(0:0)
Zakończony

Juventus FC

komentarz

Nie tak Juventus wyobrażał sobie pierwszy mecz w Serie A po przerwie na spotkania reprezentacji. Drużyna z Turynu rozczarowała i bezbramkowo zremisowała na boisku rywala z Empoli.

90+5'

Gatti uratował Juventus w ostatnim momencie blokując piłkę po strzale gracza gospodarzy!

90+3'

Coraz bliżej niespodzianki jaką dla gospodarzy będzie remis z faworytem Juventusem.

90+1'

Maleh uderzył z ok. 28 metrów. Piłka o dwa metry minęła słupek bramki Juventusu.

90'

Do 2. połowy sędzia doliczył 5 minut.

89'
wchodzi Wchodzi
Nicolas Haas #32
schodzi Schodzi
Liam Henderson #6
88'

To już są decydujące minuty potyczki i nic nie wskazuje na to, aby w potyczce miały paść gole.

85'

Sporo walki w środku pola. Defensywa Empoli nie pozwala Juventusowi na wykreowanie zagrożenia.

82'

Juventus ma problemy z przedostaniem się w pole karne Empoli. Czasu do końca pozostało coraz mniej.

79'

Wydawało się, że Juventus poszuka w końcówce zwycięskiej bramki. Tymczasem to gracze Empoli częściej utrzymują się przy piłce.

77'
Faustino Anjorin #8
76'
Emmanuel Ekong #19
Sebastiano Esposito #99
76'
74'

Teun Koopmeiners uderzył z pierwszej piłki z ok. 17 metrów, ale kilka pięter ponad bramką.

73'

Kombinacyjna akcja miejscowych, strzał oddał Grassi, w zasięgu rąk bramkarza.

73'

Empoli przy piłce. Juventus nie potrafi zagrozić gospodarzom. Pachnie małą niespodzianką.

72'
1
1
69'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Wiele wskazuje na to, że w meczu padnie co najwyżej jedna bramka.

1
1
66'
Samuel Mbangula #51
66'
65'

Empoli wyraźnie zadowolone z remisu. Juventus musi zrobić coś więcej, aby zapewnić sobie wygraną.

63'
Lorenzo Colombo #29
62'
Juventus FC
61'

Wydaje się, że gracze Empoli przetrwali najgorsze i teraz sami zaczynają szukać swojego momentu. Póki co dość nieśmiało.

59'

Empoli po przerwie jeszcze nie zagroziło gościom. Juventus ma więcej z gry, ale wciąż nie napoczął gospodarzy.

56'

Drużyna z Turynu w ataku. Empoli ma coraz większe problemy, gospodarze muszą się cofać coraz głębiej pod własną bramkę.

53'

Kolejne zagrożenie pod bramką Empoli. Gospodarze szczęśliwie cało wyszli z opresji. Juventus szuka premierowego gola!