(0:0)
Zakończony

Real Valladolid

komentarz

Na początku sezon Real Madryt swoją grą nie rzuca na kolana. W niedzielnym spotkaniu 2. kolejki mistrzowie Hiszpanii 3:0 pokonali beniaminka Real Valladolid.

1
2
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Endrick. Asystował mu Brahim Diaz. Diaz w pole karne do Endricka, który mocnym, płaski strzałem na 3:0!

15
11
2
2
2
90+3'

Końcowe minuty meczu. Tutaj od pięciu jest już wszystko jasne i klarowne.

3
4
2
3
3
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 6 minut.

2
2
2
1
2
90'

Moro do Amallaha, którego mocny strzał był niecelny.

2
2
2
2
3
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Brahim Diaz. Asystował mu Eder Militao. Do zagrania z głębi pola doszedł Brahim Diaz i delikatnym lobem trafił do siatki. 2:0!

18
12
4
9
8
86'
ZMIANA
23
2
3
4
3
86'

Lewą stroną w pole karne wpadł Mbappe, zewnętrzną częścią stopy przestrzelił.

2
3
3
2
2
85'
ZMIANA
83'

Real Madryt nie potrafi zamknąć meczu, w takiej sytuacji goście szukają swojego momentu.

1
2
80'

Sylla wpadł z piłką w pole karne, ale atakowany przez Militao przestrzelił.

1
1
1
1
2
79'

Vinicius efektownie ograł rywala, zagrał na przedpole. Strzał Mbappe instynktownie odbił bramkarz!

2
2
2
2
3
78'

Real Valladolid w ataku. Tutaj jeszcze może będzie ciekawie. Wszak 1:0 to wynik na krawędzi.

1
2
1
1
1
75'

Przerwa na uzupełnienie płynów, a następnie ostatni kwadrans boju ligowego.

1
2
1
1
1
72'

Goście w ostatnich minutach trochę odważniejsi, ale czy to wystarczy na Real Madryt? Wątpliwe.

2
1
1
1
71'
2
71'
1
69'
ZMIANA
69'
ZMIANA
1
1
1
1
1
68'

I ponownie strzał oddał Guler i bramkarz gości z problemami odbił piłkę.

67'

Rodrygo podawał niemal z pola bramkowego, ale zbyt lekko kopnął piłkę. Powinno być po meczu!

1
1
1
4
2
64'

Dwie groźne akcje Królewskich, ostatecznie bez konsekwencji w postaci uderzeń.

3
1
2
1
1
62'

Goście muszą zacząć ryzykować i czynią to. Taka sytuacja odpowiada Królewskim. Aktywny jest szczególnie Guler.

1
1
1
1
1
59'

Składna akcja gości, Jurić do Moro, ale ten okrutnie przestrzelił!

5
3
3
4
3
57'

Uderzył Guler, piłka odbiła się od rywala i wyszła na korner.

3
2
2
1
1
58'
ZMIANA
Raul Moro #11
Darwin Machis #18
2
1
58'
ZMIANA
Selim Amallah #21
Victor Meseguer #4
2
1
56'

Real Madryt prowadzi i ponownie nie kwapi się do ataku. Gospodarze swoje w meczu już zrobili.

2
53'

W końcu musiał pokazał się Thibaut Courtois, który odbił strzał z bliska Meseguera.

1
2
1
3
1
52'

Kolejna okazja przed Królewskimi, strzał Gulera trafił w obrońcę.

1
1
52'
ŻÓŁTA KARTKA
Real Madryt
2
2
2
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Valverde. Z rzutu wolnego płasko uderzył Valverde, piłka po drodze otarła się o nogę Juricia i przy słupku wpadła do siatki! 1:0!