Większą ilością piłkarzy atakują goście, ale okazji z tego jak na lekarstwo.

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Oscar.

W ostatnich minutach sporo rwanej gry, trochę chaosu na boisku.

76'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

71'

Alli przedarł się z Kane'em i w końcu ten pierwszy oddał strzał. Courtois obronił go, a na dodatek Alii był na spalonym.

1
68'

Gra toczy się cały czas na połowie Kogutów.

65'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Harry Winks.

63'

Teraz dobra akcja Kogutów, Kane zagrał do Eriksena, który z ośmiu metrów uderzył zbyt lekko.

60'

Chelsea spokojnie rozgrywa piłkę.

1
57'

Piłkarze jakby zamienili się koszulkami. Teraz to Chelsea dominuje.

54'

Mogło być 3:1! Costa znów podał płasko w pole karne, gdzie zupełnie nieobstawiony Alonso z dziesięciu metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

51'

Gol! Strzelił Victor Moses. Asystował mu Diego Costa. 2:1 dla Chelsea! Costa pociągnął skrzydłem i zagrał płasko w pole karne. Tam zupełnie nieobstawiony był Moses. Jego strzał trącił najpierw Lloris, a następnie Vertonghen.

48'

Potężny strzał Kante, jednak tak jak wcześniejsze próby jego kolegów - wprost w Llorisa.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

45'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. 1:1! Zbyt dużo miejsca przed polem karnym miał Pedro, który pięknym strzałem z 17 metrów umieścił piłkę w siatce.

44'

Płaski strzał Hazarda z 18 metrów, jednak to nie mogło zaskoczyć Llorisa.

1
42'

10 strzałów Tottenhamu, tylko jeden Chelsea.

1
40'

Chelsea jest bezradna - Tottenham gra drugi najlepszy mecz w sezonie. Wcześniej tak zdominował Manchester City.

38'

Walker do Eriksena, a ten huknął z 30 metrów wyraźnie nad bramką.

1
36'

Moses na prawej flance i wywalczył pierwszy korner dla Chelsea.

1
33'

Soczysty strzał Kane'a sprzed pola karnego i Courtois wybił piłkę na korner.

32'

Korner dla Tottenhamu i lekki strzał głową Diera padł łupem golkipera.

30'

Soczysty strzał Luiza z rzutu wolnego z 25 metrów, ale futbolówka leciała wprost w bramkarza.

28'

Chelsea cały czas ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Dembele.

Tottenham Hotspur
1
25'

Głośne "push" z ławki Tottenhamu i Koguty szybko doskakują do piłkarzy Chelsea.

23'

Kolejna dobra akcja Kogutów, jednak Wanyama oddał strzał nad bramką Chelsea.

21'

Harry Kane stracił piłkę, a chwilę później faulował rywala.

19'

Żółtą kartkę otrzymał David Luiz.

Chelsea FC
1
16'

Courtois złapał zbyt głębokie dośrodkowanie Eriksena.

14'

Nieudana próba Sona sprzed pola karnego i od bramki rozpoczął golkiper.

13'

Uderzenie Eriksena z 30 metrów - przyblokowane i korner.

13'

Chelsea jest póki co bezradna z Tottenhamem, który przed kilkoma dniami zagrał kiepsko z Monaco.

11'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Asystował mu Dele Alli. 1:0 dla Tottenhamu! Alli zagrał przed pole karne do Eriksena, który huknął jak z armaty i Thibaut Courtois po dziesięciu godzinach w końcu kapituluje!

2
9'

Kiepski strzał z rzutu wolnego z 25 metrów oddał Dier. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
8'

Chelsea jeszcze nie zawitała pod pole karne Kogutów. Gra cały czas toczy się na połowie gospodarzy.

5'

Piłka w siatce Chelsea po dośrodkowaniu Eriksena i strzale Kane'a. Anglik był jednak na spalonym i sędzia gola nie uznał.

4'

Costa zły na sędziego, ponieważ jego zdaniem Dier faulował go w powietrznym pojedynku.

3'

Dobrze w mecz weszli goście, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

18:19

Antonio Conte nie zmienił składu w szóstym kolejnym meczu - pięć ostatnich wygrał i nawet nie stracił gola.