Liga Europy: I runda eliminacyjna, pierwsze mecze
12 lip 2018 20:00
90 +1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Szymon Żurkowski ruszył z indywidualną akcją. Przewrócił się w polu karnym i sędzia uznał, że piłkarz Górnika chciał wymusić "jedenastkę". Żurkowski ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

Górnik Zabrze
13
12
6
22
82
90'

Doliczone trzy minuty.

27
10
5
3
7
87'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Adam Wolniewicz. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Hiszpan strzałem głową pokonał bramkarza! 1:0 prowadzi Górnik Zabrze!

267
132
30
7
12
84'

Gheorghe Ovseannicov leży na boisku. Chwilowa przerwa w grze.

10
9
8
7
10
81'

Zaria. Schodzi: Paulo Conrado Do Carmo Sardin. Wchodzi: Guillermo Silva De Oliveira.

6
81'
81'

Zaria Balti broni się całym zespołem. Mołdawianie za wszelką cenę chcą utrzymać korzystny wynik.

2
2
1
2
7
79'

Na indywidualną akcję zdecydował Gheorghe Ovseannicov. Zakończyła się ona stratą.

2
6
1
3
1
77'

Igor Angulo uderzył z 20 metrów. Ten strzał nie mógł zaskoczyć Vladimira Livsita.

7
2
5
7
14
76'

Górnik Zabrze wciąż ma przewagę, ale nie potrafi jej udokumentować bramką.

4
4
4
6
16
74'
71'

Znów groźnie pod bramką Zarii. Na spalonym był jednak Jesus Jimenez i akcja została przerwana.

8
3
6
10
15
70'

Zaria. Schodzi: Lucas Rodrigues Ramos Da Silva. Wchodzi: Rodrigo Bostan.

Rodrigo Bostan #7
Lucas Rodrigues Ramos Da Silva #6
6
3
1
2
70'

Po wrzutce z prawego skrzydła Igor Angulo strzelił tuż obok słupka.

8
2
1
11
10
68'

Kompletnie nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Wiśniewskiego. Szybko przeprosił kolegów za tę próbę.

6
4
4
2
3
66'

Strzał Szymona Żurkowskiego zablokowany przez rywali. Górnik utrzymuje się jednak przy piłce.

5
7
5
4
2
65'

Tempo meczu wyraźnie spadło. Gra toczy się głównie w środku pola.

1
1
1
2
7
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oleg Yermak.

2
62'

Zaria. Schodzi: Jean Patric Lima Dos Reis. Wchodzi: Gheorghe Ovseannicov.

2
61'

Kompletne nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gości.

10
6
3
3
2
58'

To był faul na Angulo. Hiszpan nie podnosił się z boiska. Wychodził na czystą pozycję, ale wślizgiem powstrzymał go rywal. Sędzia nie widzial jednak nieprzepisowego zagrania.

5
1
2
4
24
58'

Strzał Szymona Matuszka z 30 metrów. Piłkę chwycił bramkarz zespołu gości.

3
2
4
4
55'

Spotkanie obserwuje 19 528 widzów.

26
10
4
1
3
55'

Adrian Gryszkiewicz znalazł w polu karnym Igora Angulo. Ten strzelił na tyle niecelnie, że Zaria ma aut.

3
1
5
2
7
53'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Żurkowski.

2
1
1
6
21
53'

Przerwa w grze. Mocno ucierpiał Da Silva.

3
3
1
2
1
52'

Po wrzucie piłki z autu udanym piąstkowaniem popisał się Vladimir Livsit.

3
7
50'

Po wrzutce Szymona Żurkowskiego z rzutu rożnego w poprzeczkę uderzył Dani Suarez.

14
1
6
9
6
49'

Groźny strzał Szymona Żurkowskiego. Piłka odbiła się od jednego z graczy Zarii i mamy rzut rożny.

12
2
1
48'

Przeszkodzili sobie Maciej Ambrosiewicz i Igor Angulo. Żaden z nich nie oddał strzału i od bramki wznowił Vladimir Livsit.

1
2
4
3
46'

Uderzenie Gulceaca z ponad 20 metrów. Pewna interwencja Tomasza Loski.

6
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
45'

Arbiter doliczył minutę.

5
7
5
4
2
43'

Szymon Żurkowski walczył z rywalem o piłkę w polu karnym Zarii. Górą był jednak obrońca przeciwnego zespołu.

5
1
2
5
8
41'

Górnik Zabrze ma przewagę w pierwszej połowie, ale nie potrafi jej udokumentować golem.

10
4
2
5
9
37'

Jedna z nielicznych akcji Zarii. Po wrzutce ze skrzydła goście nie sprawili jednak żadnego zagrożenia.

6
8
1
5
3
34'

Maciej Ambrosiewicz dograł ze skrzydła. Igor Angulo uderzył głową z ósmego metra. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

6
3
1
4
5
33'

Po wrzutce Adama Ryczkowskiego z rzutu wolnego sędzia przerwał grę. Jimenez faulował rywala.

3
1
3
4
2
32'

Stałe fragmenty znów są silną bronią Górnika. Po strzale Szymona Żurkowskiego świetnie interweniował Vladimir Livsit.

7
1
1
7
4
31'

Przed polem karnym sfaulowany został Szymon MatuszekGórnik Zabrze będzie miał dobrą okazję do zdobycia gola.

13
3
1
1
2
28'

Z rzutu wolnego piłkę wrzucił Oleg Yermak. Ta nie trafiła jednak do żadnego z graczy Zarii.

4
6
1
25'

Ze skrzydła w pole karne dograł Adam Wolniewicz. Mało brakło, by Jimenez to podanie zamienił na gola. Strzał Hiszpana był jednak niecelny.

5
2
2
7
6
23'

Wrzutka Adama Ryczkowskiego z rzutu rożnego. Nad bramką uderzył Wiśniewski.

1
2
2
11
3
22'

Na uderzenie zdecydował się Adam Ryczkowski. Prosto w ręce bramkarza.

2
1
1
10
3
21'

Po wrzutce Yermaka piłkę pewnie chwycił Tomasz Loska.

10
3
1
5
2
19'

Kombinacyjna akcja Górnika. Piłka w polu karnym trafiła do Jimeneza, ale ten źle ją przyjął i od bramki wznowił Vladimir Livsit.

5
1
2
4
4
18'

Tempo gry zdecydowanie wolniejsze niż w ostatnich minutach. Górnik ma przewagę i częściej utrzymuje się przy piłce.

15
3
1
2
1
15'

Dwa dośrodkowania Adama Wolniewicza z prawego skrzydła. Żadne jednak nie trafiło do piłkarzy Górnika.

4
2
3
12'

Strzał Jimeneza z ponad 30 metrów. Piłka przeleciała daleko od bramki.

3
1
7
3
2
9'

Gorąco pod bramką Górnika. Serghei Alexeev wyszedł w sytuacji sam na sam, ale przegrał pojedynek z Loską.

8
5
4
4
9
9'

Podanie Adriana Gryszkiewicza do niepilnowanego Igora Angulo. Hiszpan próbował uderzyć efektownymi nożycami, lecz nie trafił w piłkę.

12
2
1
7'

Powinno być 1:0 dla Górnika!Z rzutu wolnego z 23 metrów uderzył Igor Angulo. Hiszpan trafił w poprzeczkę! Dobitka Suareza była minimalnie niecelna.

15
3
5
5
5
5'

Dalekie podanie w kierunku Jeana Patrica. Piłkarz Zarii nie zdołał jednak dojść do piłki i od bramki zacząl Loska.

2
1
2
4'

Szymon Żurkowski faulem zatrzymał Vadima Gulceaca. Mogło być groźnie pod bramką Tomasza Loski.

1
3
1
1
2'

Zaria Balti od pierwszego gwizdka aktywniejsza. Mołdawianie ruszyli z akcją, ale zatrzymali ją obrońcy Górnika Zabrze.

5
1
6
1
3
19:55

Górnik Zabrze zagra w strojach czarnych, Zaria Balti w biało-niebieskich.

1
1
1
19:55

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.