0:1
Zakończony
Real Madryt
90+3'

Bale znalazł się z piłką cztery metry przed bramką. Uderzył w kierunku bliższego słupka, jednak spudłował.

9
7
3
3
6
90+2'

Nerwowe końcowe minuty. Real dobrze się broni, nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele.

6
5
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
2
1
2
90'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Lucas Vazquez.

5
4
3
2
4
87'

Javier Hernandez z bliska do bramki, ale gola nie ma. Powodem metrowy spalony.

10
5
1
1
3
84'

Piłkarze Realu starają się długo rozgrywać piłkę, Sevilla zaczyna coraz więcej ryzykować.

6
2
1
81'

Sevilla. Schodzi: Daniel Carrico. Wchodzi: Nolito.

80'

Ok. dziesięć minut pozostało gospodarzom na doprowadzenie do remisu. Sevilla w ataku, ale wciąż bez groźnego strzału.

4
78'

Ocampos dośrodkował, de Jong uderzał z sześciu metrów, ale spudłował.

1
2
1
76'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Fede Valverde.

74'

Uderzał Torres, strzał został jednak zablokowany. Coraz mniej czasu ma Sevilla na doprowadzenie do remisu.

1
2
1
1
71'

Sevilla pod bramką Realu. Do dośrodkowania doszedl de Jong, piłka odbiła się od Varane'a i wyszła obok słupka na rzut rożny.

3
1
70'

Sevilla. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Javier Hernandez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Joan Jordan #24
1
1
67'

Real prowadzi i nie pozwala na zbyt wiele rywalom.

6
1
1
1
komentarz

Karim Benzema potwierdził, że jest skutecznym zawodnikiem.

8
4
1
64'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Dani Carvajal. A jednak Real! Dośrodkował z prawej strony Carvajal, kontrującą piłkę głową uderzył Benzema. Bramkarz nie zdołał odbić piłki. 0:1!

39
24
3
2
6
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
2
1
1
6
5
59'

Wysoko atakują rywala gracze Sevilli. Pilkarze Realu potrafią wyjść cało z opresji.

2
1
1
1
1
56'

Sporo gry w środku pola, więcej z gry mają gospodarze, ale nie potrafią wykreować sobie dogodnej okazji bramkowej.

2
1
1
1
1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joan Jordan.

Sevilla FC
2
1
1
1
1
52'

Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Oliver Torres.

52'

Ciekawa wymiana piłełk gospodarzy przed polem karnym. W końcu jednak zabrakło dokładności.

2
1
2
1
49'

Dośrodkował z prawej strony Bale, James starał się głową uderzyć. Zabrakło mu kilku centymetrów.

4
1
1
2
48'

Ocampos przedostał się z piłką w pole karne, dogranie niemal z linii końcowej zablokował obrońca.

1
1
46'

Wracamy do meczu.

3
1
20:41

Może ten pan w końcu trafi w Primera Division.

1
3
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
41'

Ostro zrobiło się na murawie. Co chwilę na boisko padają piłkarze.

3
1
1
1
1
40'

Bale uderzył z rzutu wolnego, Vaclik pewnie złapał piłkę.

1
1
2
38'

James do Carvajala, ten znalazł się sam naprzeciwko Vaclika. Górą jednak bramkarz gospodarzy!

5
2
2
1
35'

W końcu Real, ładna wymiana piłek. W pole karne wpadł Hazard, strzał z okolic narożnika pola bramkowego odbił Vaclik!

4
32'

Do dośrodkowania z rzutu rożnego do piłki doszedł de Jong. Strzał głową był jednak wyraźnie niecelny.

2
2
1
29'

Gospodarze długo rozgrywają piłkę, nie potrafią znaleźć dziury w defensywie Realu. Tempo gry spadło.

3
3
1
3
1
20:41

Julen Lopetegui ukarany kartką za protesty. Zdziwiony trener Sevilli.

5
1
1
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ever Banega.

3
3
26'

Zaczynamy nerwowo rozglądać się. Gdzie te spodziewane emocje, spięcia, strzały. Póki co czujemy małe rozczarowanie.

1
23'

W dalszym ciągu wszystko wygląda obiecująco, ale jedynie do pola karnego.

4
2
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
1
1
1
6
1
18'

W końcu mamy celny strzał. Uderzał Sergio ReguilonThibaut Courtois pewnie obronił.

4
3
1
15'

Kwadrans za nami. Tempo dobre, okazji bramkowych brak. Więcej z gry ma Real Madryt.

3
3
1
1
1
13'

Wciąż akcja za akcję. Jednak póki co bez klarownych okazji do zdobycia gola.

2
1
2
10'

Dobre tempo meczu, zespoły grają na TAK. Spodziewamy się kilku goli.

1
2
1
1
7'

Groźnie pod bramką Realu, de Jong zgrywał piłkę, trafił w obrońcę. Futbolówka odbiła się od defensora i obok słupka wyszła na rzut rożny.

1
1
3
2
6'

Do dośrodkowania doszedł Benzema, uderzenie głową było jednak niecelne.

2
3
2
1
4'

Pierwsze dogranie w pole karne Sevilli. Podawał Bale, jednak zbyt mocno. Od bramki gospodarze.