Liga Europy: I runda eliminacyjna, pierwsze mecze
11 lip 2019 20:30
90+4'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Kruźliak mial wyśmienitą okazję, ale zamiast kopnąć popchnął piłkę. Pesković zdołał obronić.

3
2
2
2
2
90+3'

Sergiu Hanca dośrodkował z rzutu wolnego, strzał głową Lopesa efektownie obronił bramkarz Słowaków.

3
3
7
6
4
90+2'

Pesković celebruje wybicie piłki. W meczu już niewiele się zmieni.

8
3
4
3
3
90'

Jeszcze 4 minuty meczu przed nami.

4
3
3
3
1
90'

Końcowe minuty meczu. Cracovia szanuje piłkę, gospodarze chcą sobie jeszcze dać handicap w postaci gola przed rewanżem.

6
4
1
3
1
87'

Kalmar uderzył z rzutu wolnego, metr ponad bramką.

1
1
85'
84'

Blackman uderzał po raz kolejny, jednak ponownie ponad bramką. Niewiele brakowało mu do szczęścia.

1
1
1
83'

Strzał Ronana, Pesković na raty złapał piłkę. W odpowiedzi Dąbrowski, ale 300 metrów ponad bramką.

4
1
81'

W ataku gracze gospodarzy, Cracovia skupia się na obronie remisu.

1
1
1
78'

Helik przy interwencji ucierpiał, polała się krew z nosa. Obrońca potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
5
2
78'

Groźnie pod bramką Pasów, jednak po dograniu Ramireza Blackmana uprzedził Helik.

1
1
76'

DAC 1904. Schodzi: Lukas Cmelik. Wchodzi: Eric Ramirez Matheus.

wchodzi Wchodzi
Eric Ramirez Matheus #9
schodzi Schodzi
2
2
75'

Po rogu piłka spadła pod nogi Pelle van Amersfoorta, uderzenie w kierunku dalszego słupka minęło cel.

2
1
1
73'

Kolejna strata Słowaków. Cracovia wyprowadziła szybką akcję, jednak Lopes uderzył w bramkarza. Zabrakło wyrachowania w decydującym momencie.

2
1
1
1
70'

DAC 1904. Schodzi: Abdulrahman Taiwo. Wchodzi: Krisztopher Vida.

Krisztopher Vida #10
Abdulrahman Taiwo #19
1
70'

Tymczasem Pesković musiał interweniował po płaskim strzale z ok. 16 metrów Cmelika.

2
3
69'

Nie znamy się na piłce, ale czujemy, że Cracovia w końcu trafi rywala i mecz wygra. Przyjmujemy zakłady.

4
5
3
3
1
68'

Na trybunach obecna była doktor Quinn i zawodnik DAC-u szybko wrócił na boisko.

4
5
komentarz

Kristian Kostrna ma problemy z mięśniem i potrzebuje pomocy "doktorów".

1
1
1
komentarz

1
66'

Piłka w bramce gospodarzy, ale kwadrans po gwizdku sędziego. Lopes sobie kopnął, sędzia swoje mu powiedział.

2
65'

Kopanina w środku pola. W listopadzie napisalibyśmy: zmęczenie sezonem. Teraz nie napiszemy nic.

62'
62'

Cracovię remis satysfakcjonuje, gospodarzy raczej nie.

1
60'

DAC 1904. Schodzi: Eric Davis. Wchodzi: Cesar Blackman Camarena.

Cesar Blackman Camarena #82
1
56'

Ten Kalmar! Dośrodkowanie z rogu, strzał głową "owoca morza", Cornel Rapa zablokował strzał, a to mógł być gol.

3
1
1
55'

Odpowiedź Cracovii, ale do dogrania nie doszedł żaden z graczy Pasów.

1
1
53'

Ładna akcja miejscowych. Dogranie do Kalmara, strzał poszybował tuż nad "świątynią" Peskovicia.

51'

Częściej przy piłce utrzymują się Słowacy, jednak póki co niewiele im to daje.

2
3
1
48'

Z rzutu wolnego dośrodkował Ronan, obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

1
1
1
46'

Wracamy do meczu.

1
1
46'
19:53

1
2
45'

Sędzia doliczy 2 minuty, a na boisku leży Sergiu Hanca.

5
1
3
1
44'

Gol! Strzelił Mrko Divković. I skończyło się rumakowanie. Szybko, za szybko. Dośrodkowanie z prawej strony, złe zachowanie obrony i bramkarza. Piłka spadła pod nogi Divkovicia, a ten z kilku metrów uderzył do bramki. 1:1!

71
42'

Jak odpowiedzą gospodarze? Cracovia pójdzie za ciosem?

6
6
3
2
4
40'

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Cracovia odebrała rywalom piłkę pod ich bramką. Futbolówkę otrzymał van Amersfroot. Strzał sprzed pola karnego odbił się od Kruźliaka. Futbolówka zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. 0:1!

107
68
20
3
7
39'

Dośrodkowanie z narożnika, strzał Datkovicia poszybował ponad bramką Słowaków.

1
2
5
2
5
39'

Lopes doszedł do piłki w polu karnym. Strzał na róg sparował bramkarz.

1
37'

Dąbrowski w polu karnym. Mógł podawać, ale strzelał. Bramkarz górą.

1
1
1
37'

Głodniejemy. Strzelał Kalmar. Wprost w Peskovicia.

4
1
37'

Kocioł, bigos, gulasz w polu karnym Cracovii. Na szczęście gościom udało się cudem wyjść z opresji.

1
1
1
35'

Pelle van Amersfoort rozpoczął akcję Cracovii, ale biegł w... drugą stronę.

1
3
1
1
1
33'

Cmelik leży i płacze. Słowak wpadł na Dąbrowskiego. Musiało zaboleć i "polały się (...) łzy czyste, rzęsiste".

2
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eric Davis.

4
2
1
2
1
29'

Groźny, ale niecelny strzał oddał van Amersfoort. Cracovia pokazuje pazurki.

7
6
5
5
3
27'

Pelle van Amersfoort otrzymał piłkę w polu karnym. Zamiast od razu uderzać wywalczył tylko rzut rożny.

2
2
2
1
3
27'

Co może się w grze Cracovii podobać? Gra wysokim pressingiem. To może być sposób na Słowaków.

1
1
1
1
2
25'

Strzelał Lubomir Satka. Gdzieś, lecz niewiadomo gdzieeeeee... Oby w Lechu mu to lepiej wychodziło.

1
25'

Gospodarze cały czas na połowie Cracovii. Wybrańcy Michała Probierza czekają na kontry. Jednak póki co na oczekiwaniu się kończy.

1
4
2
2
2
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Kruźliak.

1
2
20'

Strzał Cmelika mocny, ale niecelny. - Panie, to początek sezonu. W grudniu będą ładować jak ja karpia w wigilię - śmieje się siedzący koło nas na stadionie Ondrej.

2
3
19'

Gra zatrzymana. Na spalonym znalazł się Lopes.

2
1
18'

Pesković złapał przecięte przez Datkovicia dośrodkowanie. Groźnie wyglądają akcje Słowaków skrzydłami.

2
1
1
1
2
16'

Goście przejęli piłkę na połowie rywala. Dąbrowski został zdemolowany, sędzia nakazał grać dalej, ale niewiele to dało Cracovii.

1
2
3
14'

Ponownie groźnie pod bramką Cracovii. Obrońca Pasów dogranie wybił na rzut rożny. Zaczynamy się obawiać.

1
3
1
1
12'

Hanca uderzył z dystansu. Gdzie trafił? W stoisko z knedlami za stadionem.

1
10
3
11'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Pestka. Arbiter ustawia sobie tzw. poziom faulu. Nas już ustawił.

2
1
2
4
10'

Ło Panie! Pesković! Krisztopher Vida dopadł do piłki w polu karnym i uderzyć mocno. Słowak w bramce Pasów na szczęście zdołał sparować strzał. Pierwsze ostrzeżenie!

2
5
1
9'

Teraz to gracze z Dunajskiej Stredy na dłużej na połowie Cracovii.

1
3
3
1
8'

Kalmar. To zawodnik gospodarzy. Myślami jesteśmy nad morzem, w tawernie.

2
2
2
1
2
7'

Optyczną przewagę uzyskała Cracovia. I z tego niezmiernie się cieszymy.

3
1
1
1
1
5'

Groźnie w polu karnym gospodarzy. Strzał zablokowany przez jednego z obrońców. Wydawało się, że zagrywał ręką, ale sędzia nakazał grać dalej. Piłkarze z Krakowa nie protestowali. Uderzał Dąbrowski.

3
1
1
3
3'

Spokojne pierwsze minuty. Zespoły starają się wymieniać sporo podań.