15
8
3
90+4'

Czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie (odepchnięcie rywala) otrzymał Kylian Mbappe Lottin. Bezmyślne zachowanie młodej gwiazdy francuskiej piłki.

Paris Saint-Germain
13
9
21
7
7
90+2'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. P

Paris Saint-Germain prowadzi 4:2! Kylian Mbappe Lottin sprytnie zgrał piłkę do Edinsona Cavaniego, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Paula Bernardoniego.

17
13
5
3
4
90+1'

PSG. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Christopher Nkunku.

9
6
2
2
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

4
1
2
1
1
89'

Faulowany był Julian Draxler i Paris Saint-Germain rozpocznie rywalizację od rzutu wolnego na połowie beniaminka rozgrywek.

2
2
1
1
1
87'

Nimes. Schodzi: Theo Valls. Wchodzi: Umut Bozok.

1
86'

Thilo Kehrer zastopował groźny atak Nimes. Będzie korner dla gospodarzy.

1
1
1
1
4
83'

PSG. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Julian Draxler.

82'

Zawodnicy Nimes nie zamierzają odpuszczać i ruszyli prawą flanką z akcją ofensywną.

1
1
4
2
4
80'

Paryżanie starają się szanować piłkę i wymieniają kolejne podania na własnej połowie.

1
1
1
1
3
77'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Presnel Kimpembe.

Kylian Mbappe Lottin na kłopoty Paris Saint-Germain - 3:2 dla gości! Mistrz świata z reprezentacją Francji znakomicie opanował piłkę po podaniu Presnela Kimpembe z głębi pola i uderzył z powietrza, nie dając szans Bernardoniemu.

24
14
6
6
6
76'

Sunie atak za atakiem Nimes OlympiqueParis Saint-Germain na razie w głębokiej defensywie.

1
4
2
2
74'

Alphonse Areola wściekły, bo jego klubowi koledzy popełniają coraz więcej błędów w obronie.

4
2
1
73'

Głośny doping w Nimes. Gospodarze uwierzyli, że mogą wywalczyć co najmniej punkt z pojedynku z mistrzem Francji.

1
1
3
1
1
71'

Gol! Strzelił Teji Savanier.

Nimes Olympique remisuje z Paris Saint-Germain 2:2! Savanier pewnie wykorzystał "jedenastkę".

6
4
6
9
9
69'

Jednak mamy rzut karny dla Nimes Olympique! VAR wykazał, że Thiago Silva sfaulował przeciwnika.

6
2
8
2
2
69'

Arbiter zdecydował się na skorzystanie z systemu VAR.

4
1
1
67'

Było groźnie pod bramką przyjezdnych, a gospodarze domagali się odgwizdania rzutu karnego za faul zawodnika PSG. Jednak sędzia pozostał niewzruszony i kazał grać dalej.

1
3
2
66'

PSG. Schodzi: Stanley Nsoki. Wchodzi: Thilo Kehrer.

66'

Nimes. Schodzi: Baptiste Guillaume. Wchodzi: Clement Depres.

Clement Depres #9
Baptiste Guillaume #25
1
2
1
65'

Próbowało odpowiedzieć po straconym golu Paris Saint-Germain, ale wywalczyło tylko rzut rożny.

1
1
63'

Gol! Strzelił Antonin Bobichon. Asystował mu Sada Thioub.

Nimes Olympique z kontaktową bramką! Sada Thioub podał piłkę na szesnasty metr do Antonina Bobichona, który pojawił się na boisku po przerwie, a ten huknął pod poprzeczkę nie do obrony.

7
62'

Gospodarze próbowali się przedrzeć prawym skrzydłem pod bramkę paryżan, lecz bezskutecznie.

60'

Celnym strzałem popisał się Kylian Mbappe Lottin, ale na posterunku był Bernardoni, który odbił piłkę do boku.

1
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier, który faulował rywala.

1
2
1
57'

Nieudane zagranie w szeregach beniaminka Ligue 1 i grę od autu rozpocznie mistrz kraju.

2
1
55'

Niedokładnie do Di Marii zagrywał Neymar i piłkę przejął bramkarz gospodarzy.

1
2
1
2
53'

Wydaje się, że piłkarze PSG, którzy wygrywają różnicą dwóch goli, mają wszystko pod kontrolą. Teraz umiejętnie budują atak pozycyjny.

2
1
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Neymar.

2
1
2
50'

Thomas Meunier udanie zagrał w obronie i zatrzymał kontrę zespołu Nimes.

2
1
48'

Szarżuje Kylian Mbappe Lottin, który popisuje się technicznymi sztuczkami.

2
2
46'

Nimes. Schodzi: Mustapha Diallo. Wchodzi: Antonin Bobichon.

Mustapha Diallo #2
1
1
1
46'

Początek 2. części starcia Nimes Olympique - Paris Saint-Germain.

3
45+2'

Zagotowało się pod bramką Alphonse'a Areoli, ale jego świetna interwencja uchroniła gości przed stratą gola.

1
3
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu w Nimes.

2
1
40'

Gol! Strzelił Angel Di Maria.

Paris Saint-Germain wygrywa już 2:0! Angel Di Maria zdobył bramkę...uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego. Świetnie podkręcona piłka zaskoczyła golkipera Nimes.

21
16
6
2
2
40'

Neymar po strzelonym golu nabrał ochoty do gry i jest bardzo aktywny.

5
3
1
1
1
38'

Paryżanie cofnęli się i czyhają na wyprowadzenie kolejnego szybkiego ataku.

2
2
36'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Thomas Meunier.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0! Mistrzowie Francji rozegrali składną akcję. Szybka wymiana podań na prawym skrzydle, Thomas Meunier wszedł w pole karne i dograł piłkę wzdłuż linii końcowej. Na wślizgu piłkę do siatki wpakował Neymar.

18
14
4
2
2
36'

Groźny atak Nimes Olympique został rozbity i z kontrą spróbuje wyjść Paris Saint-Germain.

2
1
33'

Na boisku wieje nudą, a przyjezdni podają sobie w środku pola.

1
1
31'

Dotychczas gospodarze bronią się bardzo umiejętnie, daleko od własnej bramki i nie pozwalają na zbyt wiele PSG.

1
1
29'

Mistrzowie Francji grają zbyt wolno i zbyt statycznie, przez co nie mogą zaskoczyć beniaminka rozgrywek.

1
2
27'

Problemy zdrowotnie miał Angel Di Maria, ale będzie kontynuował grę.

3
1
25'

Arbiter odgwizdał spalonego, na którym znajdował się jeden z zawodników miejscowego zespołu.

2
24'

Gospodarze walczą bardzo ambitnie i w żadnej sytuacji nie odstawiają nogi. Trener Tuchel tylko kręci głową, gdyż nie jest zadowolony z postawy PSG.

3
2
1
22'

Thomas Tuchel krąży przy linii bocznej boiska i daje wskazówki swojemu zespołowi, bo jego podopieczni na razie nie zachwycają.

3
1
20'

Wściekły Neymar nie może się pogodzić z decyzją sędziego, który odgwizdał rzut z autu dla Nimes.

1
3
18'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie (odkopnięcie piłki) otrzymał Kylian Mbappe Lottin.

1
4
2
2
18'

Sporo niedokładności w szeregach paryskiej ekipy i z autu grę wznowi Nimes Olympique.

1
1
16'

Alphonse Areola pewnie chwycił futbolówkę po dograniu z lewej flanki i wyrzutem zainicjował akcję ofensywną swojej drużyny.

2
15'

Posiadanie piłki:

Nimes Olympique - 41 proc.

Paris Saint-Germain - 59 proc.

2
13'

Paris Saint-Germain nie forsuje tempa i czeka na klarowną okazję do zdobycia bramki.

1
11'

Z powietrza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył Kylian Mbappe Lottin, ale spudłował.

2
1
10'

Tym razem po zderzeniu z rywalem na boisko upadł Kylian Mbappe Lottin. Piłkarze Nimes postawili na bezpardonową walkę.

2
1
2
9'

Alphonse Areola złapał bezpańską piłkę i szybko rozpoczął atak PSG.

2
7'

Edinson Cavani ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

1
3
5'

Marquinhos przesadził i od rzutu wolnego grę wznowi ekipa z Nimes.

1
1
4'

Gospodarze nie odpuszczają i starają się agresywnie atakować rywali.

2
3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mustapha Diallo.

2
2'

Mistrzowie Francji na razie spokojnie budują atak pozycyjny.

1
1'

Od środka boiska konfrontację rozpoczęli paryżanie.