Kolejna wrzutka na główkę Schicka. Piłka po raz kolejny nad poprzeczką.

1
90'
89'

Świetna szansa dla RB Lipsk! Angelino miał miejsce w polu karnym, więc zdecydował się na płaski strzał. Ale wyszło z tego wyłożenie piłki. Problem w tym, że nie wiadomo za bardzo do kogo.

88'

Brandt uruchomił podaniem Haalanda, ale napastnikowi BVB odskoczyła piłka. Widać złość na jego twarzy.

87'

Miękkie zagranie Guerreiro do Sancho. Dobre wyjście Gulacsiego.

85'

Przesuwają się w stronę bramki przeciwnika piłkarze z Lipska, ale Borussia działa dobrze taktycznie i zatrzymuje te ataki.

4
1
83'

Rozpaczliwy atak Schicka na piłkę. Na granicy przepisów. Faul napastnika RB Lipsk.

1
82'

Borussia Dortmund. Schodzi: Giovanni Reyna. Wchodzi: Leonardo Balredi.

wchodzi Wchodzi
Leonardo Balredi #18
schodzi Schodzi
81'

Strzał z rzutu wolnego nie zagroził bramce Buerkiego.

80'

Axel Witsel zatrzymał piłkę ręką przed polem karnym i został za to ukarany.

Borussia Dortmund
1
78'

Borussia Dortmund. Schodzi: Mateu Jaume Morey Bauza. Wchodzi: Jadon Sancho.

Mateu Jaume Morey Bauza #22
2
2
1
77'

W akcję gospodarzy wmieszał się Brandt i zatrzymał ją.

1
1
75'

Ostatnia zmiana w Lipsku. Schodzi: Emil Forsberg. Wchodzi: Ibrahima Konate.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

1
72'

I teraz jakby Borussia zaczęła podkręcać tempo.

71'

Faul Angelino na Reynie. Sędzia się nie ulitował i nie dał drugiej żółtej kartki.

70'

RB Lipsk. Schodzi: Kevin Kampl. Wchodzi: Amadou Haidara.

70'

RB Lipsk. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Christopher Nkunku.

70'

Olmo, Schick i Forsberg mieli szansę ku temu, by z kilku metrów pokonać jendka Buerkiego, ale blokowane te próby.

2
1
1
69'

Mateu Morey trochę indywidualnie, ale zakończył to strzałem. Gulacsi nie dał się zaskoczyć.

67'

W drugiej połowie wyraźnie Borussia włączyła "tryb ekonomiczny".

66'

Raphael Guerreiro miał okazję do dośrodkowania, lecz został zatrzymany.

1
1
64'

Kolejny celny strzał dopisujemy na konto gospodarzy, a dokładniej Wernera.

1
63'

Blokowane dośrodkowanie Angelino, ale jeszcze Adams zagrał do niego piłkę nad głowami obrońców. Ci zdążyli się połapać i wybić piłkę.

1
61'

Głową zamykał Halstenberg dośrodkowanie z narożnika, ale tak lekkimi próbami Buerkiego się nie zaskoczy.

2
1
60'

Teraz próbował Werner, też bez kłopotów łapie Buerki.

2
1
58'

Dośrodkowanie z lewej strony zamykał Schick głową, łapie Buerki.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Angelino.

RB Lipsk
56'

Piłkę w rękawicach ma Buerki. To po rajdzie i zagraniu Mukiele.

1
55'

Ładne podanie w tempo Haalanda do Reyny, ale ten się nie do końca chyba zorientował, że to do niego.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Kampl.

52'

W odpowiedzi Borussia i szybki rajd Haalanda, odbija piłkę Gulacsi. Z pomocą przychodzi mu jeszcze poprzeczka.

1
1
51'

Blokowany strzał Daniego Olmo.

2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Nordi Mukiele.

48'

Zagapił się Hummels, wykorzystał to Werner, ale z odsieczą nadbiegli obrońcy Borussii.

1
1
1
47'

Doskonała okazja dla dortmundczyków! Haaland z piłką był szybszy od obrońców, wyciągnął bramkarza i w ostatniej chwili odegrał do Mateu Moreya, ale ten nie trafił w światło bramki.