Witsel miał na głowie piłkę na 4:4. Uderzył tuż nad poprzeczką.

2
89'

Bayer. Schodzi: Nadiem Amiri. Wchodzi: Aleksandar Dragović.

89'

Hakimi poślizgnął się na wysokości pola karnego. Dobrze zapowiadająca się akcja gości zakończona stratą.

3
1
1
1
88'

Ze strzałem Bailey'a bez większych problemów poradził sobie Burki.

2
1
1
87'
4
3
2
1
2
87'
82'

Gol! Strzelił Lars Bender. Asystował mu Daley Sinkgraven. Co za mecz! Bailey piętą zagrał do Sinkgravena. Gdyby nie to, piłka opuściła by boisko. Sinkgraven dośrodkował ze skrzydła w pole karne. Tam głową uderzył Lars Bender i mógł cieszyć się z bramki.

Bayer 04 Leverkusen
42
12
9
7
11
81'

Gol! Strzelił Leon Bailey. Bayer dopiął swego. W polu karnym podanie otrzymał Volland, ale spod jego nóg piłkę wybił Can. Uczynił to na tyle niefortunnie, że dograł do Bailey'a, a ten nie zmarnował prezentu.

31
11
5
6
9
80'

Borussia jest cofnięta i skupiona na kontrze.

3
2
2
78'

Bayer naciska na rywali, ale dobrze gra defensywa Borussii.

2
1
2
75'

Wrzutka Bailey'a w pole karne. Piłkę przechwycił Burki.

1
2
72'

Koszmar Bayeru. Amiri dograł do Vollanda, który był na spalonym, ale arbiter pozwolił kontynuować akcję. Następnie Volland podał do Bailey'a, a ten trafił do pustej bramki.

1
1
4
71'

Bayer stara się doprowadzić do wyrównania, ale póki co gospodarzom brakuje pomysłu na zakończenie akcji.

6
2
2
70'

Bayer. Schodzi: Moussa Diaby. Wchodzi: Leon Bailey.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Volland.

4
1
1
1
65'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Achraf Hakimi. Błyskawiczna odpowiedź Borussii. Goście kilkoma podaniami rozklepali defensywę rywali. Hakimi dograł do Guerreiro, a ten nie dał szans bramkarzowi.

13
9
8
3
8
64'

To powinno być 3:2 dla gospodarzy. Volland jednym podaniem oszukał całą obronę Borussii. Havertz znalazł się w sytuacji sam na sam z Burkim. Piłkarz Bayeru trafił w słupek.

2
1
3
2
1
60'

Volland dograł w pole karne, gdzie z piłką minął się Havertz.

3
1
1
1
60'

Dalekie podanie do Haalanda, ale akcja gości została przerwana wybiciem na aut.

5
2
1
58'

Ależ szczęścia Bayeru! Po strzale Reyny piłka odbiła się od słupka, pleców Hradecky'ego i opuściła boisko.

4
1
57'

Reyna powstrzymany przez Taha. Amerykanin wywalczył rzut rożny.

2
2
53'

Gola nie ma. Po analizie systemu VAR sprawdzono, że Reyna przy akcji sfaulował Bendera.

4
1
2
2
3
52'

Dwójkowa akcja Hakimiego i Sancho. Anglik podał na skrzydło do Hakimiego, a ten po chwili oddał mu piłkę. Sancho uderzył bez zastanowienia i pokonał bramkarza.

10
5
1
3
48'

Sancho wycofał piłkę do Guerreiro. Ten uderzył nad poprzeczką.

3
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
2
46'

Borussia Dortmund. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Giovanni Reyna.

1
46'

Bayer. Schodzi: Karim Bellarabi. Wchodzi: Mitchell Weiser.

45'

Sędzia doliczył minutę.

5
3
1
1
2
45'

Nieudane dośrodkowanie Diaby'ego. Akcja zakończona stratą.

2
3
2
1
44'

A jednak piłkarze obu drużyn w końcówce dostarczyli jeszcze wielu emocji kibicom.

4
3
1
43'

Gol! Strzelił Kevin Volland. Asystował mu Jonathan Tah. Duże zamieszanie pod bramką Borussii. Po wrzutce ze skrzydła Tah uratował wychodzącą poza boisko piłkę. Uczynił to na tyle dobrze, że dograł do Vollanda, który pewnym uderzeniem pokonał Burkiego.

17
5
2
5
4
42'

Sancho dograł do Witsela, a ten z pierwszej piłki uderzył nad poprzeczką.

6
2
2
1
2
41'

Gra się uspokoiła, obie drużyny już nie stwarzają tylu sytuacji, co jeszcze kilka minut temu.

1
1
1
1
1
39'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Raphael Guerreiro.

Borussia Dortmund
6
1
1
2
36'

Pojedynek Haalanda z Benderem. Arbiter przerwał grę z powodu faulu Norwega.

7
2
2
2
33'

Gol! Strzelił Emre Can. Ależ gol! Can uderzył z trzydziestu metrów z zegarmistrzowską precyzją. Piłkarz Borussii trafił w samo okienko. Hradecky był bezradny.

37
18
8
2
12
32'

Hradecky znów powstrzymał Haalanda.

9
1
2
1
31'

Sancho szukał w polu karnym Guerreiro. Akcja zakończona stratą.

7
1
2
2
29'

Wrzutka Bellarabiego w pole karne powstrzymana przez Guerreiro.

4
1
1
3
28'

Oba zespoły poszły na wymianę ciosów. Gra toczy się w szybkim tempie.

4
2
26'

Hradecky wyszedł z bramki i w ostatniej chwili ubiegł Sancho.

10
1
2
25'

Ależ mecz! Piłka w siatce Borussii, ale bramka nie została uznana. Diaby był na spalonym.

2
1
1
1
5
22'

Gol! Strzelił Mats Hummels. Asystował mu Jadon Sancho. Sancho zmienił w narożniku Brandta, w którego kibice Bayeru rzucali papierowe kule. Po chwili Anglik dośrodkował w pole karne, a tam Hummels strzałem głową pokonał bramkarza.

22
7
5
4
13
21'

Borussia chciuała błyskawicznie odpowiedzieć na gola. Brandt odebrał piłkę Amiriemu, ruszył z piłką, ale jego strzał obronił Hradecky.

8
2
1
2
1
20'

Gol! Strzelił Kevin Volland. Asystował mu Kai Havertz. Kapitalna kontra Bayeru. Havertz dograł do Vollanda, ten wygrał pojedynek z Akanjim, a następnie znalazł się w sytuacji sam na sam z Burkim. Piłkarz Bayeru nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.

24
7
6
12
11
20'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłka trafiła do Sancho. Jego strzał okazał się bardzo niecelny.

5
3
1
2
1
19'

Niepilnowany Haaland dostał piłkę w polu karnym. Jego strzał obronił Hradecky.

10
3
3
18'

Hummels posłał piłkę w kierunku Sancho. Ten był na spalonym.

7
1
16'

Dalekie podanie do Havertza. Szybszy był Hakimi, który przerwał akcję.

4
1
1
5
13'

Borussia częściej utrzymuje się przy piłce. Jednak jak dotąd goście nie oddali strzału. Bayer odpowiedział jednym uderzeniem.

5
2
10'

Hakimi ruszył prawym skrzydłem, ale został w porę powstrzymany przez Sinkgravena.

4
2
2
6'

Sancho dograł do Haalanda, ale Norweg nie potrafił opanować piłki.

5
2
1
1
2
5'

Borussia od początku częściej utrzymuje się przy piłce. Póki co brakuje strzałów.

3
2
1
3
3'

Błąd defensywy Borussii, ale nie potrafili go wykorzystać gospodarze.

3
1
1
1
2
3'

Akcja Borussii przerwana. Lars Bender ostro potraktował Brandta.

2
1
1
1
czas Start meczu
17:57

Kibice gospodarzy przygotowali efektowną oprawę.