","datePublished":"2019-08-25T22:03:09+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Koniec! Barcelona zdemolowała w drugiej połowie Betis i wygrała 5:2.","datePublished":"2019-08-25T22:03:09+02:00"}],"name":"FC Barcelona - Real Betis","coverageStartTime":"2019-08-25T21:00:00+02:00","headline":"FC Barcelona - Real Betis","description":"FC Barcelona - Real Betis","about":{"@type":"SportsEvent","name":"FC Barcelona - Real Betis","startDate":"2019-08-25 21:00","location":{"@type":"Place","name":"Camp Nou w Barcelonie"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Real Betis"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"FC Barcelona"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/100203/barcelona-real-betis"}
2
90+1'

Imponuje Ansu Fati. Tym razem dograł z prawej strony do Griezmanna, a Francuz z ostrego kąta trafił w bramkarza Betisu.

1
90'

2
89'

Ansu Fati jest waleczny w końcówce. 16-latek chciał wejść w pole karne z prawej strony, ale zdążył zatrzymać go obrońca.

9
5
3
1
2
85'

Barca się nie spieszy. Na pięć minut przed końcem podstawowego czasu gry prowadzi trzema golami. Ansu Fati przywitał się z publicznością na Camp Nou i oddał płaski strzał z pola karnego na dalszy słupek.

14
7
4
1
3
81'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Junior Firpo.

6
5
4
3
4
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Loren Moron.

Błąd popełnił Griezmann. Jego podanie przejął Moron i od razu huknął z dystansu. Marc-Andre ter Stegen nie miał dużych szans na obronę.

22
78'

Ansu Fati to drugi najmłodszy debiutant w historii Barcelony. Napastnik w dniu debiutu ma 16 lat i 300 dni. Więcej o nim pisaliśmy tutaj.

13
9
5
2
2
78'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Carles Perez. Wchodzi: Ansu Fati.

2
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Antoine Griezmann.

Szybki atak Barcelony i kolejny gol. Carles Perez zagrał na lewą stronę pola karnego do Griezou. Francuz od razu oddał piłkę Vidalowi, a ten zdobył piątego gola w tym meczu.

60
37
7
2
4
75'
ZMIANA
75'

Rozliźnienie wkradło się w szeregi Barcelony. Nelson Semedo wyprowadzając atak zagrał niecelnie i piłka wyszła na aut.

2
1
2
1
1
74'
ZMIANA
71'

Nabil Fekir płasko uderzył z dystansu na bramkę Blaugrany. Jego strzał zdążył zablokować Gerard Pique.

5
3
1
2
1
68'

Groźne wejście Nabila Fekira. Pomocnik Betisu sfaulował Jordiego Albę.

2
2
2
4
4
66'

Sergio Canales zagrał w pole karne. Spokojem wykazał się Nelson Semedo i wybił piłkę poza pole karne.

3
1
1
1
1
63'

Barcelona ma już spokojne głowy. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie Betisu.

6
1
1
1
1
61'
ZMIANA

Real Betis. Schodzi: Andres Guardado. Wchodzi: Joaquin.

Joaquin #17
1
1
1
1
1
61'
ZMIANA
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Sergio Busquets.

Nie przestają strzelać! Busquets odkupił winy po błędzie przy pierwszej bramce dla Betisu. Pomocnik zagrał na lewą stronę do Alby, Hiszpan zbliżył się do bramki i niezbyt mocnym strzałem pokonał Daniego Martina.

60
36
7
4
5
58'

Barcelona w natarciu i nie odpuszcza Betisowi. Nelson Semedo urwał się na prawej stronie, ale trafił w boczną siatkę.

6
5
1
1
5
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carles Perez. Asystował mu Nelson Semedo.

Szybko Perez doczekał się premierowego gola w pierwszej drużynie Barcelony. 21-latek dostał podanie od Semedo, jednym przyjęciem piłki zwiódł dwóch obrońców i z kilkunastu metrów trafił na 3:1.

80
53
9
3
6
54'

Carles Perez poluje na swojego premierowego gola dla Barcelony. 21-latek uderzył z prawej strony, ale trafił w boczną siatkę.

11
3
3
2
2
54'

Przerwany atak Betisu. Nabil Fekir poradził sobie na lewej stronie z Pique, zagrał do Lorena Morona, ale napastnik nie opanował płki przed polem karnym.

4
5
2
2
2
52'

I kolejny atak na bramkę Betisu. Rafinha zagrał na prawą stronę do Carlesa Pereza. Strzał skrzydłowego wybity na rzut rożny.

3
2
1
3
1
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Sergi Roberto.

Griezmann-show! Francuz w pojedynkę strzela dla Barcelony. Tym razem uderzył technicznie z kilkunastu metrów i 2:1 dla gospodarzy.

99
64
16
6
12
47'

Pierwsza groźna akcja Barcy w drugiej połowie. Antoine Griezmann uruchomił na prawej stronie Carlesa Pereza. 21-latek uderzył w polu karnym, ale piłka przeleciała daleko od bramki.