1
1
3
89'

Mogło być 3:2! Jonathan Calleri wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast podawać uderzył. Wysoko ponad bramką.

8
1
10
3
5
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lei Wu. Asystował mu Matias Vargas. A jednak remis! Prostopadłe dogranie do Lei Wu, a Chińczyk strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Neto. 2:2!

32
87'

Vidal do Suareza, ale piłkę zdołał odbić wybiegający z bramki Lopez.

1
2
2
5
5
87'

FC Barcelona gra na czas, widzi to sędzia i ustnie napomina Neto.

6
2
1
3
4
84'

Nerwowa i szarpana gra. Goście kradną cenne sekundy, skutecznie się bronią.

9
2
1
2
1
81'

Wyjście mistrzów Hiszpanii. Z piłką w polu karnym znalazł się Suarez, ale trafił w boczną siatkę.

5
1
1
2
2
77'

Uderzał głową Lei Wu, Neto efektowną paradą złapał strzał!

6
2
1
76'

Strzał z dystansu Vargasa o dwa metry minął bramkę FC Barcelony.

5
2
2
1
75'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Za faul drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Frenkie De Jong. Jeszcze może być ciekawie.

17
13
6
10
14
74'
ZMIANA

Espanyol Barcelona. Schodzi: Oscar Melendo. Wchodzi: Lei Wu.

5
73'

FC Barcelona rozgrywa piłkę na połowie Espanyolu. Gospodarze nie są w stanie zagrozić rywalom.

5
2
1
1
1
70'

Espanyol przegrywa i stara się grać coraz odważniej. Gospodarze odsłaniają się, co starają się wykorzystać goście.

6
2
1
1
1
67'
ZMIANA
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Frenkie De Jong.

3
1
1
4
8
65'

Rajd Messiego, który wyłożył piłkę Suarezowi. W sytuacji sam na sam piłkę instynktownie odbił Lopez!

6
1
2
1
62'
ZMIANA

Espanyol Barcelona. Schodzi: Victor Gomez. Wchodzi: Matias Vargas.

Victor Gomez #34
6
1
2
1
1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marc Roca.

7
4
1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Luis Suarez. Wszystko wróciło do normy. Suarez po raz trzeci w meczu zagrywał zewnętrzną częścią stopy. Wprost na głowę nadbiegającego Vidala. Bramkarza nie był w stanie wybić piłki poza światło bramki. 1:2!

22
16
8
9
9
56'

Mogło być groźnie pod bramką Espanyolu. Na spalonym znalazł się jednak Suarez.

8
3
5
6
55'

Goście po przerwie wzięli się do pracy. Szybko wyrównali, a teraz dążą do zdobycia drugiego gola.

9
5
1
1
1
52'

Na murawie leży Luis Suarez, są już przy nim lekarze.

3
3
6
10
4
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba. Barcelona bez większego wysiłku doprowadziła do wyrównania. Z lewej strony na szósty metr dośrodkował Alba, a nadbiegający Suarez płaskim strzałem pokonała bramkarza. 1:1!

26
17
4
6
11
48'

Akcja Espanyolu zakończona bardzo niecelnym strzałem Sergi Dardera.

5
1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

7
46'
ZMIANA
10
3
2
1
1
45+1'

Szybka akcja gości, strzał Messiego, piłka po nodze obrońcy wyszła na rzut rożny.

7
4
3
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

7
1
2
1
1
44'

W walce o piłkę łokciem trafiony został Pique. Hiszpan cierpiał, ale z murawy wstał.

6
3
2
3
2
43'

Z rzutu wolnego uderzył Messi. Anemicznie i w zasięgu rąk bramkarza.

1
1
1
5
8
42'

Z tzw. fałsza z pola karnego uderzał Suarez, piłka trafiła w zewnętrzną część słupka!

10
5
3
5
7
41'

Dogranie do Messiego, który wchodził w pole karne z głębi pola. Uderzenie poszybowało wprost w bramkarza.

3
4
39'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. Goście? Oj, gorąco będzie w szatni mistrzów Hiszpanii.

1
3
2
3
7
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Javi Lopez.

Javi Lopez #16
5
2
1
1
1
35'

Espnayol stara się wyprowadzać kontry, jednak gospodarze mają problemy z przedostaniem się w pole karne gości.

4
3
3
3
5
32'

Gra toczy się w środku pola. Goście nie potrafią się przebić przez defensywę Espanyolu.

2
1
1
3
9
29'

Mistrzowie Hiszpanii przegrywają, ale póki co nie są w stanie zdecydowanie zaatakować ostatni w La Liga Espanyol.

3
3
1
2
8
26'

Messi zrobił kółeczko w polu karnym, z rywalami na plecach. Strzał Argentyńczyka był słaby i bramkarz pewnie złapał piłkę.

5
4
1
3
10
25'

Gol uznany! Mamy sensację!

12
8
4
6
14
24'

Jeszcze trwają analizy VAR. Dwóch zawodników gospodarzy było na spalonym, ale nie wpływali na postawę bramkarza i obrońców.

7
2
2
4
11
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Lopez. Asystował mu Marc Roca. Roca dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł David Lopez i strzałem głową tuż przy słupku pokonał Neto! 1:0!

35
26
15
16
21
22'

Frenkie De Jong ostro zaatakował rywala łokciem. Obyło się bez kartki, a pragnęli jej fani gospodarzy.

2
3
1
7
19'

FC Barcelona rozgrywa pilkę przed polem karnym Espanyolu. Wszystko jednak trwa bardzo długo i rywale potrafią się dobrze ustawić.

3
2
5
4
10
16'

Gospodarze starają się wysoko atakować rywala. Mistrzowie Hiszpanii bez większych problemów wychodzą cało z opresji.

9
2
2
2
3
13'

Pique sfaulował rywala. Wściekli są miejscowi kibice. Ich "miłość" do zawodnika gości wręcz kwitnie.

4
4
2
3
6
12'

Seria rzutów rożnych dla mistrzów Hiszpanii. Zabrakło jednak uderzenia.

3
2
2
3
6
10'

Goście przedostali się z piłką w pole karne Espanyolu. Jednak Suarez, a po chwili Messi nie zdołali znaleźć sobie miejsca do oddania strzału.

7
3
2
4
4
7'

Żywiołowa na każde zdarzenie na boisku reagują miejscowi fani. Sporo gwizdów usłyszał już Gerard Pique.

4
4
2
4
7
5'

Starają się atakować piłkarze Espanyolu, rywale póki co skupiają się na defensywie.

1
1
1
1
6
2'

Pierwsze dogranie w pole karne gospodarzy, jednak jeden z graczy gości skiksował.