5:0
Zakończony
CD Leganes
90+3'

Luka Jović mógł mieć dublet. Juan Soriano obronił jego strzał z bardzo bliskiej odległości.

3
2
1
1
4
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

90+1'

Gol! Strzelił Luka Jović. Asystował mu Dani Carvajal.

Celne dośrodkowanie Carvajala z prawej strony, główka Jovicia i 5:0 dla Realu Madryt.

27
9
2
1
3
87'

Mocny strzał Jonathana Silvy. Piłka chciała uciec pod ręką Thibaut Courtois, ale ostatecznie górą bramkarz Realu.

2
1
2
87'

Isco sprawdził refleks bramkarza Leganes. Juan Soriano nie dał się zaskoczyć, efektowna parada!

1
1
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Aitor Ruibal.

Aitor Ruibal #19
CD Leganes
1
1
82'

Dobre podanie Luki Jovicia w pole karne, a Marcelo przestrzelił z bliskiej odległości.

79'

To mogła być piąta bramka! Eden Hazard dośrodkował z lewej strony, Raphael Varane był bardzo bliski trafienia, ale nie zdążył do świetnego podania Belga.

1
2
1
77'

Marcelo zażegnał zagrożenie pod własną bramką bardzo mocnym wybiciem. Piłka pod bramką Juana Soriano.

2
1
75'

. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Isco.

74'

Luka Jović trafił głową do bramki! Sędzia szybko przerwał radość napastnika, który uderzał ze spalonej pozycji.

2
1
2
3
2
72'
72'

Niezbyt udany strzał Luki Jovicia. Napastnik przejął piłkę wybitą przez obrońcę, ale niecelnie uderzył.

1
1
3
70'

. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

69'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Pewny strzał Francuza obok słupka. Leganes na deskach. 4:0 dla Realu Madryt!

Real Madryt
19
11
2
1
2
68'

Kenneth Omeruo dał się nabrać na prosty zwód Luki Modricia. Będzie rzut karny!

5
1
1
67'

Mocny strzał Karima Benzemy zza pola karnego! Piłka trafiła w słupek!

2
2
66'

CD Leganes. Schodzi: Oscar Rodriguez. Wchodzi: Aitor Ruibal.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oscar Rodriguez #27
1
65'

Youssef En-Nesyri złapany na spalonym.

1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Real Madryt
1
62'

. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Modrić.

61'

Casemiro nieudanie uderzał z dystansu. Zdarzało mu się robić to lepiej.

59'

Dośrodkowanie Youssefa En-Nesyriego prosto w ręce Thibaut Courtois.

1
59'

Po przerwie odżyło Leganes. Przyjezdni częściej przebywają na połowie rywali. Jednak na razie niewiele z tego wynika.

1
1
1
57'

Faul Casemiro na Martinie Braithwaite. Leganes będzie mogło dośrodkować z rzutu wolnego w pole karne Królewskich.

1
56'

CD Leganes. Schodzi: Kevin Rodrigues. Wchodzi: Recio.

53'

Juan Soriano od razu wyczuł intencje Toniego Kroosa. Bramkarz pewnie chwycił dośrodkowanie Niemca.

1
1
2
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Silva.

Jonathan Silva #5
CD Leganes
1
1
51'

Marcelo niecelnym podaniem pozwolił Leganes rozpocząć kotrę. Z prawej strony pola karnego skończył ją Martin Braithwaite. Napastnik gości zbyt słabo uderzył na dalszy słupek.

1
2
1
1
48'

Nie najlepsze dośrodkowanie Toni Kroos. Piłkę przejął Marcelo i z dystansu trafił prosto w ręce Juana Soriano.

1
1
1
1
2
47'

Dobry powrót do obrony Daniego Carvajala. Hiszpan w porę zatrzymał na własnej połowie Kevina Rodriguesa.

1
46'

Wracamy na drugą połowę! Przy piłce gospodarze.

3
2
1
45'

Pod koniec pierwszej połowy inicjatywa po stronie Leganes. Goście próbują przebić się pod pole karne przeciwników.

1
2
42'

Niecelny strzał Karima Benzemy. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

2
1
2
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Bustinza.

2
2
2
2
2
40'

Kolejna centra Daniego Carvajala. Tym razem niecelnie głową uderzył Rodrygo Goes.

2
1
2
1
1
39'

Ależ parada Juana Soriano! Dani Carvajal jak na tacy wyłożył piłkę Karimowi Benzemie, Francuz uderzył na dalszy słupek, ale efektownie broni bramkarz Leganes.

1
37'

Znowu piękny strzał chciał oddać Karim Benzema. Francuz składał się do uderzenia nożycami, ale piłkę sprzed nosa sprzątnął mu Jonathan Silva.

3
3
4
5
4
36'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Marcelo. Juan Soriano bez problemu złapał piłkę.

1
1
2
1
1
33'

Ten atak Realu przeciągał się w nieskończoność. W końcu jeden z gospodarzy zdecydował się na dalekie podanie na prawą stronę. Dani Carvajal nie zdążył za pilką.

1
1
2
1
2
30'

Rodrygo Goes łapie się za głowę! Fede Valverde nie wykorzystał jego dobrego dośrodkowania i przestrzelił!

3
3
2
4
2
28'

Thibaut Courtois na razie bezrobotny. Nieudana próba gości z rzutu rożnego. Piłka wyszła na aut.

3
3
5
3
4
20:38

Sergio Ramos tym razem nie zaryzykował strzelając z rzutu karnego. A kiedyś potrafił popisać się efektownymi trafieniami z 11. metrów.

5
4
2
1
1
27'

Drybling Edena Hazarda na lewej stronie. Belg chce wprawić rywali w zawroty głowy, ale jego dośrodkowanie zablokowane.

2
1
24'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Za drugim razem nie pomylił się kapitan Realu. Płaski strzał obok prawego słupka Juana Soriano.

Real Madryt
26
13
2
1
3
23'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Soriano.

3
1
2
23'

Będzie VAR! Sędzie chce powtórki rzutu karnego. Jego zdaniem Juan Soriano zbyt szybko wyszedł z linii bramkowej.

5
4
1
3
23'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Sergio Ramos!

Juan Soriano zachował zimną krew! Bramkarz zatrzymał niezbyt mocne uderzenie Ramosa.

Real Madryt
3
7
8
22'

Będzie rzut karny dla Realu! Faulowany Eden Hazard. Belg wychodził na czystą pozycję, spóźnił się z interwencją Juan Soriano, bramkarz Leganes.

21'

Kolejna torpeda na bramkę Leganes. Karim Benzema złożył się do nożyc po dośrodkowaniu Raphaela Varane'a. Piłka przeleciała obok dalszego słupka.

1
1
1
20'

Toni Kroos odpalił petardę! Mocny płaski strzał Niemca z dystansu, ale obok bramki. Brawa również dla Karima Benzemy, który podał pomocnikowi.

1
1
20'

A teraz dobra interwencja Kennetha Omeruo. Obrońca wybił głową dośrodkowanie Rodrygo Goesa.

1
19'

Kevin Rodrigues dośrodkował z lewej strony. O piłkę w polu karnym walczył Youssef En-Nesyri, ale nie dał rady.

2
1
20:38

Toni Kroos jest w gazie. Do ostatniego trafienia w Lidze Mistrzów z Galatasaray, w środę dołożył bramkę z Leganes.

3
1
17'

Bardzo szybki kontratak Realu. Dlugo piłkę holował Eden Hazard. Belg zszedł do środka, ale nie zdążył celnie podać na lewą stronę.

1
1
1
15'

Minęło już 15. minut, ale dalej trudno odnaleźć graczy Leganes na boisku. I to nie tylko przez jaskrawozielone stroje, które zlewają się z murawą.

1
1
14'

Niebezpieczna strata Rodrygo Goesa. Kontrę chciał wyprowadzić Youssef En-Nesyri, ale na połowie Realu niecelnie zagrywał do Oscara Rodrigueza.

2
13'

Zbyt mocne dośrodkowanie Daniego Carvajala w pole karne Leganes. Karim Benzema nie zdążył opanować piłki.

1
1
2
1
1
10'

W końcu niezła interwencja gości. Rodrigo Tarin wybił podanie Rodrygo Goesa.

1
1
1
2
1
8'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Karim Benzema.

Druga asysta Benzemy. Francuz przejął podanie Edena Hazarda i dośrodkował z lewej strony. Kroos wbiegł w pole karne i precyzyjnie strzelił na dalszy słupek.

30
17
4
4
5
7'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Karim Benzema.

Kluczowe było zagranie z lewej strony. Eden Hazard wycofał piłkę do Marcelo, który dośrodkował do Benzemy. Francuz z powietrza podał do Rodrygo, a ten trafił z kilku metrów.

34
20
7
6
8
5'

Leganes z trudem próbuje przebić się pod pole karne gospodarzy. Na razie idzie im jak po grudzie.

4
2
1
1
1
3'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Leganes. Karim Benzema podał z lewej strony. Piłkę próbował sięgnąć Fede Valverde, ale w porę zablokował go Cristian Rivera.

2
1
1
1
2
2'

Dośrodkowanie Marcelo z lewej strony do Rodrygo. Piłkę we własnym polu karnym zgarnął jednak Jonathan Silva.

1
1'

Gospodarze szybko przejęli piłkę. Przenieśli ciężar gry z lewej na prawą stronę. Tam niecelnie zagrywał Casemiro i inicjatywa znowu po stronie Leganes.

1
czas Start meczu
20:29

Tak Królewscy trenowali przed starciem z Leganes.