12
13
14
90+2'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką Starka. Bez reakcji arbitra.

9
7
12
12
35
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał James Rodriguez.

Bayern Monachium
13
6
12
17
27
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

16
11
11
10
10
86'

Alaba uderzył z rzutu wolnego, bramkarz odbił piłkę, ale nadbiegający Mueller w bramkę nie trafił.

9
11
10
20
36
84'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Karim Rekik. Starcie z Lewandowskim, ale czy było to zagranie na czerwoną kartkę? Mamy wątpliwości.

Hertha Berlin
97
31
16
11
18
81'

Hertha rozgrywa piłkę daleko od bramki Bayernu. Gospodarze cofnęli się, ale w pole karne Herthy nie dopuszczają.

11
6
10
7
7
79'
ZMIANA

Hertha. Schodzi: Arne Maier. Wchodzi: Pal Dardai.

8
79'
ZMIANA

Hertha. Schodzi: Salomon Kalou. Wchodzi: Dennis Jastrzembski.

Dennis Jastrzembski #32
15
10
10
8
8
75'

Z dystansu uderzył Thiago Alcantara, kilka metrów ponad poprzeczką.

21
10
11
10
13
73'

Minuty płyną, a na boisku niewiele się dzieje. Gospodarze kontrolują mecz, szanują siły.

14
9
5
6
5
70'

Bayern wysoko atakuje Herthę, która po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć gospodarzom.

25
14
11
5
5
67'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Thomas Mueller.

30
11
15
24
22
65'

Problemy ma Coman. Czyżby kolejny uraz Francuza?

6
7
17
51
17
64'

Coman do Alaby, który z ok. 16 metrów uderzył wysoko ponad bramką.

15
6
10
11
12
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Javi Martinez. Asystował mu James Rodriguez. Z rogu dośrodkował James, bramkarz źle wyszedł do piłki, a z pięciu metrów głową w bramce umieścił ją Martinez. 1:0!

118
58
27
15
18
60'

Faul w ataku Lewandowskiego. Sędzia przerwał grę.

12
15
30
8
19
58'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Kingsley Coman.

21
8
8
13
11
56'

Rozmontowali obronę Bayernu goście. Na bramkę uderzał Davie Selke, ale Kimmich uratowal Bayern! Tylko rzut rożny.

8
4
5
5
8
54'

Bayern po zmianie stron zepchnął Herthę na jej połowie. Gospodarze wciąż jednak bez klarownych szans.

14
6
5
7
5
51'

Żółtą kartkę za faul na Dudzie otrzymał Joshua Kimmich.

13
6
11
8
7
48'

Kimmich dogrywał z prawej strony, Lewandowskiego uprzedzil Stark.

9
7
3
6
15
47'

Dośrodkowanie w pole karne Herthy, ale zawodnikom gości udało się wybić piłkę sprzed bramki.

7
5
4
4
5
46'

Gramy po przerwie!

16
6
9
3
4
46'
ZMIANA
42'

Niewiele wskazuje na to, aby przed przerwą w meczu miały paść gole. Wolne tempo spotkania.

8
6
5
8
16
39'

Z dystansu uderzał Maier, daleko od bramki gospodarzy.

8
5
5
8
12
38'

Ładna akcja Bayerno, jednak w defensywie Herthy świetnie zachował się Valentino Lazaro, który przerwał akcję.

5
2
2
6
11
36'

Znowu ucierpiał Robert Lewandowski. Polak tym razem dostał po głowie.

19
15
17
28
84
33'

Ribery sam naprzeciwko bramkarza, uderzył w Jarsteina. Okazało się, że Francuz był na spalonym.

5
5
11
10
16
33'

James Rodriguez dośrodkował z rzutu wolnego, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki.

4
5
3
12
7
31'

Pól godziny gry za nami i na razie to Hertha może się bardziej podobać.

12
5
9
7
9
28'

Kalou zagrał piłkę przed bramkę, ale zdołał ją wybić wracający Boateng.

13
6
7
4
6
26'

Przed dobrą sytuacją mógł znaleźć się Duda. Sędzia przerwał grę i... omal nie został rzucony przez Słowaka piłką. Skąd takie nawyki?

6
7
6
2
16
23'

Z rogu dośrodkował James, a Javi Martinez głową uderzył niecelnie.

7
7
6
17
14
21'

Uderzał Gnabry, w bramce pewnie interweniował Jarstein.

5
5
7
10
12
19'

Uaktywnił się  na moment Bayern, ale musi uważać. Hertha czeka na swój moment.

11
7
9
7
9
16'

Główkował Lewandowski, ale Polak źle trafił w piłkę i pewnie interweniował bramkarz.

16
15
15
29
16
15'

Chwilę wcześniej ucierpiał Lewandowski. Polak trafiony w stopę przez rywala.

12
10
11
50
39
14'

Pokazali się Bawarczycy. Płaski strzał sprzed pola karnego Kimmicha, piłka minęła bramkę.

17
5
11
6
7
14'

Wciąż tempo gry nie może zadowolać. Bayern uśpiony, pasywny.

6
7
12
12
17
11'

Selke minął bramkarz, strzelił do pustej bramki, ale gola nie ma. Dlaczego? Sędzia dopatrzył się spalonego.

15
12
11
8
17
9'

Hertha wysoko atakuje Bayern, gospdoarze potrafią wyjść cało z opresji.

9
7
12
6
9
6'

Spokojne pierwsze minuty. Gra toczy się głównie w środku pola. Bayern wymienia sporo podań.

15
19
11
7
10
3'

Duda dośrodkował z rzutu rożnego, piłka wybita przed pole karne, po chwili na spalonym złapany został Kalou.