Jakowski strzelał z ostrego kąta. Wywalczył rzut rożny.

6
8
8
90+4'

Vejinović przytrzymał piłkę w narożniku na połowie rywala. Arka coraz bliżej wygranej.

21
10
4
5
4
90+3'

Siemaszko rozpoczął dynamiczną akcję. Później jednak nieco zwolnił i ostatecznie od autu zczyna Korona.

15
4
3
5
7
90'

Arbiter doliczył minimum 5 minut do czasu gry.

8
6
10
9
17
89'

Ciekawa, kombinacyjna akcja Arki. Piłkę ostatecznie złapał Kozioł.

20
6
4
3
5
88'

Sporo chaosu na boisku. Arka zyskuje cenne minuty.

2
85'

Zalazar strzelał z rzutu wolnego, był bliski zaskoczenia Stenborsa, jednak ten obronił piłkę.

11
10
2
4
6
85'
9
7
4
4
5
82'

Maciej Jankowski mógł podwyżyć na 2:0, lekkie uderzenie nie mogło jednak zaskoczyć Kozioła.

10
6
7
10
14
80'

Z rzutu wolnego Nalepa, piąstkował Kozioł.

11
6
6
5
9
80'

Świetna akcja Spychały! Dostrzegł Żyrę w polu karnym, ten jednak zmarnował doskonałą okazję! Zabrakło precyzji.

9
12
4
4
5
79'

Kovacević oddał piłkę za darmo rywalom na wysokości własnego pola karnego. Po chwili jednak naprawł swój błąd.

9
7
5
4
7
78'

Szansa na gola Korony! Za wysoki strzał jednego z kielczan.

8
9
8
4
4
77'

Coraz więcej nerwów na boisku. Korona robi dużo by odmienić losy spotkania, konkretów brak.

8
5
3
3
3
75'

Na trybunach 3 742 widzów. Gramy dalej.

9
7
3
2
3
75'
72'

Za dużo dymu na boisku i na trybunach, mecz przerwany.

5
4
5
3
10
71'

Po kolejnym rzucie rożnym dla Korony, Żyro faulował Steiborsa.

2
4
10
71'

Rzut rożny dla Korony, najwyżej wyskoczył Maghoma.

7
2
1
1
2
70'

Kieleccy kibice odpalili pirotechnikę.

9
6
3
6
7
70'

Z dystansu strzelał Vejinović. piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
4
4
1
69'

Deja podał piłkę do Vjinovicia, skuteczny Spychała.

3
4
1
1
3
67'

Kolejne nieudane podanie z rogu bramki. Później Pucko strzelał zza pola karnego, przymierzył jednak nad poprzeczką bramki Steinborsa.

9
10
3
4
3
67'

Po rzucie rożnym najwyżej skoczył Marciniak. Kolejny korner.

5
1
1
2
2
67'

Pacinda podał piłkę w pole karne do Żyry. Tego ubiegł Marić. Rzut rożny dla Korony.

2
2
4
2
2
65'
64'

Tym razem gola mogła zdobyć Arka! Po rzucie rożnym głową strzelał Maghoma, fenomenalna interwencja bramkarza Korony!

15
8
5
5
7
63'

Antonik po dynamicznej akcji Arki wrzucił piłkę w pole karne. Wywalczył rzut rożny.

11
6
2
1
1
62'

Nieudany rzut rożny Korony.

10
5
2
2
4
62'

Ale sznsa Korony Kielce! Świetna postawa Steiborsa, który najpierw obronił strzał Pacindy, a następnie Papadopulosa!

8
4
1
2
2
58'

Nieudany strzał z dystansu Papadopulosa. Lubinainom spieszy się coraz mocniej.

4
12
4
4
7
56'

Pacinda podał piłkę do Zalarzara, ten trafil w światło bramki, ale piłkę wybił Strnors.

3
6
1
2
2
56'

Nieudany strzał Spychały.

4
6
2
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Kovacević. Za faul.

Korona Kielce
11
7
3
4
3
53'

Bardzo łatwy strzał Kovacevicia. Piłka w rękach Steinborsa.

11
9
4
5
3
52'

Z rzutu rożnego Pucko, sytuację wyjaśnił Nalepa, wybijając piłkę przed pole karne rywala.

5
4
3
3
2
51'

Akcja Zyry, na posterunku Pacunda.

2
1
7
3
6
49'

Kompletnie nieudany strzał Pacindy. Od bramki Steinbors.

11
7
5
4
4
49'

Dośrodkowanie Pacindy wprost na głowę piłkarza rywali.

3
3
3
5
2
48'

Akcja Arki Gdynia, Gardawski zablokował wrzutkę Zbozienia.

6
1
1
1
czas Druga połowa
45'

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry I połowy.

3
2
3
2
5
45'

Fragment kopaniny do kwadratu na boisku. Oczy bolą od samego oglądania.

5
9
3
2
2
43'

Na strzał z dystansu zdecydował się Deja. Pewna obrona Kozła.

8
2
3
3
2
42'

Młyński zdolny do gry. Gramy dalej.

5
3
2
1
3
41'

Na boiksu leży Młyński po nadepnięciu na kostkę przez Gardawskiego.

2
1
2
5
3
40'

Z rzutu rożneo Nalepa, piłkę głową wybił jeden z obrońców Korony. Po chwili jeszcze wrzutki próbował Vejinović, bez rezultatu.

6
5
2
3
4
38'

Zablokowany strzał Żyry, po chwili faul Duranovicia w polu karnym rywala. Zacznie Steinbors.

6
4
1
1
2
37'

Dalekie podanie Zbozienia z autu. Po zamieszaniu w polu karnym, piłka w rękach Kozła.

5
2
2
3
7
34'

Tym razem to Arka atakuje. Gdynianie wyszli spod własnej bramki. Tym razem po dośrodkowaniu Zbozienia, uważny Spychała.

12
5
2
3
2
30'

Rzut rożny dla Arki, nikt nie zamknął akcji.

9
7
5
13
9
29'

Młyński podał piłkę do Jankowskiego w pole karne. Tym razem jednak Spychała czujny.

11
2
2
3
6
28'

Tempo spotkania lekko mówiąc nie powala. Arka postawiła autobus pod polem karnym, Korona bije głową w mur.

10
8
2
4
3
26'

Nieudany rzut wolny Korony. Na spalonym jeden z kielczan.

10
8
3
3
3
22'

Opaska uciskowa na ręce i Łotysz może grać dalej!

11
6
3
3
1
21'

Pavels Steinbors ucierpiał podczas obrony piłki. Wpadł w niego Michał Nalepa, ma problem z ręką. Przerwa w grze.

2
1
3
15
8
20'

Duranović przyjął piłkę w polu karnym Arki, ale przegrał sytuację sam na sam ze Steinborsem. On już mógł mieć dziś cztery bramki, nadal jego licznik zatrzymuje się na zerze!

7
6
2
3
3
19'

Strzelał Matej Pucko zza pola karnego, piłkę obronił Steinbors.

9
5
2
2
3
18'

Korona stara się atakować, brak efektów.

3
5
1
2
1
16'

Strzał Duranovicia, piłka przeleciała nad spojeniem słupka z poprzeczką.

1
2
3
2
3
14'

Piłka w pole karne do Żyry, ten jednak ograny przed obrońcę Arki.

9
7
2
3
3
10'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Adam Deja.

Atakowała Korona, gola strzeliła Arka. Doskonałym przeglądem pola wykazał się Adam Deja, wrzucił piłkę w pole karne, a tam głową gola strzelił Jankowski, przeskakując nad dużo niższym od siebie Spychałą.

58
38
13
7
5
9'

Nieudany rzut rożny w wykonaniu Pacindy.

7
4
2
3
4
9'

Zza pola karnego strzelał Pucko. Piłkę zablokował Maghoma.

3
4
1
1
2
7'

Doskonała akcja Korony! Wielką pracę wykonał Michał Żyro, podał w pole karne do Duranovicia, jednak ten mając przed sobą tylko bramkarza, nie potrafił na siódmym metrze przyjąć piłki.

3
3
2
2
6
7'

Na spalonym Matej Pucko.

3
2
1
2
1
5'

Arka ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

1
1
1
1
6
3'

Druga szansa Duranovicia! Popełnił jednak błąd w przyjęciu piłki i zgarnął mu ją obrońca.

2
3
2
4
4
1'

Już w 23. sekundzie meczu akcja Korony! Mógł być nwet gol, jednak Uros Duranović strącił piłkę. Koszmarny błąd napastnika kieleckiego klubu.