4
2
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Serge Gnabry. Dwójkowa akcja Gnabry'ego i Goretzki. Kilkoma podaniami rozklepali defensywę rywali. Goretzka znalazł się przed bramkarzem i pewnie go pokonał.

35
8
2
3
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

5
3
4
6
5
89'

Piłka w bramce, Niederlechner pokonał Neuera, ale był na spalonym. Bayern odetchnął z ulgą.

5
1
7
1
3
89'

Davies dośrodkował w kierunku Muellera. Jego strzał okazał się niecelny.

1
1
4
2
86'

Goretzka dograł do Gnabry'ego. Ten po raz kolejny minimalnie spudłował.

6
5
6
6
7
85'
ZMIANA
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Alcantara.

Bayern Monachium
3
1
3
2
3
83'

Przerwa w grze. Na boisku leżą Finnbogason i Thiago.

1
1
2
4
1
81'
ZMIANA
1
1
2
3
2
81'

Strzał Finnbogasona tylko w boczną siatkę.

2
3
80'

To powinno być 1:1. Niederlechner miał dwie szanse na gola! Najpierw jego strzał obronił Neuer, a następnie snajper gości minimalnie spudłował.

2
2
1
3
2
76'

Dalekie wyjście Neuera z bramki. Golkiper Bayernu przerwał akcję rywali wybiciem na aut.

3
1
1
76'
ZMIANA

FC Augsburg. Schodzi: Eduard Loewen. Wchodzi: Alfred Finnbogason.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Eduard Loewen #29
1
2
75'

Kolejna szansa Gnabry'ego. Znów strzelił obok słupka.

1
2
2
75'

Bez zagrożenia w polu karnym po wrzutce Kimmicha.

1
2
2
2
71'

Z akcją wyszedł Vargas, ale nie miał do kogo odegrać piłkę. Po chwili gospodarze ruszyli z kontrą. Kimmich dograł do Gnabry'ego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił obok słupka.

2
1
1
2
2
70'
ZMIANA
69'

Kolejna świetna interwencja Luthe! Tym razem wybronił strzał Coutinho.

1
67'
ZMIANA

FC Augsburg. Schodzi: Philipp Max. Wchodzi: Ruben Vargas.

Ruben Vargas #16
1
1
67'

Alaba przerwał akcję gości. Na czystą pozycję wychodził Niederlechner.

2
1
2
2
65'

To powinno być 2:0! Luthe instynktownie obronił strzał Zirkzee.

2
3
4
4
63'

Groźnie pod bramką gości. Piłkę w ostatniej chwili na rzut rożny wybił obrońca.

2
2
1
61'

Niederlechner znów na spalonym. Piłka dla gospodarzy.

4
1
2
60'

Wysoki pressing Bayernu. Goście na chwilę stracili piłkę, ale nie wykorzystał tego Gnabry.

2
2
1
3
2
58'

Podanie w kierunku Niederlechnera, ale ten był na spalonym.

2
2
2
2
56'

Thiago chciał efektownym strzałem zaskoczył bramkarza. Trafił jednak w Zirkzee.

2
3
3
2
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Jerome Boateng. Kapitalne podanie za linię obrony w wykonaniu Boatenga. Defensorom spod opieki urwał się Mueller i uderzył z pierwszej piłki. Kompletnie zmylił przy tym bramkarza rywali.

49
26
7
2
4
50'

Max zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

3
4
49'

Dobra akcja gości do momentu ostatniego podania. Iago dośrodkował prosto w ręce Neuera.

2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
1
45'

Gnabry zauważył w polu karnego Muellera. Ten z jedenastu metrów strzelił tuż nad poprzeczką.

1
2
4
4
6
45'

Pavard dograł w pole karne. Piłkę przejął bramkarz.

1
1
42'

Coutinho dograł do Daviesa, ten następnie podał w pole karne, lecz piłka nie trafiła do żadnego z graczy Bayernu.

2
39'

Alaba uderzył zza pola karnego. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
1
1
37'

Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez Bayern. Nieporozumienie Gnabry'ego z Daviesem.

3
1
1
2
1
36'

Coutinho szukał w polu karnym Gnabry'ego. Akcja zakończona stratą.

3
2
1
4
1
33'

Davies próbował podać, ale wyszedł z tego strzał. Bez zagrożenia.

1
2
2
1
32'

Wrzutka w pole karne gości. Mueller nie zdołał oddać groźnego strzału.

1
2
2
28'

Luthe w ostatniej chwili ubiegł Coutinho.

1
1
1
3
2
27'

Bayern cierpliwie wymienia kolejne podania. Kibice zaczynają domagać się strzałów.

1
4
2
1
24'

Davies dograł do Zirkzee. Holender nie zdołał jednak oddać strzału.

2
3
23'

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

4
1
1
21'

Tempo spotkania nie jest porywające. Goście skupieni na defensywie, Bayern stara się zaatakować.

3
1
1
18'

Bayern częściej jest przy piłce, ale nie przełożyło się to na celne strzały.

3
2
15'

Po akcji lewym skrzydłem goście wywalczyli jedynie rzut rożny.

1
2
3
3
6
14'

Dalekie podanie do Coutinho. Piłkę przejął bramkarz.

1
1
4
12'

Niederlechner miał okazję do strzału, ale stracił piłkę. Po chwili uderzył Lewen. Prosto w ręce Neuera.