3
1
4
90+2'

Niezbyt udana próba dośrodkowania w wykonaniu Sergio Busquetsa. Piłka wyleciała prosto na aut bramkowy.

3
1
1
2
10
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jon Moncayola.

Jon Moncayola #27
Osasuna Pampeluna
3
1
90+1'

Roberto Torres poluje na hat-tricka. Pomocnik huknął z ostrego kąta, ale nad bramką.

3
88'

Carles Perez przekombinował. Skrzydłowy dostał znakomite podanie w pole karne od Arthura Melo, ale nie trafił z klarownej pozycji do bramki.

2
1
2
2
86'

Ansu Fati próbuje wziąć sprawy w swoje ręce. Gwinejczyk próbował zaatakować z lewej strony, ale w ostatniej chwili zatrzymał go obrońca.

5
4
1
1
1
82'
3
81'

Gol! Strzelił Roberto Torres.

Pewny, płaski strzał w okolice słupka i znowu mamy remis!

Roberto Torres #10
21
12
2
18
22
80'

Starcie Gerarda Pique i Oiera w polu karnym. Obrońca Barcelony zagrał piłkę ręką, będzie rzut karny dla Osasuny.

5
3
1
10
13
78'

Efektownie zaprezentował się po wejściu Juan Villar. Napastnik Osasuny uderzył z dystansu, ale dalej wyśmienicie broni Marc-Andre ter Stegen.

2
1
1
78'

Osasuna. Schodzi: Brandon. Wchodzi: Juan Villar.

Juan Villar #18
Brandon #11
1
1
75'

Ależ huknął z dystansu Roberto Torres! Marc-Andre ter Stegen jest czujny, złapał piłkę po uderzeniu rywala.

4
2
1
1
1
73'

Antoine Griezmann z pierwszej piłki dośrodkował do Ansu Fatiego. Gwinejczyk odbił się od Davida Garcii, ale sędzia nie dostrzegł w tym przewinienia.

3
2
1
2
72'

Gerard Pique jak profesor. Obrońca Barcy pewnie wybił z własnego pola karnego dośrodkowanie Roberto Torresa.

4
3
1
1
71'

Osasuna. Schodzi: Fran Merida. Wchodzi: Jon Moncayola.

70'

Antoine Griezmann złapany na spalonym.

1
1
1
70'

Zbyt długo zwlekał z piłką na prawej stronie Robert Ibanez. Sergi Roberto zdążył odebrać pomocnikowi Osasuny piłkę.

68'

Antoine Griezmann jest cieniem samego siebie. Francuz dostał podanie w pole karne, ale nie zdążył opanować piłki.

4
1
3
1
1
65'

Osasuna. Schodzi: Ruben Garcia. Wchodzi: Robert Ibanez.

Robert Ibanez #17
64'

Gol! Strzelił Arthur Melo. Asystował mu Carles Perez.

Barcelona zaczęła przejmować inicjatywę. Rozgrywała atak pozycyjny przed polem karnym Osasuny. Rywale utrudniali grę ile wlezie, ale Perez zdążył zagrać do Arthura. Brazylijczyk zatańczył z przeciwnikami w polu karnym, aż wypracował sobie pozycję do strzału i precyzyjnie uderzył na dalszy słupek.

4
62'

Sergi Roberto dograł z prawej strony. Piłka mijała kolejnych piłkarzy, aż dotarła do Roberto Torresa. Pomocnik wybił ją poza własne pole karne.

1
60'

Arthur Melo zagrał na lewą stronę do Ansu Fatiego. Nastolatek po bramce zyskał pewności siebie. Uderzył płasko z pierwszej piłki, ale nie był to strzał, który mógłby zaskoczyć bramkarza Osasuny.

59'

Osasuna w natarciu. Kolejny atak gospodarzy zakończony celnym strzałem Brandona. Marc-Andre ter Stegen nie dał się zaskoczyć.

1
56'

I kontratak Osasuny. Piłkę w polu karnym dostał Brandon, obrócił się, ale posłał piłkę obok bramki.

2
56'

Carles Perez ma obromne parcie na bramkę. Skrzydłowy dostał prezent od rywali, popędził na prawym skrzydle i postanowił uderzyć zamiast podać. To nie była najlepsza decyzja, strzał zablokowany.

1
54'

Niecelne podanie Ansu Fatiego. Gwinejczyk próbował uwolnić na lewej stronie pola karnego Jordiego Albę, ale Hiszpanowi zabrakło boiska.

1
1
1
1
53'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Arthur Melo.

#0
#0
1
1
2
51'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Carles Perez.

Zapiszcie sobie to nazwisko. Dośrodkowanie z prawej strony i 16-letni Fati okazał się sprytniejszy od rosłego Aridane Fernandeza. Nastolatek celnie uderzył głową i wyrównał wynik. Ależ Valverde miał nosa wpuszczając go na murawę!

7
50'

Kolejna próba Carlesa Pereza. Tym razem młody skrzydłowy chciał uderzyć z dystansu, ale został zablokowany przez rywali.

2
49'

Groźne wyjście gospodarzy. Kilka podań i Osasuna znalazła się pod polem karnym Barcelony. Akcję zepsuł Chimy Avila, który nie opanował piłki po podaniu z lewej strony.