Polska K U-17

komentarz

Dobrej nocy!

komentarz

Dziękujemy, że byliście z nami. W nocy z niedzieli na poniedziałek o 1:00 gramy z Zambią. Wspierajmy nasze piłkarki także w tym meczu.

3
1
1
komentarz

Koniec! Witamy się z mundialem na Dominikanie bezbramkowym remisem. Trochę szkoda, że nie zwycięstwem, ale po tej końcówce cieszymy się, że nie porażką.

5
6
1
1
90+9'

I jeszcze broni Julia Woźniak po rzucie rożnym!

15
8
1
90+9'

NIE MA KARNEGO! UFFF!!

22
10
2
2
90+8'

Ale teraz to reprezentacja Japonii prosi o challenge i poszuka zagrania ręką w polskim polu karnym. Czekamy.

2
1
12
7
17
90+7'

Jeszcze niebezpieczne dośrodkowanie z lewej strony. Strzelała po zamieszaniu Shinjo, ale nad bramką.

8
4
2
1
1
90+6'

Witkowska blokuje uderzenie Shinjo. Wytrzymajmy to jeszcze!

9
5
5
90+5'

Oj, Woźniak zawahała się czy łapać, czy wybijać. Na szczęście wybiła na rzut rożny.

4
3
1
90+4'
E. Sobierajska #5
2
3
90+3'

Jeszcze pobudza nasz zespół Zuzanna Witek, jesteśmy pod polem karnym. Dośrodkowanie z prawej strony w stronę Nsangou, ale nie sięgnęła piłki Polka.

1
90+2'
wchodzi Wchodzi
R. Nezu #11
schodzi Schodzi
N. Fukushima #16
90+1'

Znów piłka leci w nasze pole karne, ale bez zagrożenia.

2
1
90'

Minimum sześć minut dłużej pogramy w drugiej połowie.

1
2
2
1
2
89'

Chwila przerwy. Skurcze łapią Igę Witkowską, ale już wszystko dobrze.

1
2
88'

Kontra Japonek, akcja 3 na 3, choć trochę straciła na tempie. Mocny strzał Shinjo, broni świetnie Julia Woźniak!

9
6
1
1
1
87'

Dośrodkowanie Witek na Araśniewicz, która musiała się przepychać z rywalką w polu karnym. To było nawet trochę takie sumo wagi superlekkiej. No ale Japonka ten pojedynek wygrała.

1
2
2
4
86'

Wypiąstkowała piłkę Woźniak, budujemy akcję z przodu, ale brakuje już dokładności w poczynaniach Zuzanny Witek.

2
1
1
85'

Zamknęły nas Japonki w polu karnym. Fukushima dwa razy dośrodkowuje, piłka wybita. Jeszcze będzie rzut rożny dla piłkarek z Kraju Kwitnącej Wiśni.

1
2
2
84'
A. Nsangou #9
L. Marczak #20
1
1
84'
M. Rogus #16
83'

Shinjo dośrodkowywała, strzelała Aoki, lecz zupełnie rozregulowany ma celownik stoperka reprezentacji Japonii.

2
1
82'

Sędzia upomina piłkarki obu drużyn, które za mocno się przepychały w polu karnym.

1
81'

Wyrwas przechwyciła piłkę, ale pobiegła sama na pięć Japonek. Zagrała do przodu w poszukiwaniu koleżanki, ale... chyba widziała ją tylko oczami wyobraźni.

2
80'

Coraz groźniejsze Japonki. Zwlekała ze strzałem Fukushima, oddała piłkę Shinjo i na szczęście została zablokowana. Uff...

1
3
79'

Rzut wolny dla Japonek. Piłka wybita. Druga piłka zebrana przez Azjatki, zagranie na prawą stronę i... aut.

2
78'

Spóźniona interwencja Igi Witkowskiej przy linii bocznej, ale prawie na wysokości pola karnego. Obyło się bez kartki.

1
77'

Teraz to rywalki częściej przy piłce. Rozgrywają atak pozycyjny.

1
3
76'

Wracamy do gry. Jeszcze sporo walki przed nami.

75'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Jeśli temperatura przekracza 32 stopnie Celsujsza, sędzia w każdej połowie ma prawo ją zarządzić.

2
2
1
2
74'

I jeszcze raz Woźniak! Nasza bramkarka ze skuteczną interwencją po rzucie rożnym.

1
1
73'

Znów groźnie. Znów uderza Fukushima, świetnie ustawiona Woźniak.

71'

A teraz to w Japonii słychać wielkie "ajezusmaria!". Piłka odbiła się od pleców Łapińskiej, trafiła do Kinoshity, która skiksowała, podobnie jak Iga Witkowska, a "machnęła" się Fukushima.

1
72'
M. Shinjo #14
A. Tsuda #13
72'
M. Sakaki #5
H. Kinoshita #8
70'

I kolejna szansa! Strzelała Przybył - szkoda, że nie trąciła tej piłki Araśniewicz.

1
1
69'

Zatańczyła z piłką Araśniewicz, lecz znów była pod bardzo ostrym kątem.

1
1
67'

Araśniewicz w polu karnym, ale przy linii końcowej. Poszła w drybling, wyłożyła piłkę na 11. metr do Julii Przybył i... strzał niecelny.

2
1
2
1
1
66'

Dośrodkowanie z lewej strony na Araśniewicz, lecz nasza napastniczka nie sięgnęła piłki.

3
65'

Zuzanna Witek zabrała piłkę, ruszyła w stronę bramki, ale została zablokowana.

2
64'

Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny i Ewa Pajor właśnie włączyli telewizory. Na boisku ich klubowa koleżanka - Weronika Araśniewicz.

5
4
2
1
1
63'
W. Arasniewicz #15
O. Zwiazek #14
2
5
63'
K. Wyrwas #19
J. Ostrowska #11
1
1
63'

Na jeden kontakt Japonki - Furuta, Tsuda i... strzał obok słupka.

62'

Julia Woźniak pewnie wyłapuje dośrodkowanie Haruko Suzuki.

61'

Ciekawe podanie na dobiegnięcie Leny Marczak do Julii Przybył, lecz dobrze wychodzi z bramki Mao Fukuda.

60'

Ładny piwot z piłką Związek, 20. metr, podanie do Ostrowskiej... zablokowane...

1
1
59'

Dobra interwencja Krystyny Flis jeszcze przed szesnastką.

2
2
1
1
57'

Ależ riposta! Dośrodkowanie z lewej strony Przybył, główkuje Ostrowska tuż obok bramki!

3
2
56'

Zatańczyła z piłką w polskim polu karnym Hinako Kinoshita, strzeliła lewą nogą i... minimalnie się pomyliła. Było groźnie!

1
1
1
1
55'

To była bardzo agresywna wrzutka na 2. metr. Tym razem pewnie łapie piłkę Fukuda, choć wcześniej bywało z tym różnie.

1
54'

Julia Ostrowska dostała piłka i wywalczyła rzut rożny. Ciekawe, co teraz zaprezentują nasze panie.

1
1
53'

Przesuwamy, mamy aut na wysokości pola karnego rywalek.

2
52'

Centra z lewej strony Julii Przybył, ale na spalonym jedna z reprezentantek Polski.

2
1
51'

Zablokowany strzał Krystyny Flis z 20 metrów.

2
1
1
50'

Próbujemy. Najpierw poszukiwanie górną piłką Związek, później strzał z dystansu Julii Przybył.

49'

Kinoshita główkowała, ale odważnie wyszła Woźniak i złapała piłkę.

48'

Polki prowokują rywalki do wyższego podejścia, po czym grają górną piłkę i męczą rywalki.