Liga Mistrzów: Grupa C
27 wrz 2017 20:45
90+4'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Marcos Alonso. 2:1 dla Chelsea!!! Po rzucie wolnym akcję na długim słupku zamykał Alonso, który zagrał na środek pola karnego, a tam z najbliższej odległości do siatki trafił Batshuayi!

77
36
12
9
10
90+2'

Jose Maria Gimenez strzelił z ostrego kąta nad poprzeczką.

6
5
1
4
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty. Lekka przewaga Atletico, niewiele dzieje się na boisku.

4
3
2
2
2
85'

Antoine Griezmann obrócił się przed polem karnym i uderzył po ziemi obok słupka.

1
3
1
2
83'

Wyrównana końcówka w Madrycie. Częściej przy piłce zawodnicy Atletico.

3
1
2
4
3
82'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

2
1
1
2
5
82'
81'

Piłka po centrostrzale Saula Nigueza padła łupem Courtois.

3
2
1
76'

Fernando Torres uderzył z dystansu po ziemi wprost w bramkarza Chelsea.

5
3
2
3
2
74'

Alvaro Morata ruszył z piłką, wyprzedził rywala i w świetnej sytuacji strzelił obok słupka.

2
2
5
4
73'

W narożniku pola karnego N'Golo Kante przerzucił sobie piłkę na prawą nogę i po silnym strzale spudłował.

1
1
1
2
2
70'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Nicolas Gaitan.

66'

Fatalnie z dystansu spudłował Thomas Partey. Atletico po wyrównującej bramce nieco się przebudziło.

3
2
3
2
1
62'

Cesc Fabregas musiał strzelić na 2:1, ale... nie trafił do siatki! Eden Hazard kapitalnie znalazł w polu karnym na 6. metrze hiszpańskiego pomocnika, który zaskoczony podaniem fatalnie spudłował! To była 100-procentowa sytuacja!

2
1
4
7
59'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Eden Hazard.

Mamy wyrównanie!!! Po centrze Hazarda z lewego skrzydła świetną główką na bliższym słupku popisał się Morata!

41
20
8
5
7
59'

Atletico znacznie poprawiło grę na tyłach i już nie dopuszcza Chelsea do groźnych okazji. Chelsea po przerwie ma zdecydowaną przewagę, jednak nic z niej nie wynika.

3
1
55'

Teraz spróbował Victor Moses. Zawodnik Chelsea uderzył z pierwszej piłki tuż nad ziemią i nieznacznie spudłował.

2
54'

Eden Hazard huknął z 17 metrów jak z armaty, ale na posterunku stał Koke, który zablokował strzał.

2
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann. Ukarany za bardzo ostry atak w nogi Hazarda.

Atletico Madryt
3
2
1
51'

Cesar Azpilicueta bardzo groźnie dośrodkował z prawego skrzydła, jednak Alvaro Morata nie zdążył dobiec do futbolówki. Chelsea w ataku pozycyjnym.

4
1
2
1
49'

Po rzucie wolnym obok bramki główkował Saul Niguez.

1
2
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Partey. Za faul na Moracie.

1
46'

Zaczynamy drugą połowę.

1
45+1'

Powinno być 2:0! Koke strzelił po ziemi zza pola karnego, Thibaut Courtois odbił piłkę przed siebie i idealną szansę miał Saul Niguez, który z 12 metrów uderzył tuż obok słupka!

1
2
1
2
4
44'

3 z 4 bramek strzelonych na nowym obiekcie Atletico padły łupem Griezmanna.

2
1
1
1
1
43'

Gary Cahill przymierzył z 15. metrów, jednak ponownie piłka odbiła się od rywala i wyleciała poza boisko.

4
3
5
4
4
42'

Marcos Alonso huknął z półwoleja w światło bramki, ale piłka po rykoszecie wyleciała na korner.

6
4
2
4
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał David Luiz. Za faul na rzut karny defensor Chelsea został ukarany "żółtkiem".

Chelsea FC
6
5
5
7
8
40'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Pewny strzał Griezmanna i mamy 1:0 dla Atletico!

36
16
6
12
24
39'

David Luiz przy rzucie rożnym ewidentnie trzymał za koszulkę Lucasa Hernandeza. Słuszna decyzja arbitra.

7
1
1
4
11
39'

Rzut karny dla Atletico!

5
4
3
1
7
36'

W końcu dobra akcja Atletico! Po groźnej centrze z prawej strony Juanfrana Thibaut Courtois w ostatniej chwili uprzedził na przedpolu Griezmanna.

2
1
3
1
1
32'

Spokojnieszy okres w meczu. Atletico wciąż bez strzału.

2
4
1
1
1
Czy Chelsea zdobędzie gola w pierwszej połowie?
5
2
2
1
1
27'

Eden Hazard huknął z pierwszej piłki zza pola karnego, lecz znów dobrą interwencją popisał się Jan Oblak. Gospodarze mają olbrzymie problemy z atakami Chelsea.

3
3
24'

David Luiz dograł z głębi pola do Moraty, który uderzył z główki pod poprzeczkę. Jan Oblak z trudem wypiąstkował piłkę na korner.

3
1
1
1
1
20'

Atletico niespodziewanie pogubiło się we własnym polu karnym, co starał się wykorzystać N'Golo Kante. Ostatecznie pomocnik Chelsea został przyblokowany i po chwili faulował Filipe Luisa.

2
2
2
2
1
16'

Pierwszy kwadrans dla Chelsea. Wiele problemów gospodarzom sprawia Eden Hazard. Atletico atakuje głównie lewym skrzydłem, gdzie zagrożenie sieje Yannick Ferreira Carrasco.

6
4
4
4
4
13'

Cóż robi dzisiaj Eden Hazard?! Belg znów bez problemu minął rywala, huknął z dystansu i piłka po rykoszecie odbiła się od słupka! Piłkarze Atletico muszą szybko wejść w mecz, bo zaraz stracą bramkę!

10
5
3
5
1
8'

I znów Eden Hazard! Skrzydłowy Chelsea pięknie piętką wypuścił w uliczkę Moratę, który po raz drugi spudłował w niezłej sytuacji.

6
4
3
2
3
6'

Świetna akcja Hazarda! Belg zwodem minął dwóch rywali i strzelił z ostrego kąta w boczną siatkę.

4
1
1
1
1
5'

Eden Hazard ruszył środkiem boiska, zagrał w pole karne do Moraty, który strzelił po ziemi obok słupka.

4
1
1
2
3'

Bardzo żywiołowy początek, piłkarze nie przebierają w środkach. Szykuje się ciekawy mecz!