

1
1
34'

Tornike Gaprindaszwili przyspieszył na boku boiska i na moment zgubił zawodników z Krakowa. Szarża tego zawodnika pozwoliła Arce Gdynia na wywalczenie rzutu rożnego.

1
1
33'

W 31. minucie ponownie wykazał się bramkarz Arki, który poradził sobie ze strzałem Rafała Mikulca z rzutu wolnego

1
30'

Pół godziny starcia za zespołami.

1
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Hide Vitalucci za ostre przewinienie.

1
27'

Arka ma problem z odpowiedzeniem ciekawym atakiem na gola Angela Rodado. Zespół z Pomorza gubi się w rozegraniu piłki i ma szczęście, że nie stracił drugiej bramki po uderzeniu z ostrego kąta Oliviera Sukiennickiego.

1
25'

Wisła Kraków ponownie miała rzut rożny, ponieważ Arka Gdynia przerwała podanie w kierunku Angela Baeny. Jak dotąd gospodarze nie znają sposobu na przekucie ani jednego stałego fragmentu gry w kolejnego gola.

1
23'

Pierwsza połowa meczu za półmetkiem.

1
1
20'

Pogubili się gdynianie w rozegraniu futbolówki, przez co gospodarze mieli sposobność do przeprowadzenia kontrataku. Angel Rodado uruchomił podaniem Marca Carbo, a ten oddał zbyt delikatne uderzenie do pokonania Pawła Lenarcika.

1
17'

W ostatnich minutach mocniej zapachniało drugim golem gospodarzy niż wyrównaniem. Olivier Sukiennicki nie pokonał Pawła Lenarcika uderzeniem z ostrego kąta.

1
1
17'

Angel Rodado jest w wyśmienitej formie strzeleckiej. 1:0!

1
2
15'

Kwadrans spotkania za drużynami.

1
2
13'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Marc Carbo.

13. minuta okazała się szczęśliwa dla Wiślaków, ponieważ zdobyli prowadzenie 1:0. Dał o sobie znać napastnik, na którego Biała Gwiazda może liczyć od początku sezonu. Najskuteczniejszy w zespole Angel Rodado znalazł metodę na pokonanie Pawła Lenarcika. Hiszpan dostał podanie od Marca Carbo, a reszta należała już do niego. Angel Rodado ułożył sobie piłkę na stopie przed polem karnym i przymierzył po prostu perfekcyjnie.

8
5
5
6
10'

Przez moment piłkarze domagali się przyznania rzutu karnego, jednak ostatecznie sędzia Sebastian Jarzębak nie dostał sygnał od wideo weryfikacji i nie pofatygował się do monitora.

2
3
8'

Na początku meczu drużyny wymieniały się atakami. Nie dominowała ani Wisła, ani Arka. Biała Gwiazda nie wykorzystała dwóch szans na zaskoczenie Pawła Lenarcika z rzutów rożnych.

1
1
5'

Karol Czubak daje sygnał swoim kompanom z zespołu do pressowania. Napastnik Arki Gdynia ruszył energicznie do krótkiego podania i nieomal zabrał piłkę gospodarzom zanim ta dotarła do Antona Cziczkana.

1
2'

Biała Gwiazda miała jako pierwsza możliwość zaskoczenia przeciwnika z rzutu rożnego. W pole karne przyjezdnych wybrali się obdarzeni najlepszymi warunkami fizycznymi piłkarze. Żadnemu z nich nie udało się jednak sprawdzić uderzeniem Pawła Lenarcika.