Gol! Strzelił Ostoja Stjepanović. Rzut karny pewnie wykonał Ostoja Stjepanović.

2
90'

Spotkanie potra dwie minuty dłużej.

90'

Rzut karny dla Śląska! Ręką zagrał Boban Jović. Wydaje się jednak, że piłkarz Wisły zagrał ręką przed polem karnym.

88'

Dobrą szansę miała Wisła. Czujny między słupkami był jednk Mariusz Pawełek.

85'

Z rzutu wolnego strzelał Ostoja Stjepanović. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Richard Guzmics.

Wisła Kraków
82'

Gol! Strzelił Ryota Morioka. Asystował mu Kamil Biliński. Po dośrodkowaniu w pole karne Kamil Biliński trącił piłkę, ta spadła pod nogi Morioki, a ten z zimną krwią wykorzystał sytuację.

78'

Wisła śmiało atakuje. Brakuje jej jednak tak zwanego ostatniego podania.

75'

Z 16 metrów Petar Brlek oddał bardzo niecelny strzał.

75'
75'

Świetną interwencją po strzale Małeckiego popisał się Mariusz Pawełek.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki.

71'

Gol! Strzelił Filipe Goncalves. Asystował mu Ostoja Stjepanović. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celnym strzałem głową popisał się Filipe Goncalves.

69'

Gol! Strzelił Ryota Morioka. Asystował mu Kamil Biliński. Łukasz Madej wpadł ze skrzydła w pole karne Wisły, zagrał do Bilińskiego. Ten trącił piłkę, a do pustej bramki skierował ją Ryota Morioka.

67'

Spotkanie z trybun obserwuje Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.

64'

Pomocy medycznej potrzebuje Arkadiusz Głowacki.

63'

Kamil Biliński chciał strzelać przewrotką. Sędzia uznał to za niebezpieczne zagranie zawodnika Śląska.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Kokoszka.

60'

Gol! Strzelił Adam Mójta. Bardzo mocny, pewny strzał Mójty. Mariusz Pawełek był bez szans.

1
60'

Piłka trafiła w rękę Piotra Celebana.

60'

Rzut karny dla Wisły za zagranie ręką!

55'

Z rzutu wolnego na wysokości pola karnego dośrodkował Ostoja Stjepanović. Miśkiewicz wypiąstkował piłkę.

51'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał jeden z zawodników drużyny z Krakowa.

49'

Boban Jović wpadł w pole karne Śląska i zagrał tuż przed bramkę. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców Śląska.

48'

Dość spokojny początek drugiej połowy.

46'

Początek drugiej połowy.

46'
45'

Pierwsza połowa potrwa cztery minuty dłużej.

45'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Alvarinho.

Alvarinho w polu karnym zdołał odegrać do Kamila Bilińskiego, a ten pewnym strzałem skierował piłkę do bramki Wisły.

1
42'

Ładny strzał z 18 metrów oddał Łukasz Madej. Dobrze między słupkami spisał się Michał Miśkiewicz, który obronił to uderzenie.

40'

W odpowiedzi niecelnie strzelał Maciej Sadlok.

1
39'

Po indywidualnej akcji zza pola karnego niecelnie strzelał Alvarinho.

38'

Dużo gry w środku pola, strzałów jak na lekarstwo.

35'

Zdecydowanie w tym meczu brakuje dogodnych sytuacji strzeleckich. Na boisku nic ciekawego się nie dzieje.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Uryga.

31'

Teraz pomocy medycznej potrzebuje Kamil Biliński.

30'

Kolejne minuty mijają. Gra toczy się głównie w środku boiska. Nie jest to porywające widowisko.

26'

Ładną akcję przeprowadził Alvarinho. Po jego podaniu Kamil Biliński został jednak złapany na spalonym.

23'

Spotkanie zostało wznowione.

20'

Przerwa w grze. Na boisku wylądowały race.

20'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Ostoja Stjepanović.

17'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły. Ryota Morioka nie zdołał jednak oddać strzału. Szybszy był bramkarz drużyny z Krakowa.

14'

Z dystansu strzelał Łukasz Madej. Uderzenie było jednak niecelne.

13'

Piłkarze Wisły spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

11'

Za nami pierwsze dziesięć minut meczu. Optyczną przewagę mają gospodarze.

8'

Kolejna zmarnowana okazja przez Wisłę. Paweł Brożek zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i tę złapał Mariusz Pawełek.

8'

Dobrą szanse miał Patryk Małecki. Z 15 metrów oddał jednak bardzo niecelne uderzenie.

7'

Obie drużyny badają swoje możliwości. Dużo niecelnych podań.

4'

Dość spokojny początek meczu. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

2'

Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego jednego z zawodników gospodarzy i przerwał akcję.

20:02
20:02

Wisła ma natomiast nowego prezesa

20:02

Pogoń Szczecin to jedyna drużyna, którą dotychczas pokonali piłkarze Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Seria gorszych wyników spowodowała, że spadli na dół tabeli Lotto Ekstraklasy. W piątek zagrają o drugie zwycięstwo.