Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

Bologna. Schodzi: Mitchell Dijks. Wchodzi: Arturo Calabresi.

2
1
89'

Gol! Strzelił Mitchell Dijks. Asystował mu Nicola Sansone.

Podsumowanie spotkania. Mitchell Dijks strzelił gola dziesięciu rozbitym przeciwnikom. Po podaniu Nicoli Sansone boczny defensor wbiegł w pole karne Chievo Werona i strzałem z ostrego kąta pokonał Stefano Sorrentino.

4
4
2
1
1
85'

Bologna. Schodzi: Lyanco. Wchodzi: Giancarlo Gonzalez.

82'

Bologna gra na utrzymanie tak, żeby nie dopuścić przeciwnika w pobliże bramki Łukasza Skorupskiego. Reprezentant Polski ma szansę na ósme czyste konto w sezonie.

2
1
1
79'

Chievo. Schodzi: Emanuel Vignato. Wchodzi: Bostjan Cesar.

Emanuel Vignato #55
1
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mattia Bani za faul na Rodrigo Palacio.

Mattia Bani #14
Chievo Werona
4
2
1
1
77'

Nadal w natarciu gospodarze. Chievo Werona nie potrafi odpowiedzieć na dwa gole strzelone przez zespół Łukasza Skorupskiego.

1
1
75'

Chievo. Schodzi: Fabio Depaoli. Wchodzi: Manuel Pucciarelli.

Fabio Depaoli #27
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Bani za faul na własnej połowie.

2
1
1
1
1
komentarz

69'

Chievo. Schodzi: Sofian Kiyine. Wchodzi: Emanuele Giaccherini.

Sofian Kiyine #13
1
68'

Gol! Strzelił Erick Pulgar.

Tym razem techniczne uderzenie z rzutu karnego. Erick Pulgar ponownie wykonał powierzone mu przez pozostałych gospodarzy zadanie i wygrał pojedynek ze Stefano Sorrentino. Bologna FC ma komplet punktów prawie w kieszeni.

9
3
3
4
3
67'

Rzut karny dla Bologni za faul na Nicoli Sansone.

3
1
65'

Pierwsza bramka w tym spotkaniu. Erick Pulgar pokonał Stefano Sorrentino mocnym uderzeniem z rzutu karnego. Odetchnęli gospodarze, ponieważ ich szturm wyglądał mało przekonująco.

5
3
2
2
1
64'

Rzut karny dla Bologni. Faul Federico Barby na Roberto Soriano.

2
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Stępiński za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

1
3
3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Assane Diousse za przerwanie faulem ataku Bologni.

1
1
60'

Dla odmiany sytuacja podbramkowa Chievo Werona. Mattia Bani dostał piłkę po wstrzeleniu Assane Diousse i miał przed oczami tylko Łukasza Skorupskiego. Interweniował spokojnie reprezentant Polski, ponieważ obrońca przyjezdnych uderzył zbyt anemicznie.

1
59'

Blerim Dzemaili strzelił prosto w Stefano Sorrentino. Szukają swoich szans podopieczni Sinisy Mihajlovicia, jednak ich szturm nie wygląda przekonująco.

1
58'

Atakują niemal wyłącznie gospodarze po powrocie z szatni na boisko.

57'

Przecina piłka pole karne Chievo Werona. Roberto Soriano strzelił po dośrodkowaniu w Federico Barbę i gospodarze wywalczyli kolejny korner.

54'

Ogromna pomyłka Stefano Sorrentino! Po uderzeniu Nicoli Sansone wypuścił piłkę z koszyczka i Rodrigo Palacio powinien wymierzyć karę 40-latkowi. Inny doświadczony zawodnik również się nie popisał i dobijał na wiwat.

1
51'

Sofiane Kiyine uderzył z dystansu wyraźnie obok bramki Łukasza Skorupskiego. Cały czas jedyna interwencja golkipera gospodarzy była po uderzeniu Mariusza Stępińskiego.

1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Rigoni za faul na Nicoli Sansone.

1
1
49'

Fatalne podanie w pole karne Chievo Werona, a co najmniej dwóch gospodarzy miało ochotę na oddanie uderzenia po podaniu Rodrigo Palacio.

1
47'

Przerwa w grze spowodowana urazem Mitchella Dijksa.

1
46'

Druga połowa spotkania.

1
19:51

1
1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

1
1
45'

Druga próba Rodrigo Palacio i druga celna, ale na posterunku nie traci czujności Stefano Sorrentino. Po interwencji golkipera Chievo Werona tylko korner dla Bologna FC.

1
1
1
1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Depaoli za faul na Blerimie Dzemailim.

1
1
43'

Szkoda, że Assane Diousse nie potrafił uruchomić podaniem Mariusza Stępińskiego. Poprawnie ustawieni gospodarze nie wydali zezwolenia na pojedynek napastnika Chievo Werona z Łukaszem Skorupskim.

1
40'

Indywidualna szarża Mariusza Stępińskiego, ale napastnikowi Chievo Werona nie udało się wyprzedzić Lyanco i wybiec sam na sam z Łukaszem Skorupskim.

1
1
38'

Przewinienie na zawodniku Chievo Werona w pobliżu dokładnie nadzorującego pracę sędziego Domenico Di Carlo. Od rzutu wolnego najgorsza drużyna rozgrywek.

1
35'

Dużo Mariusza Stępińskiego w tym meczu, no ale nie wszystko czego się dotyka, zamienia się w złoto.

1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Lyanco za faul na Mariuszu Stępińskim.

Bologna FC
1
1
32'

Coraz mocniej protestują kibice. Domagali się drugiej żółtej kartki dla Medhiego Lerisa, a aktualnie chcą rzutu karnego za zagranie ręką.

1
1
30'

Emanuel Vignato ominął Roberto Soriano i postraszył niecelnym uderzeniem Łukasza Skorupskiego. Młodego napastnika uruchomił podaniem Mariusz Stępiński. Łupem tych zawodników był korner.

1
1
28'

Pierwsza w meczu interwencja Łukasza Skorupskiego. Bramkarz gospodarzy nie miał problemu z zatrzymaniem piłki po strzale Mariusza Stępińskiego zza pola karnego.

1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Medhi Leris za faul na Nicoli Sansone.

Medhi Leris #11
1
23'

Stefano Sorrentino pod coraz większą presją, ale nie kapituluje. Interwencja nogami weterana po strzale z czystej pozycji Rodrigo Palacio.

1
19:51

1
1
21'

Optyczna przewaga podopiecznych Sinisy Mihajlovicia. Nudzi się Łukasz Skorupski.

1
1
2
20'

Nicola Sansone trochę za zbyt dużą fantazją kombinował przed linią pola karnego. Kolejna akcja gospodarzy zakończyła się uderzeniem Roberto Soriano w Stefano Sorrentino.

1
1
16'

Ponownie Riccardo Orsolini i tym razem zawiódł. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać. Po podaniu piętą Rodrigo Palacio był sam na sam ze Stefano Sorrentino i strzelił na wiwat.

1
1
1
15'

Riccardo Orsolini strzelił po ziemi zza pola karnego. Przesunął się na linii bramkowej Stefano Sorrentino i interweniował w miarę spokojnie.

1
1
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Andreolli za przytrzymanie przeciwnika.

1
1
12'

Bologna FC obeszła się smakiem gola i kombinuje, jak strzelić go w sposób zgodny z przepisami.

1
9'

Piłka w bramce Chievo, ale nie ma gola z powodu spalonego Riccardo Orsoliniego. Sędziowie obejrzeli powtórki i faktycznie, w momencie podania otwierającego zawodnik Bologni był za linią obrońców w żółtych koszulkach.

1
1
1
1
1
8'

Dobrze zapowiadała się akcja Chievo Werona, ale została zmarnowana przez mało zdecydowanego Mariusza Stępińskiego. Nie dość, że zwolnił, to jeszcze podał w niewłaściwym kierunku.

1
1
1
6'

Przewinienie na Mariuszu Stępińskim. Lyanco pobiegł za napastnikiem Chievo Werona daleko od własnego pola karnego i dla własnego bezpieczeństwa zareagował odepchnięciem.

1
1
1
5'

Emanuel Vignato wrócił się na własną połowę, gdzie zatrzymał szarżującego zawodnika Bologni. Gospodarze rozgrywają od nowa.

1
1
1
2'

Ruszył po raz pierwszy przez centrum boiska Mariusz Stępiński. Przez moment wydawało się, że sunący wślizgiem przeciwnik zatrzymał piłkę ręką, jednak sędzia uznał, że Polak został zahamowany zgodnie z przepisami.

1
1
1
Czy Łukasz Skorupski zachowa czyste konto w meczu z Chievo Werona?