Ligue 1: 26. kolejka
19 lut 2017 21:00
90+3'

Piłkarze z Tuluzy zachowują zimną krew, teraz na chwilę udało im się przetransportować piłkę na połowę mistrza Francji.

3
2
90+1'

Javier Pastore wypracował sobie pozycję na boku pola karnego, jednak uderzył na wiwat, wysoko nad bramką.

90'

Doliczone 6 minut.

2
1
88'

Przerwa w grze. W powietrznej walce dość boleśnie zderzyli się Aurier i Moubandje.

87'

Hatem Ben Arfa znalazł się z piłką w polu karnym, jednak z dziecinną łatwością wyblokował go Moubandje.

1
83'

Z prawego skrzydła niezbyt groźnie dośrodkował Serge Aurier, ale koszmarne interweniował Jullien. Piłka prześlizgnęła mu się po stopie i na szczęście dla gości poleciała obok słupka.

81'

Toulouse. Schodzi: Oscar Trejo. Wchodzi: Ola Toivonen.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oscar Trejo #10
1
78'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

77'

Trener gości Pascal Dupraz wydalony na trybuny za rzucenie butelką.

7
77'

Edinson Cavani padł w polu karnym po starciu z jednym z obrońców. Sędzia puścił grę, jednak nawet gdyby użył gwizdka, to PSG egzekwowałoby tylko rzut wolny, bo całe starcie miało miejsce poza szesnastką.

72'

Żółtą kartkę za ostry faul na Verrattim otrzymał Steeve Yago.

Steeve Yago #20
Toulouse FC
3
71'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Javier Pastore.

70'

Z dystansu beznadziejnie, w trybuny uderzył Adrien Rabiot.

1
69'

W tym zamieszaniu ucierpiał jeszcze Lafont, ale po kilku chwilach doszedł do pełni sił.

68'

Co za pech PSG! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mocno z 5 metrów główkował Marquinhos, lecz... trafił w stojącego na linii bramkowej Kimpembe!

2
68'

Gospodarze w nieustannym ataku pozycyjnym i coraz bardziej im się spieszy.

64'

Z rzutu wolnego potężnie uderzył Edinson Cavani, ale piłka odbiła się od muru obrońców i poleciała nad poprzeczką.

61'

Na początku drugiej części PSG przyspieszyło, ale ten zryw nie trwał zbyt długo i ekipa z Tuluzy opanowała sytuację.

60'

Toulouse. Schodzi: Alexis Blin. Wchodzi: Steeve Yago.

Alexis Blin #27
56'

Toulouse. Schodzi: Jessy Pi. Wchodzi: Wergiton Somalia.

Wergiton Somalia #19
Jessy Pi #25
56'

Sprzed pola karnego nieczysto i obok słupka uderzył Thiago Motta.

1
55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

W środek bramki uderzył z 20 metrów Julian Draxler i Lafont znów na posterunku.

1
52'

Lafont obronił strzał Cavaniego z ostrego kąta, a po dobitce Urugwajczyka piłka trafiła w słupek!

50'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Edinson Cavani - wprost w ręce Lafonta.

49'

Żółtą kartkę za faul na Aurierze otrzymał Martin Braithwaite.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'
45+1'

Nacierają gospodarze, ale robią to mało przekonująco. Edinson Cavani w dość prostej sytuacji dał się złapać na spalonym.

45'

Doliczone 2 minuty.

1
41'

Teraz Kevin Trapp musiał opuścić pole karne, by zapobiec sytuacji sam na sam z jednym z zawodników gości.

1
1
40'

Lucas Moura dośrodkował z prawego skrzydła do Cavaniego, ten doszedł do piłki, ale pod naciskiem obrońcy nie zdołał oddać strzału.

38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kelvin Amian Adou.

Kelvin Amian Adou #2
Toulouse FC
1
38'

Adrien Rabiot musiał skorzystać z pomocy lekarskiej, opuścił boisko kulejąc, ale chyba nic poważnego się nie stało.

34'

Serge Aurier doszedł do piłki w polu karnym, ale miał bardzo trudną sytuację i jego centrę przeciął obrońca.

32'

Męczą się gospodarze. W meczu Ligi Mistrzów z Barceloną (4:0) zagrali fantastycznie, ale w Ligue 1 nie po raz pierwszy ich styl nie powala.

29'

Lucas Moura ładnie oszukał dwóch rywali, ale całkowicie zepsuł strzał z ostrego kąta i piłka minęła bramkę Lafonta w sporej odległości.

25'

Dobrą okazję w polu karnym miał Martin Braithwaite, jednak nie opanował piłki. Coraz groźniejsze są kontry gości.

24'

Nieźle gra na razie drużyna z Tuluzy, która nie skupia się tylko na obronie.

21'

Jullien zablokował dośrodkowanie Auriera spod końcowej linii.

18'

Sprzed pola karnego groźnie uderzył Trejo i po rykoszecie piłka poleciała tuż obok słupka.

17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Presnel Kimpembe.

Paris Saint-Germain
2
16'

Z okolic linii pola karnego potężnie uderzył Edinson Cavani i piłka minęła bramkę w niewielkiej odległości.

14'

Poderwały się teraz trybuny, bo groźnie z ostrego kąta uderzył Lucas Moura. Lafont odbił piłkę przed siebie i z asekuracją musieli mu pospieszyć obrońcy.

13'

Teraz Cavani dośrodkował spod końcowej linii, jednak piłkę złapał Lafont.

11'

Edinson Cavani odzyskał piłkę na połowie gości, ale pospieszył się ze strzałem z dystansu i został zablokowany.

7'

Wyrównany początek, goście nie dali się stłamsić i na razie gra toczy się w środkowej strefie.