Akcja Herthy dobrze się zapowiadała, ale zakończyła się kiepskim dośrodkowaniem.

20
40
75
87'

Statystyki są miażdżące dla Herthy. Gospodarze nie oddali żadnego celnego strzału. Schalke miało ich sześć.

18
25
25
34
79
86'

Piłka meczowa dla Schalke! Po wrzutce ze skrzydła Gregoritsch strzelił tuż obok słupka. Jarstein nie miałby szans na interwencję, gdyby było to celne uderzenie.

29
15
20
15
49
84'

Po rzucie rożnym wysoko nad poprzeczką strzelił Raman.

31
18
47
16
20
81'

Dobre podanie do Piątka. Ten był sam przeciwko trzem obrońcom rywali. Polak zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

249
61
43
34
40
81'

Dwa strzały gości zza linii pola karnego zablokowane przez obrońców Herthy.

61
21
13
10
17
78'

Fatalne są dziś dośrodkowania Mittelstaedta w pole karne. Po jego dograniu piłka opuściła boisko.

21
25
19
22
38
77'
29
15
16
19
18
76'

Przerwa w grze. Serdar potrzebuje pomocy medycznej.

6
9
26
17
14
75'

Maier zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów. Od bramki wznowił grę Nuebel.

23
8
14
9
16
73'

Po wrzutce Lukebakio z rzutu rożnego Piątek uderzył głową tuż obok bramki.

194
55
30
32
54
73'

Lukebakio dośrodkował do Piątka, ale ten przegrał pojedynek główkowy.

37
13
23
33
76
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bastian Oczipka.

Schalke 04 Gelsenkirchen
62
31
11
12
11
Czy Krzysztof Piątek zdobędzie gola w tym meczu?
112
23
9
16
19
70'

Dalekie podanie do Oczipki, ale szybszy był Jarstein.

11
18
6
2
13
67'

Dogranie z rzutu wolnego do Piątka. Jego strzał został zablokowany. Polak wywalczył rzut rożny.

247
75
20
11
19
66'

Nastasić ostro potraktował Piątka. Faul na Polaku.

21
14
25
28
187
63'

Wielka wrzawa na stadionie w Berlinie. Kibice głośnym "Piątek" przywitali polskiego napastnika.

495
156
38
16
22
63'
487
158
39
14
28
63'
15
10
8
6
9
62'

Kabak ostro potraktował Grujicia. Faul na zawodniku Herthy.

5
4
8
8
13
60'

Krzysztof Piątek szykuje się do wejścia na boisko!

236
102
32
13
10
58'

Fatalny błąd Boyaty, który źle podał do Jarsteina. Piłkę przejął Raman, który miał przed sobą tylko bramkarza. Ten wygrał jednak pojedynek jeden na jednego z napastnikiem rywali.

15
9
12
4
6
57'

Mocny strzał Serdara, ale zablokował go Boyata. Hertha wyszła z kontrą, która zakończyła się nieudanym strzałem Lukebakio.

4
4
11
5
6
56'

Po wrzutce z rzutu rożnego sędzia dopatrzył się faulu na Jarsteinie.

12
2
3
3
6
55'

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu wolnego przez gości. Piłka w rękach Jarsteina.

7
10
3
4
3
52'

Szarża Dilrosuna w pole karne, ale przegrał pojedynek biegowy z Kabakiem. Dobrze zapowiadająca się akcja zakończona stratą piłki.

10
3
7
3
4
49'

Boyata zatrzymał rozpędzającego się Ramana. Wszystko zgodnie z przepisami.

15
7
4
1
4
46'

Gregoritsch wyszedł sam na sam z bramkarzem. Po chwili arbiter przerwał grę z powodu spalonego.

14
8
7
2
4
46'

Wolf dostał piłkę przed polem karnym, ale szybko ją stracił.

6
2
3
2
8
46'

7
45+2'

Bez zagrożenia pod bramką Herthy po wrzutce z rzutu rożnego.

9
14
6
3
3
45+1'

Groźnie pod bramką Herthy. Strzał McKenniego po rykoszecie mógł zaskoczyć Jarsteina. Ten zdołał jednak przenieść piłkę nad poprzeczką.

11
7
10
4
7
45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

14
10
5
4
6
45'

Wolf szukał w polu karnym Grujicia. Szybki powrót graczy Schalke zakończył akcję gospodarzy.

5
4
10
7
7
44'

Akcja Herthy przerwana z powodu ofensywnego faulu na Nuebelu.

2
1
9
7
5
43'

Nastasić wygrał pojedynek biegowy z Wolfem. Hertha zaczęła z autu.

6
6
7
4
3
42'

Strzał, a może raczej podanie Oczipki do bramkarza Herthy.

9
10
8
3
2
40'

Raman dograł w pole karne, ale tam piłkę wybił Torunarigha.

3
6
2
1
38'

Spokojny fragment meczu. Piłkarze Schalke wymieniają podania.

6
5
7
10
16
35'

Kolejne nieudane dogranie Mittelstaedta w pole karne. Od bramki zaczął Nuebel.

7
6
5
11
9
32'

Nieprzymślane dośrodkowanie Mittelsteada w pole karne. Strata Herthy.

4
3
5
8
8
31'

Nieudane dośrodkowanie Mittelsteada z rzutu wolnego. Następnie piłka trafiła do stojącego na dwudziestym metrze Lukebakio, który fatalnie spudłował.

6
4
6
5
8
30'

Coraz ostrzejsza gra Schalke. Rzut wolny po faulu nad Dilrosunie.

4
2
5
5
13
27'

Raman dograł piłkę do Serdara. Podanie przeciął Torunarigha i uratował Herthę.

16
13
7
7
8
24'

Groźna akcja Herthy. Piłka trafiła do niepilnowanego Wolfa, który niecelnie uderzył z okolic narożnika pola karnego.

15
9
8
10
9
23'

Dilrosun dograł ze skrzydła w pole karne. Akcja zakończona stratą.

6
5
6
5
8
22'

Ostre wejście Kabaka. W nieprzepisowy sposób zatrzymał Lukebakio. Skończyło się na słownym ostrzeżeniu dla gracza Schalke.

6
3
4
6
4
20'

Jarstein pewnie złapał piłkę po strzale Gregoritscha.

8
4
4
5
7
20'

Szarża Lukebakio zatrzymana w olu karnym. Piłkarz Herthy przewrócił się, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

4
3
5
8
8
18'

Pierwsza okazja Schalke do zdobycia gola. Serdar uderzył z szesnastu metrów obok bramki. Mógł lepiej zakończyć tę akcję.

9
9
8
4
6
16'

Dalekie podanie Kabaka w kierunku pola karnego rywali. Piłkę przejął Jarstein.

10
7
6
11
13
15'

Schalke gra atakiem pozycyjnym, ale też nie jest w stanie przedrzeć się na połowę rywali.

8
9
4
4
4
13'

Hertha wciąz nie potrafiła zagrozić bramce Nuebela.

4
3
7
16
13
11'

Błąd defensywy Herthy mógł okazać się bardzo kosztowny. Serdar uderzył zza pola karnego, ale trafił w jednego z graczy gospodarzy.

7
8
13
8
10
8'

Dużo niedokładnych zagrań po stronie gospodarzy. Póki co bez emocji.

5
7
16
16
19
5'

Lukebakio dograł w szesnastkę, ale piłka nie trafiła do żadnego z graczy Herthy. Po chwili akcja przeniosła się pod bramkę gospodarzy. Dalekie wyjście Jarsteina zakończyło akcję Schalke.

16
9
6
11
9
3'

Spokojny początek meczu. Żadna z drużyn nie rzuciła się od pierwszego gwizdka do ataków.

10
6
12
10
5
2'

Nieudana wrzutka z lewego skrzydła w wykonaniu gospodarzy. Piłka z autu dla Schalke.