2
1
8
86'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Benjamin Pavard. Bayern zaatakował prawą stroną. Pavard dograł w pole karne, a tam Goretzka dostawił nogę i pokonał Sommera.

67
32
8
6
9
84'

Coman dośrodkował w pole karne. Tam piłkę przejął Ginter.

5
1
2
3
82'
3
2
4
5
5
82'

Bayern w ostatnich minutach wymienia podania, ale nie potrafi stworzyć akcji na połowie rywali.

3
4
4
5
6
80'

Pierwszy strzał Wriedta po wejściu na boiska. To była kompletnie nieudana próba.

3
4
1
5
77'

Bayern Monachium. Schodzi: Joshua Zirkzee. Wchodzi: Kwasi Okyere Wriedt.

4
74'

Bayern wciąż nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

4
4
5
3
3
71'

Pavard płasko dograł w pole karne. Piłkę złapał Sommer.

2
1
3
3
70'
69'

Akcja Bayernu przerwana przez ofensywny faul Comana.

1
2
2
2
3
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Lainer.

Stefan Lainer #18
Borussia M'gladbach
3
2
1
1
66'

Sommer wyciągnął się jak struna i obronił strzał Gnabry'ego.

2
3
7
4
5
66'

Świetne dogranie Kimmicha z rzutu wolnego. Jednak żaden z trzech piłkarzy Bayernu nie zdołał strącić piłki.

2
4
1
64'

Po wrzutce Kimmicha głową uderzył Pavard. Tuż nad poprzeczką.

2
1
4
4
1
64'

Davies ruszył lewym skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

4
1
1
1
1
62'

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

1
2
2
4
2
61'
61'

Bez zagrożenia po wrzutce w pole karne Borussii z rzutu rożnego.

1
2
1
61'

Cuisance dograł do Gnabry'ego. Ten zabrał się z piłką i próbował oddać strzał, ale został zablokowany.

2
58'

Akcja Borussii zakończona po ofensywnym faulu na Hernandezie.

1
2
1
56'

Bayern od początku drugiej połowy zepchnięty do defensywy. Gospodarze muszą uważać na ataki rywali.

3
3
3
1
53'

Odpowiedź Borussii. Neuer obronił potężne uderzenie Herrmanna.

4
3
3
3
53'

Świetne podanie Kimmicha w kierunku Gnabry'ego. Ten jednak źle przyjął piłkę i akcja zakończyła się stratą.

1
3
4
1
komentarz

2
51'

Od początku drugiej połowy aktywniejsza w ataku jest Borussia.

2
2
1
50'

Embolo odegrał do Herrmanna. Z jego strzałem poradził sobie Neuer.

2
1
1
48'

Groźnie pod bramką Bayernu. Neuer popełnił błąd po dośrodkowaniu w pole karne, ale po chwili naprawił go. Akcję zakończył minimalnie niecelny strzał z dystansu Lainera.

2
2
2
4
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
46'

1
45+3'

Akcja Bayernu zakończona stratą piłki po podaniu Kimmicha.

1
3
1
45'

Sędzia przedłużył pierwsza połowę o trzy minuty.

4
2
1
45'

Sommer w ostatniej chwili uratował swój zespół przed stratą gola. Głową strzelał Perisić.

1
2
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ramy Bensebaini.

1
43'

Gnabry wdał się w drybling w polu karnym rywali. Nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

1
2
42'

Bayern znów przyspieszył tempo i jeszcze przed przerwą chce zadać kolejny cios.

5
4
39'

Hernandez dośrodkował prosto na głowę niepilnowanego Cuisance'a. Ten strzelił tuż obok bramki.

1
1
2
37'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Benjamin Pavard. Niewiele wskazywało na to, że Borussia doprowadzi do wyrównania. Pomógł w tym jednak Pavard. Herrmann zagrał piłkę wzdłuż pola karnego, tam wślizgiem interweniował Pavard i wpakował piłkę do własnej bramki. Neuer tylko złapał się za głowę.

Bayern Monachium
25
28
7
13
19
35'

Borussia nie potrafiła wykorzystać zawahania defensywy rywali. Herrmann fatalnie podał w polu karnym.