Tak wyglądały ostatnie minuty tego meczu. Rozbrzmiał ostatni gwizdek sędziego.

5
1
3
82'

Zawodnicy rozmawiają ze sobą, wszyscy są zgromadzeni w środkowej strefie boiska. To przypomina luźny trening, a nie mecz.

63
12
9
9
11
78'

Zawodnicy obu drużyn wymieniają między sobą podania.

59
10
5
5
15
komentarz

Zawodnicy są już na boisku. Gramy dalej.

16
7
5
5
12
komentarz

Wkrótce mecz ma być wznowiony. Jeśli jeszcze raz wywieszony zostanie transparent obrażający Hoppa, Bayern zostanie ukarany walkowerem.

28
80'

Pod sektor gości wybierają się Karl-Heinz Rummenigge i Oliver Kahn.

28
6
10
9
12
78'

Salihamidzić, Flick i piłkarze Bayernu pod sektorem gości. Apelują o zdjęcie wulgarnego transparentu.

29
5
6
5
9
77'

Znów wulgarny transparent w sektorze gości. Sędzia przerwał grę, piłkarze schodzą do szatni.

19
5
8
7
25
75'

Gnabry dograł do Goretzki, a jego strzał obronił Baumann.

3
1
3
3
5
75'

Tym razem Gnabry zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
1
4
1
1
74'

Gnabry szukał w polu karnym któregoś z kolegów. Piłkę po jego podaniu przejęli gospodarze.

3
5
4
3
2
73'
ZMIANA

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Diadie Samassekou. Wchodzi: Kevin Akpoguma.

3
72'

Goretzka przed szansą na drugiego gola. Z kilku metrów strzelił nad bramką.

1
3
2
1
1
71'

Bayern cierpliwie rozgrywa piłkę. Piłkarze Hoffenheim już zdają się czekać na ostatni gwizdek.

2
6
3
68'

Transparenty zostały zwinięte, Flick wraca na ławkę. Gramy dalej.

11
3
5
2
5
67'

Wściekły Flick ruszył w stronę kibiców Bayernu. Apeluje, by ściągnąć transparent. W przeciwnym wypadku mecz nie zostanie wznowiony.

15
3
7
4
4
66'

Gra przerwana. Kibice Bayernu wywiesili transparenty obrażające Dietmara Hoppa, prezesa Hoffenheim.

4
3
5
2
15
65'

Goretzka przewrócił się w polu karnym. Nie ma rzutu karnego.

3
2
6
6
5
64'

Dogranie Pavarda w pole karne. Piłki nie strącił żaden z graczy gości.

2
1
2
1
63'
ZMIANA
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Corentin Tolisso. Ta chwila trwała bardzo krótko. Kontra w wykonaniu Bayernu. Tolisso doskonałym podaniem obsłużył Goretzkę, który mając przed sobą tylko bramkarza, wygrał pojedynek jeden na jeden.

34
14
5
6
6
60'

Bayern zwolnił tempo, obrońcy Hoffenheim przez chwilę mogą odetchnąć z ulgą.

1
2
2
3
57'

Akcja Bayernu przerwana z powodu spalonego.

1
3
1
2
56'
ZMIANA
56'

Alaba wrzucił w kierunku Tolisso. Strzał Francuza niecelny.

2
3
1
1
55'

Rudy wybił piłkę z linii bramkowej. Mało brakło, by było 6:0.

2
2
1
53'

Gnabry dośrodkował do Coutinho. Ten strzelił głową, a piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
3
6
3
50'

Bayern w pełni kontroluje to spotkanie. Rywale są tylko tłem.

7
3
2
1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Thomas Mueller. Fatalny błąd defensywy gospodarzy, którzy próbowali wyjść z piłką spod własnego pola karnego. Piłkę przejął Mueller, odegrał do Coutinho, który pokonał bramkarza.

44
23
2
2
46'

Gramy!

7
3
2
1
2
46'

Kibice Bayernu odpalili race. Początek drugiej połowy opóźniony.

2
2
2
3
45'

Sędzia nie doliczył nic do drugiej połowy. Bayern deklasuje rywali.

4
1
5
1
3
42'

Po dograniu ze skrzydła piłka trafiła do Pavarda. Ten nie trafił i od bramki zaczął Baumann.

1
2
1
1
41'

Trochę bilarda w polu karnym Hoffenheim. Piłkę wybili gospodarze.

1
3
2
40'

Gwizdy na stadionie. Kibice nie chcą oglądać mało ofensywnej gry miejscowych.

1
6
3
2
39'

Fatalnie gra Hoffenheim. Gospodarze są tylko tłem dla rywali.

2
4
2
2
1
36'

Baumann obronił groźny strzał Daviesa.

4
1
2
3
3
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Coutinho. Piłka po próbie strzału Zirkzee odbiła się od nogi obrońcy i trafiła do Coutinho. Ten momentalnie zdecydował się na strzał. Po rykoszecie padł gol.

Bayern Monachium
41
19
3
5
32'

Gnabry przejął piłkę w polu karnym rywali. Starał się dograć do Zirkzee, lecz górą był bramkarz.

2
1
4
1
2
30'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Za napastnika wszedł środkowy obrońca.

1
4
2
1
30'
ZMIANA

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Jacob Bruun Larsen. Wchodzi: Lucas Ribeiro.

Lucas Ribeiro #31
1
3
1
1
30'

Po zgraniu Muellera piłka trafiła do Zirkzee. Holendra ubiegł obrońca.

1
3
1
2
29'

W polu karnym piłkę ręką zagrał Pavard. Sędzia nie dopatrzył się złamania przepisów.

1
3
2
27'

Gnabry dograł do Zirkzee, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału. Chwilę wcześniej Holender starał się przelobować Baumanna, lecz górą był bramkarz.

1
2
2
25'

Bayern spokojnie wymienia kolejne podania. Gospodarze wciąż nie są w stanie zagrozić mistrzom Niemiec.

2
1
2
1
22'

Bayern kilkoma podaniami rozklepał defensywę rywali. Zabrakło jedynie podania otwierającego drogę do bramki.

2
1
2
1
21'

Bez zagrożenia pod bramką Baumanna po wrzutce z rzutu rożnego. Po chwili Coutinho strzelił obok słupka.

1
2
3
18'

Larsen nie opanował piłki po dograniu w pole karne. Od bramki wznowił Neuer.

1
3
2
3
1
16'

Po wrzutce Muellera z okolic narożnika boiska piłkę wybili obrońcy gospodarzy.

1
1
2
1
1
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua Zirkzee. Asystował mu Joshua Kimmich. Kapitalna akcja Bayernu. Gnabry ze skrzydła płasko dograł w pole karne, tam piłkę strącił Kimmich. Następnie futbolówka trafiła do Zirkzee, który pewnie pokonał bramkarza.

45
19
9
5
12
14'

Akcja Bayernu przerwana. Davies złapany na spalonym.

1
2
3
2
2
11'

Po wrzutce Grillitscha główką uderzył Nordtveit. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
3
1
2
11'

Grillitsch zdecydował się na skład zza pola karnego. Wywalczył jedynie rzut rożny.

1
2
1
9'

Bayern od pierwszego gwizdka ma kontrolę nad meczem. Gospodarze nie są w stanie zagrozić rywalom.

2
2
4
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Hoffenheim na deskach. Przed polem karnym strzelać próbował Zirkzee, ale został zablokowany. Następnie piłka trafiła do Kimmicha, który uderzył technicznie z osiemnastu metrów. Piłka przy słupku wpadła do bramki.

49
24
11
2
6
6'

Hoffenheim chciało wyjść z akcją, ale Bebou był na spalonym.

2
2
2
1
1
5'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego piłka trafiła do Muellera. Po jego strzale głową piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
2
2
1
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Thomas Mueller. Świetny początek Bayernu. Po wrzutce ze skrzydła Muellera piłkę zgarnął Gnabry. Piłka po jego strzale odbiła się od bramkarza i wpadła do siatki.