Jeszcze uderzał Amiri, Rune Jarstein z problemami obronił dość prosty strzał.

Hertha Berlin
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty, a przed momentem okazji na drugą bramkę szukał Cunha. Gola jednak nie było.

1
1
89'
87'

Hertha kontroluje przebieg gry. Bayer jest bezradny.

4
4
1
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Kluenter.

1
1
83'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Lucas Alario.

Bayer 04 Leverkusen
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Dragović.

1
79'

Bayer częściej znajduje się przy piłce, jednak nic z tego nie wynika.

1
1
2
2
2
76'

Jordan Torunarigha ucierpiał podczas interwencji i chwilę zbierał się z murawy.

2
1
3
76'

Kai Havertz uderzył obok bramkarza, piłka toczyła się do bramki, ale tuż sprzed linii wybił ją Jordan Torunarigha.

1
1
75'

Bayer. Schodzi: Julian Baumgartlinger. Wchodzi: Nadiem Amiri.

75'

Bayer. Schodzi: Leon Bailey. Wchodzi: Florian Wirtz.

wchodzi Wchodzi
Florian Wirtz #27
schodzi Schodzi
1
3
1
73'

Piątek przed polem karnym do Daridy, ten uderzył, ale został przyblokowany.

2
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Grujić.

2
1
66'

Grujić ostro potraktował rywala, obyło się bez kartki.

1
1
63'

Płaski strzał z ok. 17 metrów oddał Grujić, pomylił się nieznacznie.

2
1
61'

Po dograniu z prawej strony Havertz uderzał z ok. siedmiu metrów. Tuż obok słupka!

1
1
2
60'

Kolejne zagranie do Piątka, Polak jednak na spalonym.

1
1
8
5
57'

Bayer. Schodzi: Edmond Tapsoba. Wchodzi: Lucas Alario.

Edmond Tapsoba #12
1
1
54'

Gol! Strzelił Dodi Lukebakio. Asystował mu Krzysztof Piątek. Cóż zrobił Piątek! Polak minął obrońców, bramkarza, przed linią bramkową piłka mu trochę odskoczyła i z bliska do siatki wbił ją Lukebakio. 2:0!

101
41
10
7
12
53'

W ataku Bayer. Gospodarze szukają wyrównania. Gracze z Leverkusen cały czas znajdują się w grze o Ligę Mistrzów.

3
1
1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Edmond Tapsoba.

1
1
49'

Problemy ma Pekarik. Będzie konieczna zmiana.

1
2
47'

Do uderzenia doszedł Havertz, grający aktualnie na "szpicy" zawodnik został zablokowany przez obrońcę.

1
2
1
46'

Wracamy do meczu!

1
46'

Bayer. Schodzi: Charles Aranguiz. Wchodzi: Kerem Demirbay.

46'

Bayer. Schodzi: Kevin Volland. Wchodzi: Paulinho.

Paulinho #7
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dodi Lukebakio.

1
1
1
44'

Zagranie do Havertza, ten jednak znalazł się na minimalnym spalonym.

3
43'

Potężnie z ok. 30 metrów uderzył Leon Bailey, piłka poszybowała pół metra obok słupka!

1
1
1
41'

Urazu doznał Darida. Czech zderzył się kolanem z rywalem.

1
40'

Nie zmienia się obraz meczu. Optyczna przewaga Bayeru, jednak niewiele z niej wynika.

1
1
37'

Diaby uciekł obrońcy, był z piłką już sześć metrów przed bramką, ale uderzył niecelnie.

1
36'

Indywidualna akcja Piątka. Partnerzy nie zdążyli wbiec w pole karne, więc Polak uderzył z boku "szesnastki". Dobrze w bramce zachował się Lukas Hradecky.

22
12
6
2
5
34'

Bayer cały czas na połowie Herthy. Goście szukają swojej szansy na wyrównanie.

2
1
1
2
31'

Kolejna dość anemiczna próba Bayeru, piłkę ostatecznie złapał bramkarz.

2
1
28'

Bayer stara się znaleźć dziurę w obronie Herthy. Goście jednak grają zbyt wolno i gospodarze spokojnie rozbijają ataki rywala.

1
1
25'

Po zdobyciu gola Hertha wciąż w ataku. Przed momentem Piątek podawał do Cunhy, który przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

17
6
3
3
6
22'

Gol! Strzelił Matheus Cunha. Asystował mu Dodi Lukebakio. Piątek do Lukebakio, ten wycofał do Cunhy, który popisał się pięknym strzałem pod poprzeczkę z ok. 16 metrów. 1:0!

36
14
2
4
6
20'

Przed momentem Hertha skontrowała, przed polem karnym piłkę przepuścił Piątek, ale partner do niej nie doszedł.

3
1
19'

Więcej z gry mają goście, gospodarze szukają szans w kontrach.

2
16'

Z ok. 16 metrów na uderzenie zdecydował się Diaby. Piłka poszybowała metr ponad poprzeczką.

2
1
15'

Przewrotką uderzał Havertz, jednak strzał był słaby i wprost w bramkarza.

2
13'

Zagranie na piąty metr do Vollanda, Boyata wślizgiem zatrzymał akcję wybijając piłkę.

1
1
11'

Dwóch zawodników zderzyło się w środku pola. Na murawę weszli znachorzy.

3
4
1
1
9'

Hertha pod polem karnym gości, ale berlińczycy nie potrafią stworzyć zagrożenia.

1
6'

Jarstein odbił proste zagranie, Herthę uratował Boyata. Obrońca trafił jeszcze w Vollanda, ale bez konsekwencji.

1
1
1
1
5'

Havertz doszedł do piłki na czternastym metrze. Uderzył jednak kilka pięter ponad bramką Herthy.

1
3'

Mógł uderzać Piątek, w końcu do strzału doszedł Grujić. Piłka wyleciała na aut bramkowy w okolicach... chorągiewki narożnej.

1
1
3
1'

19. sekunda i Tah poturbował Piątka. Polak pozbierał się z murawy.