Strzał Plei odbił Gikiewicz, Francuz był i tak na spalonym.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

88'

Kolejne groźne zagranie Thurama. Tym razem nie miał kto wbić piłki do pustej już bramki.

1
85'

Groźne uderzenie oddał Yunus Malli, piłkę pewnie złapał Yann Sommer.

84'

Kolejna szarża Thurama, tym razem obrona Unionu zatrzymała Francuza.

81'

Gol! Strzelił Alassane Plea. Asystował mu Ramy Bensebaini. Rozmontowali defensywę gości gospodarze. Bensebaini na piętnasty metr do Plei, a ten technicznym strzałem przy słupku na 4:1!

Borussia M'gladbach
3
80'

Union. Schodzi: Christian Gentner. Wchodzi: Anthony Ujah.

80'

Union. Schodzi: Marcus Ingvarsten. Wchodzi: Yunus Malli.

76'

Sprzed pola karnego uderzył Mees, pomylił się nieznacznie.

1
75'

Seria rzutów rożnych dla Unionu. Jeśli goście zdobędą gola to w meczu może być jeszcze ciekawie.

1
70'

Po dośrodkowanie Gentnera głową uderzał Mees, ale wprost w bramkarza Borussii.

67'

Piłkarze Unionu już chyba nie wierzą w możliwość odrobienia strat. Borussia kontroluje przebieg gry.

65'

Union. Schodzi: Julian Ryerson. Wchodzi: Joshua Mees.

wchodzi Wchodzi
Joshua Mees #8
schodzi Schodzi
Julian Ryerson #6
64'

Ryerson nie da rady kontynuować gry. Wszystko wygląda na poważny uraz kolana.

1
1
1
61'

Julian Ryerson poważnie ucierpiał po ostrym wejściu rywala. Zawodnik Unionu na boisku przebywał przez kilka sekund.

1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Florian Neuhaus.

60'

Union. Schodzi: Christopher Lenz. Wchodzi: Julian Ryerson.

Christopher Lenz #25
59'

Gol! Strzelił Marcus Thuram. Asystował mu Alassane Plea. Po raz kolejny dramat w obronie gości. Po stracie piłki z pola karnego dogrywał Plea, a Thuram strzałem z bliska pokonał Gikiewicz. 3:1!

3
3
4
2
59'

Borussia w ataku, gospodarze ponownie chcą odskoczyć rywalom na dwa gole.

56'

Ramy Bensebaini uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała tuż ponad bramką Gikiewicza.

55'

Przerwa w grze. Ucierpiał Buelter, któremu rywal wszedł na rękę.

1
2
53'

Hermann minął już Gikiewicza, ale niemal do pustej bramki nie był w stanie skutecznie uderzyć.

50'

Gol! Strzelił Sebastian Andersson. Asystował mu Marcus Ingvarsten. Goście wracają do gry. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę... kolanem zgrał Ingvartsen, a głową do siatki wbił ją Andersson. 2:1!

Sebastian Andersson #10
1.FC Union Berlin
5
3
1
1
49'

Po zmianie stron goście starają się zaatakować i złapać kontakt bramkowy.

1
46'

Uderzał Marius Buelter, piłkę bez większych problemów złapał bramkarz gospodarzy.

1
46'

Wracamy do gry.

46'

Union. Schodzi: Neven Subotić. Wchodzi: Felix Kroos.

43'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Stefan Lainer.

Stefan Lainer #18
41'

Gol! Strzelił Marcus Thuram. Asystował mu Alassane Plea. Kolejny raz tragedia w obronie gości. Dośrodkował z lewej strony Plea, a głową do bramki trafił nieobstawiony Thuram. Gikiewicz bez szans. 2:0!

4
5
1
1
2
39'

Gospodarze planują dotrwać do przerwy bez strat. Borussia długo rozgrywa piłkę, rywale nie kwapią się do jej przejęcia.

36'

Spokojny fragment gry. Mecz się wyrównał, niewiele dzieje się na boisku.

33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonas Hofmann.

33'

Optyczna przewaga należy do Borussii. Union cały czas ma spore problemy w defensywie. Rafał Gikiewicz będzie miał w przerwie sporo do powiedzenia swoim kolegom.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Marvin Friedrich.

1
1
29'

Do dośrodkowanie doszedł pięć metrów przed bramką Marvin Friedrich, strzał głową był minimalnie niecelny.

28'

Sam naprzeciwko bramkarza mógł znaleźć się Andersson, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i Yann Sommer zdołał ją przejąć.

25'

Prostopadłe zagranie do Plei, ten jednak na spalonym.

23'

Do uderzenia doszedł Andersson, piłka poszybowała daleko od celu.

22'

Kolejna akcja Borussii. Zabrakło uderzenia. Ogromne problemy ma w niedzielnym meczu defensywa gości.

19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marius Buelter.

Marius Buelter #15
2
17'

Gol! Strzelił Florian Neuhaus. Gol dla gospodarzy wisiał w powietrzu i padł. Neuhaus urwał się obrońcy, płaski strzał z pola karnego odbił się od słupka i piłka wtoczyła się do bramki. Gikiewicz nawet się nie rzucił. 1:0!

3
2
2
4
6
16'

Kolejna akcja Thurama, dogranie na przedpole. Tam dobrze interweniował Gikiewicz, który uprzedził Pleę.

15'

Odpowiedź gospodarzy. Płaski strzał z pola karnego Thurama pewnie obronił Gikiewicz.

1
1
15'

Do uderzenia w polu karnym doszedł Christian Gentner, próba była niecelna.

1
13'

Florian Neuhaus dostrzegł, że Rafał Gikiewicz jest wysunięty przed bramkę. Pomocnik chciał przelobować Polaka. Piłka leciała obok bramki, golkiper dla pewności wybił ją na rzut rożny.

1
1
1
11'

Thuram dogrywał z pola karnego, Gikiewicz wyciągnął rękę i wybił piłkę na aut boczny.

1
1
10'

Ostro potraktował rywala Subotić, obyło się bez kartki.

1
7'

Lars Stindl dogrywał wzdłuż piątego metra. Czujny w bramce Gikiewicz złapał piłkę.

6'

Cały czas sporo wymian w środku pola. Żadna z drużyn nie myli się. Czekamy na pierwsze strzały.