2
3
2
90+1'

Ngankan starał się uderzać, ale trafił w Boyatę, który stał dość daleko od bramki.

1
1
2
1
4
89'

Sancho pięknie ograł Pekarika, po chwili Anglik otrzymał podanie od partnera, ale z bliska uderzyl w bramkarza!

3
2
1
2
2
88'

Hertha Berlin. Schodzi: Alexander Esswein. Wchodzi: Lazar Samardzic.

wchodzi Wchodzi
Lazar Samardzic #40
schodzi Schodzi
2
1
1
88'
87'

Końcowe fragmenty meczu. Hertha nie potrafi zepchnąć gospodarzy pod bramkę.

2
3
4
6
3
84'

Arbiter nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki". Wciąż skromne prowadzenie Borussii.

6
4
2
3
83'

Gracze Borussii domagają się podyktowania rzutu karnego. Po strzale Cana ręką zagrał Boyata.

2
3
1
2
82'

Piszczek zagrywał w pole karne z prawej strony, piłkę przejął obrońca.

5
2
2
2
2
79'
78'

Gra przerwana, na spalonym znalazł się Hazard.

1
2
5
2
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Piątek.

11
10
3
6
18
76'

Zaczęło lać nad stadionem. To może utrudniać grę obu piłkarzom.

2
4
1
1
1
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alexander Esswein.

4
2
1
4
3
75'

Teraz to Hertha wysoko się ustawiła i stara się odebrać piłkę pod polem karnym Borussii.

3
3
1
1
72'

Darida uderzył sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Hertha w ataku.

3
1
1
2
2
71'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale Piątkowki zabrakło zdecydowania i piłkę przejął Piszczek.

5
5
4
2
8
70'

Będzie rzut wolny dla gości z ok. 18 metrów. Może być groźnie!

3
2
1
1
70'

Borussia wysoko atakuje Herthę. To utrudnia gospodarzom rozgrywanie akcji.

2
67'
64'

Darida uderzał z woleja sprzed pola karnego. Trafił w Witsela.

1
1
1
2
64'

Borussia nie chce oddać inicjatywy gościom. Miejscowi rozgrywają piłkę, szukają drugiej bramki.

1
1
61'

Hertha po stracie gola nie potrafi zagrozić Borussii. Gospodarze prowadzą i chcą zdobyć kolejną bramkę.

1
1
1
2
2
58'

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Julian Brandt. Pierwszy celny strzał Borussii i od razu gol. Po dośrodkowaniu piłkę głową na piętnasty metr zgrał Brandt. Do futbolówki doszedł Can, który strzałem przy słupku pokonał bramkarza. 1:0!

Borussia Dortmund
13
12
6
7
5
56'

Ależ okazję miała Hertha. Do uderzenia w polu karnym doszedł Alexander Esswein, piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę!

5
1
3
5
2
54'

Raz jesteśmy pod jednym polem karnym, raz pod drugim. Brakuje jednak zdecydowania obu drużynom.

2
2
1
1
51'

To powinien być gol! Hazard zgrał piłkę do Sancho, ten jednak spudłował z sześciu metrów!

7
5
3
2
3
50'

Cały czas sporo niedokładności w grze obu drużyn. Kto pierwszy uporządkuje grę, ten powinien wygrać.

1
1
1
47'

Mogło być groźnie w polu karnym Herthy. Alexander Esswein wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
5
2
1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

1
2
1
2
1
46'

Hertha Berlin. Schodzi: Dodi Lukebakio. Wchodzi: Jessic Ngankam.

Jessic Ngankam #33
2
2
2
2
3
43'

Coraz bliżej przerwy. Cały czas czekamy na większe emocje. Póki co bez goli, strzałów celnych jak na lekarstwo. Nie jest lepiej z niecelnymi.

1
3
1
40'

Sancho starał się ograć rywala w polu karnym, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i złapał ją bramkarz.

1
1
38'

Raphael Guerreiro zamiast dośrodkować z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego zdecydował się na strzał. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
1
1
36'

Do uderzenia doszedł Witsel, ale w ostatnim momencie został zablokowany. Mogło być groźnie pod bramką Herthy.

1
1
1
1
34'

Borussia była już z piłką przed polem karnym, ale w końcowej fazie zabrakło dokładności. Futbolówkę przejął bramkarz.

1
31'

W końcu uderzenie, do tego celne. Strzał Daridy obronił Burki.

1
29'

Jak na razie nie jest to spotkanie, o którym będziemy wnukom opowiadać. Niewiele się dzieje w Dortmundzie.

1
26'

Zagranie do Hazarda, ten jednak znalazł się na spalonym, co dostrzegł sędzia. Gra przerwana.

1
1
1
23'

Prostopadłe dogranie do Brandta, ten przejął piłkę i obrócił się. Strzał był jednak niecelny. Coraz groźniejsza Borussia Dortmund.

1
1
21'

Po błędzie obrońcy piłka spadła pod nogi Hazarda, ten jednak spudłował uderzając z ok. ośmiu metrów.

1
1
3
2
21'

Rzut rożny dla Borussii, ale bez zagrożenia pod bramką Herthy. Piłkę na aut wybił obrońca.

1
2
18'

Cały czas sporo walki w środku pola. Wciąż jednak obserwujemy niewiele uderzeń, a właściwie nie ma ich wcale.

1
15'

Kontra gości, ale dośrodkowanie w pole karne przejął Can.

1
15'

Mogło być niebezpiecznie w polu karnym Herthy, ale zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.

2
1
1
1
13'

Cały czas czekamy na okazje bramkowe. Piłkarze bez celnego strzału, bez większego zagrożenia.

3
10'

Hertha nie zamierza się tylko bronić przed atakami Borussii. To goście częściej rozgrywają akcje pod polem karnym miejscowych.

1
1
8'

Hakimi wpadł z piłką w pole karne prawą stroną, ale zamiast podawać uderzył z trudnej pozycji. Efekt mizerny. Futbolówka trafiła w boczną siatkę.

1
1
5'

Dilrosun chciał zagrozić defensywie Borusii, ale niewiele z tego wyszło.

3
3
1
3'

Spokojne pierwsze minuty meczu. Jak na razie bez spięć, bez okazji. Bez emocji sączymi napój.