13
14
31
90+5'

Szkoda, że taki mecz prowadzi taki sędzia jak pan Frankowski. Zdecydowanie najsłabszy aktor tego spotkania.

144
39
19
18
28
90+5'

Pasquato tragicznie dogrywał. Piłkę wybili goście.

99
44
11
14
40
90+5'

Rzut wolny dla Legii z okolic narożnika pola karnego!

64
23
16
26
95
90+4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Bartkowski.

Wisła Kraków
39
13
10
14
45
90+3'

Nikt nie odpuszcza. Jaka szkoda, że mecz się już kończy.

39
14
11
12
23
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Pietrzak.

24
8
11
14
35
90+2'
20
6
6
7
12
90+1'

Ondrasek sam na sam z Malarzem, ale górą bramkarz! Co tam się wyprawia!

53
30
21
28
91
90'

Jeszcze 5 minut mega emocji! Kochamy Lotto Ekstraklasę za takie niedzielne mecze!

60
26
14
14
26
90'

Gol! Strzelił Carlitos. A jednak! W Warszawie remis! Piłkę otrzymał Carlitos, w polu karnym kapitalnie zwiódł Sadloka i strzałem z trudnej pozycji uderzył pod poprzeczkę na 3:3!

Legia Warszawa
210
119
42
108
313
89'

Kulenović ostro potraktować Arsenicia, ten padł na murawę i... zyskał trochę sekund.

52
22
13
12
21
88'

Sędzia Frankowski nie popisał się po raz kolejny. Ewidentny faul przy linii bocznej jednego z graczy Wisły, ale arbiter nic nie widział. Ricardo Sa Pinto jest wściekły. Za moment chyba eksploduje.

48
34
5
5
18
87'

Maciej Stolarczyk jest obrażany przez kibiców Legii. Co na to PZPN? Będą kary? A na murawie Wojskowi mają coraz mniej czasu na wyrównanie.

16
15
12
21
47
85'

Gorąco przy ławkach. To... trenerzy obu drużyn mają sobie coś do powiedzenia. Brzydko reagują trybuny w Warszawie. Do tego można się już przyzwyczaić. Bardzo to niesmaczne.

21
15
11
17
42
84'

Po rzucie rożnym niecelnie uderzał Kulenović. Legia stara się coś jeszcze zdziałać.

21
16
14
10
26
83'
82'
12
14
9
7
12
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Kante. To był atak bez piłki, dlaczego gracz Legii nie wyleciał z boiska?

42
23
8
6
21
81'

Wiślacy atakują rywali już na ich połowie. Bezradna Legia. Gospodarze są się w stanie obudzić? Czasu pozostało niewiele.

53
29
4
7
7
79'

Nic nie potrafi zdziałać Legia. To Wisła jest bliżej czwartej bramki, niż Wojskowi trzeciej.

70
38
6
8
15
78'

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Cristian Pasquato.

75'

Błąd Carlitosa, z bliska uderzał Ondrasek. Cóż za pudło! Powinno być po meczu.

24
14
17
16
32
74'

A Wisła gra dalej swoje, dogranie do Kostala, ten z uderzał z lewej strony, Malarz odbił piłkę.

35
5
3
3
9
73'

Wydaje nam się, że Sadlok zagadując sędziego zyskał swoje. Drugiej kartki w meczu nie otrzymał Wasilewski. Maciej "Konrad Wallenrod" Sadlok. Maturzyści wiedzą o co chodzi.

26
9
4
2
5
72'

Złe rozegranie Legii, piłkę przejęli Wiślacy, akcję strzałem zakończył Bartkowski.

27
8
5
2
4
71'

Carlitos z rzutu wolnego, piłka wyszła na aut bramkowy. Powinien być rzut rożny, sędzia... nie zauważył. Cóż, nie pierwszy raz w swojej przygodzie z gwizdkiem.

24
22
1
3
8
70'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok. Ulżył sobie sędzia kartkując Sadloka.

20
6
5
2
20
69'

Maciej Sadlok poucza sędziego Frankowskiego. Komicznie to wygląda. Ogólnie pan arbiter często podejmuje zaskakujące decyzje, które nie jeden raz wywoływały konsternację.

7
22
6
3
5
68'
13
2
2
3
4
68'

Szybkie wyjście Wisły zakończone niecelnym strzałem Kostala.

10
1
1
3
9
67'

Rzut rożny dla Legii, piłka jednak wpadła w ręce Lisa.

16
6
4
1
5
65'

Legia. Schodzi: Michał Kucharczyk. Wchodzi: Jose Kante.

65'

Jeśli Wisła Kraków utrzyma prowadzenie, wówczas zostanie liderem Lotto Ekstraklasy.

58
20
6
8
16
63'

O Panie! Jeśli ktoś na stadionie wyszedł na pięć minut na dłuższe posiedzenie w pewne miejsce, to... za chwilę wróci tam.

24
57
5
4
6
62'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Martin Kostal. Ależ piłka nożna jest prosta! Podanie i gol. I tak po raz trzeci w krótkim czasie. Kostal do Imaza, ten uciekł Jędrzejczykowi i strzałem obok Malarza na 2:3! Legia w ruinie! Co Wiślacy zjedli w przerwie?

283
127
38
28
51
61'

Sędzia ustnie napomniał Carlitosa. Następnym razem skończy się kartką. Legia wciąż zamroczona.

26
12
5
7
10
59'

Gdzie jest Legia? Na ten moment na kolanach. A Wisła chce więcej!

56
26
11
9
14
58'

Gol! Strzelił Martin Kostal. Asystował mu Dawid Kort. N I E P R A W D O P O D O B N E! W Warszawie już remis! Kort na lewo do Kostala, a ten przepięknym strzałem z pola karnego na 2:2!

213
101
25
28
52
57'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Rafał Boguski. Wisła Kraków wraca do meczu! Boguski z piłką w polu karnym do Imaza, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Malarza. Już tylko 2:1!

199
93
31
28
51
55'

Z ostrego kąta uderzał Carlitos, Lis zdołał odbić piłkę. Aktywniejsza w ofensywie od kilku minut jest Legia.

15
6
4
2
7
54'

Odgryza się Legia, Vasović do Carlitosa, ale ten uderzył ponad bramką.

11
7
6
2
7
51'

Z dystansu niecelnie uderzył Vullnet Basha, gra Wisły w końcu zaczyna się kleić.

19
6
3
3
10
50'

Wisła Kraków na połowie Legii. Goście w końcu oddali uderzenie na bramkę gospodarzy. Strzał Imaza był jednak niecelny.

14
6
2
4
9
47'

Carlitos mógł znaleźć się sam na sam z Lisem, ale potknął się.

18
12
4
1
7
46'

Gramy po przerwie.

9
6
2
2
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

12
7
4
3
6
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Szymański.

13
10
6
5
18
41'

Z dystansu uderzał Szymański, piłka poszybowała metr ponad poprzeczką.

14
7
8
7
17
39'

Legia na niezbyt wiele pozwala Wiśle. Gospodarze kontrolują przebieg meczu.

22
12
4
6
9
36'

Szymański dogrywał z rzutu wolnego, Cafu głową uderzył niecelnie. Dodatkowo pomocnik był na spalonym.

16
10
13
8
17
35'

Obudziła się Wisła, Legia na własnej połowie czeka na to, co zrobią goście.

23
9
4
3
13
34'

Podanie do Carlitosa, ale ten na spalonym.

14
5
10
7
16
31'

Ucierpiał Nagy, Węgier jest opatrywany przy linii bocznej.

16
12
12
19
25
27'

Legia prowadzi 2:0, ale wciąż atakuje. Drugi gola dla Wojskowych podłamał gości. Czy podniosą się z kolan?

35
19
5
7
18
23'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Dominik Nagy. Kolejna składna akcja Legii, Nagy przebiegł z piłką kilkanaście metrów, precyzyjnie podał do Carlitosa, który płasko uderzył. Lis trącił futbolówkę, ale ta wtoczyła się do bramki. 2:0!

131
76
24
34
79
19'

Po kornerze kolejne zamieszanie w polu karnym Legii. Gospodarze cało wyszli z opresji.

23
11
8
5
12
19'

Strzał Ondraska, piłka przeszła obok słupka. Będzie rzut rożny dla Legii.

14
10
7
2
14
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Wasilewski.

34
18
5
4
17
15'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Hlousek.

20
8
13
18
23
13'

Nagy ruszył lewą stroną, wycofał do Carlitosa, który trafił w ok. 14 metrów w poprzeczkę.

37
17
18
7
19
10'

Głową uderzał Hlousek, wprost w Lisa. Po chwili z dystansu centymetry obok słupka przymierzył Carlitos.

22
13
10
5
12
7'

Wisła w końcu ruszyła do ataku, Legia broni się we własnym polu karnym.

38
13
7
11
22
4'

Legia wciąż w ataku, Wisła sprawia wrażenie ogłuszonej szybką stratą gola.

47
31
6
10
16
2'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Zoran Arsenić. Kapitalny początek Legii! Akcja prawą stroną, dośrodkowanie Kucharczyka, głową uderzał Nagy. Piłka odbiła się jeszcze od Arsenicia i myląc Lisa wpadła do siatki. 1:0!