Puchar Polski: 1/16 finału
09 sie 2017 20:00
90+2'

Blisko było kolejnego gola dla Pogoni! W znakomitej sytuacji Ricardo Nunes strzelił prosto w Jasmina Buricia.

47
16
13
18
23
90'

Doliczone cztery minuty.

15
4
8
3
20
89'
ZMIANA
25
10
3
5
11
88'

Pogoń cały czas dobrze w defensywie, oddala grę od własnego pola karnego.

26
19
4
5
12
85'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Adam Frączczak. Zawodnik Pogoni został ukarany za faul na Lasse Nielsenie.

Pogoń Szczecin
35
14
10
20
46
85'

Kolejna sprzeczka piłkarzy obu drużyn.

28
14
11
8
11
84'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Marcin Listkowski.

15
6
4
4
6
83'

Z dystansu niecelnie strzelał Maciej Makuszewski.

11
9
3
4
5
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Niepsuj.

9
3
2
5
18
81'
ZMIANA
79'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Nikola Vujadinović. Wchodzi: Mihai Radut.

7
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kort. Asystował mu Dariusz Formella.

Po płaskim zagraniu w pole karne Lecha Dawid Kort z bliska skierował piłkę do bramki. 3:0 dla Pogoni.

100
61
11
11
40
76'

Gra wznowiona.

20
10
5
4
4
75'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Frączczak.

20
9
6
12
22
75'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Vujadinović.

10
74'

Sprzeczka piłkarzy na środku boiska.

25
21
15
6
8
71'
9
70'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Nicklas Barkroth.

4
70'

Z 20 metrów niecelnie strzelał Emir Dilaver.

15
6
3
2
9
68'

Żółtą kartkę otrzymał Abdul Aziz Tetteh.

15
66'

Tym razem Ricardo Nunes wstrzelił piłkę w pole karne Lecha. Złapał ją Jasmin Burić.

20
7
4
5
8
65'

Adam Gyurcso dośrodkował w pole karne Lecha. Na piłkę nabiegał Adam Frączczak, ale został zablokowany i nie zdołał oddać groźnego strzału.

17
8
5
10
11
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Gajos.

21
63'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Kort.

21
16
7
10
25
59'

Pogoń umiejętnie oddala grę od własnego pola karnego. Lech rozgrywa piłkę daleko od bramki gospodarzy.

21
12
6
6
18
56'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy, lecz zabrakło już dokładnego dogrania w pole karne i z akcji nic nie wyszło.

15
12
6
7
14
54'

Adam Gyurcso dośrodkował w pole karne Lecha. W ostatniej chwili piłkę wybił Wołodymyr Kostewycz.

14
8
10
5
11
52'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Piłkarze Lecha nie zdołali jednak oddać strzału na bramkę rywala.

14
9
4
7
17
50'

Po indywidualnej akcji z 17 metrów strzelał Adam Gyurcso. To było niecelne uderzenie.

16
9
3
3
12
48'

Od początku drugiej połowy gra toczy się głównie na połowie Pogoni.

21
13
3
5
20
46'

Początek drugiej części spotkania.

19
11
4
5
7
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Adam Frączczak zmylił bramkarza i skierował piłkę do bramki! 2:0 dla Pogoni.

98
53
18
32
81
45'

Rzut karny dla Pogoni! Burić faulował Formellę.

31
30
12
22
40
43'

W dobrej sytuacji znalazł się Kamil Jóźwiak. Po jego strzale piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

5
6
3
7
14
42'

Z około 18 metrów strzelał Radosław Majewski. Piłkę pewnie złapał Łukasz Załuska.

14
6
4
5
12
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kort. 1:0 dla Pogoni! Po dośrodkowaniu w pole karne Burić wybił piłkę i wyszedł z bramki. Piłkę przejął Kort i zdołał skierować ją prosto do siatki.

85
48
11
33
78
36'

Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Lecha Poznań.

13
6
2
1
19
33'

Ricardo Nunes wpadł w pole karne Lecha i oddał strzał na bramkę. Piłkę wybił Jasmin Burić.

20
6
3
5
12
32'

Kolejny strzał na bramkę Lecha. Tym razem niecelnie uderzył jednak Jakub Piotrowski.

11
3
5
4
12
31'

Spore zamieszanie w polu karnym Lecha, gdzie świetnie spisał się Jasmin Burić. Bramkarz gości zdołał zatrzymać piłkę po strzałach zawodników gospodarzy.

11
4
3
1
8
30'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Jeden z zawodników Lecha wybił piłkę.

11
3
1
5
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ricardo Nunes.

11
5
2
3
9
27'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni Szczecin. Główkował Nikola Vujadinović, lecz Łukasz Załuska nie dał się zaskoczyć.

10
3
3
8
24'

Z dystansu tym razem strzelał Kamil Jóźwiak. To było niecelne uderzenie.

7
2
3
5
9
22'

Z około 20 metrów techniczny strzał oddał Dawid Kort. To było jednak niecelne uderzenie.

9
4
4
1
7
21'

W dobrej sytuacji znalazł się Dariusz Formella. Jego strzał z ostrego kąta był jednak niecelny.

10
5
1
1
7
19'

Adam Frączczak padł w polu karnym Lecha. Sędzia nakazał grać dalej.

11
5
1
7
17'

Z ostrego kąta strzelał Dariusz Formella. Uderzenie było jednak niecelne.

10
4
1
2
6
14'

Zamieszanie w polu karnym Lecha. Ostatecznie goście zdołali jednak wybić piłkę.

11
3
1
3
14
13'

Po dośrodkowaniu w pole karne Pogoni ładny strzał głową oddał Kamil Jóźwiak. Łukasz Załuska zdołał obronić.

10
6
3
1
7
9'

Pogoń stara się grać wysokim pressingiem i utrudniać rozgrywanie piłki rywalom.

7
6
3
1
12
7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Niecelnie główkował Lasza Dwali.

4
4
3
1
8
5'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Dawid Kort.

7
3
3
5
3
4'

Pogoń rozgrywała piłkę na połowie Lecha. Ostatecznie gospodarze wywalczyli rzut rożny.

6
4
3
3
7
3'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha Poznań. Abdul Aziz Tetteh wybił piłkę.

9
8
3
2
8
19:01

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

4
6
3
5
3
19:01

Lech Poznań w zeszłym sezonie pięciokrotnie pokonał Pogoń Szczecin. W środę obie drużyny zmierzą się w 1/16 finału Pucharu Polski. - Tamte wyniki nie będą miały znaczenia - przyznaje Nenad Bjelica.

5
5
1
19:01

Jeżeli Pogoń Szczecin przegra z Lechem Poznań w Pucharze Polski, trener Maciej Skorża zaliczy koszmarny start w nowym klubie. - Stawka tego meczu jest niebagatelna - zapowiada szkoleniowiec.