3
13
90'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto.

Urwał się obrońcom Suarez i z najbliższej odległości zamienił centrę Roberto na bramkę. Barcelona na prowadzeniu.

131
81
23
16
35
87'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Gerard Pique.

Świetnie zachował się w polu karnym Pique, który wycofał piłkę do Ousmane Dembele. Francuz wykorzystał podanie i wyrównał wynik meczu.

101
79
21
18
36
85'

Dogranie Alby z lewej strony. Głową uderzał Luis Suarez, ale na posterunku czuwał bramkarz.

1
2
4
3
8
80'

Z kontrą ruszył Luis Suarez. Urugwajczyk trafił jednak prosto w bramkarza.

8
6
3
10
11
79'

Aleź skiksował Imbula. Zawodnik dostał dogranie z lewej strony i postanowił uderzyć z pierwszej piłki.

8
4
4
2
4
79'

Niecelne dośrodkowanie z prawej strony w wykonaniu Ousmane Dembele.

3
3
3
11
8
76'

Płaski strzał Dembele zatrzymany, nikt nie zdążył dobić. Blaugrana dalej próbuje.

9
6
3
4
2
74'

Andvincula sprawdził refleks ter Stegena. Niemiec bez problemu chwycił piłkę po jego strzale z rzutu wolnego.

6
1
3
1
2
74'

Faul zawodnika Barcelony tuż przed polem karnym. Szykuje się kolejna groźna sytuacja dla Rayo.

1
1
3
2
10
71'

Rayo. Schodzi: Alejandro Galvez. Wchodzi: Emiliano Velazquez.

1
68'

Rayo wciąż w natarciu. Tym razem strzał z dystansu oddał Luis Advincula.

1
1
3
1
8
67'
65'

Rayo. Schodzi: Raul de Tomas. Wchodzi: Alex Alegria.

1
64'

Alvaro Garcia dogrywał z lewej strony i narobił nieco problemu piłkarzom Barcelony w ich polu karnym. Rayo dostało rzut rożny, ale zagroziło z tego stałego fragmentu gry.

1
2
1
4
62'

DośrodkowaniePhilippe Coutinho zbyt niecelne. Z problemami piłkę łapał bramkarz Rayo, ale wyręczyli go obrońcy i zażegnali zagrożenie z własnego pola karnego.

1
2
2
5
56'

Rayo. Schodzi: Oscar Trejo. Wchodzi: Alvaro Garcia.

Alvaro Garcia #18
2
1
1
5
4
57'

Gol! Strzelił Alvaro Garcia.

Rayo na prowadzeniu! Zawodnik był na posterunku i dobił strzał Raula de Tomasa, który odbił się od słupka.

Rayo Vallecano
35
27
13
21
39
56'

Trafił do siatki Embarba, ale sędzia szybko obgwizdał spalonego.

8
1
3
1
1
53'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Ousmane Dembele.

14
7
5
1
1
52'

I świetna odpowiedź Rayo. Oko w oko z ter Stegenem stanął snajper gospodarzy i spanikował.

6
6
2
2
1
51'

Dobra akcja Barcelony. Sęk w tym, że nikt nie zamknął dogrania z prawej strony.

1
3
3
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał Raul de Tomas.

7
3
2
46'

Wramy na drugą połowę. Grę wznowili piłkarze Blaugrany.

3
4
3
1
1
41'

Luis Suarez mógł znowu strzelić gola. Urugwajczyk trafił jednak w słupek!

8
1
9
7
9
35'

Gol! Strzelił Jose Pozo.

Świetny strzał w wykonaniu Jose Pozo i mamy wyrównanie.

Jose Pozo #22
22
14
10
17
28
31'

Co za kontratak Rayo! Raul de Tomas dostał wyśmienite dogranie z prawej strony, ale uderzył obok słupka. A mogło być wyrównanie!

10
10
9
10
16
30'

Blaugrana od kilku minut przy piłce. Katalończycy z trudem próbują zbliżyć się do pola karnego gospodarzy.

5
1
2
4
2
26'

Dośrodkowanie Rakiticia z prawej strony boiska. Rayo odetchnęło z ulgą, bo dogranie Chorwata wybił Galvez.

3
4
6
24'

Dobra okazja dla Rayo z rzutu wolnego. Głową uderzał Raul de Tomas.

3
2
3
1
5
21'

Gianelli Imbula bardzo odważnie uderzył z dystansu. Piłka poszybowała w trybuny.

7
3
4
1
2
17'

11
15'

Znowu akcja zaczęta przez dobre dogranie na lewą flankę do Alby. Hiszpan podał do Philippe Coutinho, który pogubił się w dryblingu i stracił piłkę.

1
3
7
2
14'

Rafinha naciskany przez rywala stracił piłkę. Rayo miało nadzieję na kontrę, ale grę przerwał sędzia. Zawodnik Barcelony był faulowany.

3
1
3
3
3
13'

Luis Suarez chciał dośrodkować z prawej strony, ale piłkę wybił Alejandro Galvez.

3
7
3
12'

Śladem Suareza próbował pójść Raul de Tomas, ale nim zdążył wyjść na wolne pole, zatrzymał go obrońca.

8
1
2
2
10'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba.

Bardzo dobre dogranie na lewą stronę do Jordiego Alby. Obrońca dograł w pole karne do Luisa Suareza, a ten z bliskiej odległości trafił do siatki! 1:0 dla Barcelony.

54
33
16
8
14
9'

Niecelne dogranie z prawej strony, piłka wróciła do Rayo Vallecano.

2
3
3
7
7'

Luis Suarez bardzo odważnie uderzył ze stojącej piłki z dużej odległości. Napastnik uderzył niecelnie, obok słupka.

5
3
2
4
4
6'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Amat.

Luis Suarez efektownie naciskał na połowie Rayo, przejął piłkę i ruszył z bardzo groźną kontrą. W ostatnim momencie Urugwajczyka zatrzymał nieprzepisowo Jordi Amat.

5
3
2
7
2'

Rayo zaczęło grę od środka, ale szybko straciło piłkę. Goście nie wykorzystali szansy. Teraz inicjatywa po stronie Barcelony.