Perisić dograł w pole karne, ale prosto w ręce bramkarza.

5
7
12
84'

Piłkarze Bayernu wymieniają kolejne podania, ale nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

7
4
9
14
16
81'

Bayern zwolnił tempo, a piłkarze Fortuny czekają na ostatni gwizdek sędziego.

6
4
5
6
12
79'

Groźna akcja Fortuny zakończona nieudanym uderzeniem Zimmermanna.

6
5
9
6
6
79'
78'

Coutinho chciał uruchomić Lewandowskiego prostopadłym podaniem. Polak był jednak na spalonym.

3
5
3
8
14
75'

Piłka w bramce Bayernu, ale gol nie został uznany. Zimmermann był na spalonym.

8
73'

Po wrzutce Coutinho niecelnie uderzał Perisić.

3
4
4
3
3
73'

Zablokowane dośrodkowanie Perisicia. Bayern zacznie od rzutu rożnego.

2
1
5
5
4
70'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Robert Lewandowski. Kapitalna kontra Bayernu. Lewandowski ze skrzydła dograł w kierunku bramki, a tam Coutinho pozostało tylko skierować piłkę do siatki.

117
45
19
6
7
66'

Fortuna. Schodzi: Oliver Fink. Wchodzi: Markus Suttner.

8
7
6
3
4
65'

Kolejny strzał głową Lewandowskiego. Tym razem niecelna próba.

7
7
8
7
15
65'

Najlepsza okazja Lewandowskiego do zdobycia gola! Polak uderzył głową z kilku metrów, ale świetną interwencją popisał się Steffen.

6
6
9
7
22
63'
6
3
6
3
3
61'

Fink starał się wykorzystać błąd defensywy rywali. Strzelił jednak daleko obok słupka.

3
1
3
2
3
61'

Pavard dograł w kierunku Lewandowskiego. Polak oddał niecelny strzał.

5
5
6
9
11
60'

Akcja Bayernu zakończona kompletnie nieudanym zagraniem w kierunku Lewandowskiego.

5
56'

Bayern utrzymuje swoją przewagę. Fortuna nadal jest tłem dla rywali.

3
5
2
1
53'

Dobre podanie do Muellera w pole karne. Ten nie zdołał nawet wywalczyć rzutu rożnego.

7
4
4
5
5
51'

Akcja Nuhu, lecz ghański piłkarz nie zdołał oddać strzału.

2
4
2
3
47'

Kownacki ruszył z kontrą. Z jego strzałem z problemami poradził sobie Neuer.

15
6
5
2
8
46'

Początek drugiej połowy.

8
5
7
1
2
Czy Robert Lewandowski zdobędzie gola w drugiej połowie?

3
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

8
5
4
1
3
45'

Tolisso szukał w polu karnym Lewandowskiego. Nie było to udane podanie.

3
1
1
9
6
43'

Bayern ma dużą przewagę, a gospodarze nie są w stanie zagrozić bramce Neuera.

12
6
3
2
41'

Po wrzutce Kimmicha sędzia przerwał grę. Martinez był na spalonym.

2
2
3
6
3
40'

Tym razem Lewandowski nei zdołał przedrzeć się przez trzech obrońców rywali. Akcja zakończona stratą.

4
5
5
20
15
38'

Kontra Bayernu zakończona złym podaniem Gnabry'ego do Coutinho.

3
1
1
6
5
38'

Po wrzutce z rzutu rożnego nie było zagrożenia pod bramką Bayernu.

1
3
36'

Żółtą kartkę za brutalny faul otrzymał Rouwen Hennings.

Fortuna Duesseldorf
5
1
1
3
36'

Kolejna akcja Bayernu. Davies nie zdołał jednak opanować piłki w boisku.

5
2
1
2
34'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Thomas Mueller. Bayern zabawił się z defensywą Fortuny. Po dograniu ze skrzydła bramkarza rywali starał się pokonać Mueller. Piłka trafiła jednak do Gnabry'ego, a ten skierował ją do siatki. Sędzia sprawdzał jeszcze, czy Mueller złamał przepisy przy przyjęciu piłki. Dotknął jej ręką, ale gol został uznany.

25
12
9
4
6
32'

Lewandowski przewrócił się w polu karnym. Arbiter nie ma wątpliwości: gramy dalej.

10
3
11
6
26
31'

Kapitalna akcja Lewandowskiego! Polak jednym zwodem minął trzech obrońców rywali, a następnie dograł do Gnabry'ego. Ten trafił w słupek.

36
9
3
6
7
29'

Groźny strzał Henningsa, ale zatrzymał go Martinez.

4
2
3
2
4
27'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Serge Gnabry. Błąd Steffena drogo kosztował Fortunę. Bramkarz gospodarzy wybił piłkę prosto pod nogi zawodnika Bayernu. Piłka trafiła do będącego na skrzydle Gnabry'ego, który dograł w pole karne. W piłkę najpierw nie trafił Mueller, ale Tolisso był już bezbłędny i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

27
15
9
3
3
26'

Gnabry złapany na spalonym. Akcja Bayernu przerwana.

1
1
1
3
2
25'

Kownacki naciskał na Martineza, ale stoper Bayernu zdołał wybić piłkę.

1
1
3
24'

Coutinho blisko zdobycia gola. Po podaniu Pavarda Brazylijczyk strzelił tuż obok słupka.

1
1
2
3
2
23'

Giesselmann próbował zaskoczyć Neuera bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego. Piłka opuściła jednak boisko.

2
1
3
2
23'

Na szczęście Kownacki jest w stanie kontynuować grę.

12
5
2
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Javi Martinez.

Bayern Monachium
2
2
4
22'

Ostre wejście Martineza w Kownackiego. Polak zwija się z bólu.

2
2
12
21'

Wrzutka Muellera w kierunku Lewandowskiego. Steffen przechwycił piłkę.

1
3
1
7
19'

Strzał Lewandowskiego z ostrego kąta. Tuż obok słupka.

4
3
2
12
16
18'

Podanie Gnabry'ego w kierunku Lewandowskiego. Polak ekwilibrystycznym wolejem starał się pokonać Steffena. Górą był bramkarz.

3
2
3
4
2
16'

Akcja Bayernu przerwana. Zdaniem sędziego Pavard był na spalonym.

2
3
3
2
15'

Mocne uderzenie Alaby z rzutu wolnego z trzydziestu metrów. Nie była to jednak udana próba.

3
2
4
1
4
13'

Bodzek przed polem karnym podał do Finka. Piłka po jego strzale przeleciała wysoko nad poprzeczką.

3
2
6
4
5
11'

Gol! Strzelił Benjamin Pavard. Asystował mu Joshua Kimmich. Mueller krótko dograł do Kimmicha, ten oddał strzał z okolic narożnika pola karnego. Piłkę prawdopodobnie lekko strącił jeszcze Pavard, co zmyliło bramkarza.

42
23
6
7
9
11'

Alaba dośrodkowałn w kierunku Muellera. Piłkę wybił obrońca Fortuny.

2
2
2
2
5
10'

Po wrzutce Kimmicha z rzutu rożnego dobrą interwencją popisał się Steffen.

1
1
2
2
5
9'

Gnabry dośrodkował do Lewandowskiego, ten opanował piłkę, ale nie zdołał oddać strzału. Podał za to do Muellera, który wywalczył rzut rożny.

12
3
3
3
4
9'

Ayhan starał się dograć do Kownackiego. Ten jednak przegrał pojeydnek z Pavardem.

7
4
3
3
3
7'

Długa akcja Bayernu, w którą zamieszany był m.in Lewandowski, zakończona przechwytem obrońców Fortuny.

5
3
3
1
10
5'

Pierwsza szansa Lewandowskiego. Strzał Polaka z szesnastu metrów został zablokowany.

12
2
4
5
12
3'

Bayern przeważa od pierwszego gwizdka. Fortuna czujnie gra w defensywie.

9
2
2
2
1
2'

Hennings dograł w pole karne do Kownackiego, ale ten nie zdołał przejąć piłki.