5
1
3
90+2'

Messi powinien trafić na 2:4, gola jednak nie ma. Rzut karny? Arbiter nie zdecydował się.

6
3
3
8
14
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

7
2
1
4
90'

Uderzał Moron, piłka w rękach bramkarza.

5
3
89'
89'

Gospodarze nie mają pomysłu na zaskoczenie rywala. Barcelona kontroluje przebieg gry.

10
3
2
86'

Real Betis. Schodzi: Guido Rodriguez. Wchodzi: Cristian Tello.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Guido Rodriguez #21
1
2
85'

Betis zaczyna ryzykować, gospodarze wysoko atakują Barcelonę.

4
1
1
1
82'

Barcelona oddala grę od własnej bramki. Betis ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu.

5
2
2
1
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Clement Lenglet. Gramy po dziesięciu!

10
6
4
3
12
78'

Nerwowo na boisku, gospodarze domagają się kartek dla zawodników Barcelony. Sędzia nie kwapi się do tego.

8
5
1
5
76'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nabil Fekir. Zawodnik Betisu skomentował decyzję arbitra i czeka go szybszy prysznic.

Real Betis
13
7
3
4
5
76'

Żółtą kartkę otrzymał Nabil Fekir.

Real Betis
4
2
3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Guido Rodriguez.

Real Betis
5
75'

Po stracie gola Betis stara się zepchnąć Barcelonę pod jej pole karne.

4
2
2
6
72'

Gol! Strzelił Clement Lenglet. Asystował mu Lionel Messi. Z rzutu wolnego dośrodkował Messi, Lenglet uderzył głową. Bramkarz chwilę wcześniej poślizgnął się i nie był w stanie odbić piłki. 2:3!

48
17
4
4
13
70'

Real Betis. Schodzi: William Carvalho. Wchodzi: Joaquin.

69'

Strzelał Arthur, piłka trafiła w obrońcę. Barcelona cały czas w ataku.

2
1
67'

Wymiana podań przed polem karnym Betisu. Akcję uderzeniem tuż obok słupka zakończył Messi.

4
1
2
1
65'

Barcelona stara się dyktować warunki gry. Goście chcąc gonić Real musi wygrać. Remis mistrzom Hiszpanii niewiele daje.

8
5
2
1
62'

Po raz kolejny kapitalnie w bramce Joel Robles, który obronił uderzenie z pola karnego Messiego!

4
1
1
5
62'

Real Betis. Schodzi: Borja Iglesias. Wchodzi: Loren Moron.

Loren Moron #16
Borja Iglesias #9
1
komentarz

2
60'

Wyrównało się spotkanie, gospodarzom udało się przenieść ciężar gry w okolice połowy Barcelony.

2
1
2
57'
2
3
2
3
57'

FC Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Jordi Alba.

2
2
1
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

4
3
54'

Barcelona wciąż atakuje, gospodarze szans szukają w kontrach.

2
1
51'

Po przerwie do ataku ruszyła Barcelona. Goście chcą szybko wyjść na prowadzenie.

6
2
1
48'

Po rzucie rożnym do uderzenia doszedł Firpo, został jednak zablokowany.

1
1
2
3
47'

Akcja Barcelony, strzał Messiego, ale kapitalnie w bramce gospodarzy Joel Robles!