Real Madryt
52' Toni Kroos 65' Sergio Ramos 72' Gareth Bale 74' Dani Carvajal
Celta Vigo
7' Fiodor Smołow 57' Lucas Olaza 76' Okay Yokuslu 86' Santi Mina
2:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Niespodzianka. Real tylko zremisował z Celtą 2:2!

Po raz kolejny na spalonym Benzema. A przed momentem czerwoną kartkę otrzymał jeden z członków sztabu gości.

Real ma coraz mniej czasu na zdobycie zwycięskiej bramki. Gospodarze coraz bardziej nerwowi.

Mocny strzał z pola karnego Benzemy odbił bramkarz! Gospodarze szturmują bramkę Celty!

Sędzia doliczył 5 minut.

Real rzucił się do ataku. Przed momentem z czterech metrów spudłował Benzema!

Gol! Strzelił Santi Mina. Asystował mu Denis Suarez. Cóż tam się wydarzyło! Suarez do Miny, a ten w sytuacji sam na sam do bramki. 2:2!

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Ferland Mendy.

Celta Vigo. Schodzi: Filip Bradarić. Wchodzi: Santi Mina.

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Modrić.

Zagranie do Benzemy, Francuz jednak na spalonym.

Żółtą kartkę otrzymał Okay Yokuslu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gareth Bale.

Celta Vigo. Schodzi: Fiodor Smołow. Wchodzi: Denis Suarez.

Po wyjściu na prowadzenie Real nie zamierza oddawać inicjatywy Celcie.

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Pewny strzał Ramosa w lewy róg. Blanco wyczuł intencje zawodnika Realu, ale odbić piłki nie był w stanie. 2:1!

Blanco w okolicach linii końcowej przewrócił Hazarda. Po chwili sędzia wskazał na rzut karny!

Przed momentem Sisto gonił piłkę i wślizgiem przewrócił... Zinedine Zidane'a.

Coraz wyraźniejsza przewaga Realu. Celta broni się coraz bardziej dramatycznie.

Sprzed pola karnego uderzał Kroos, pilka przeleciała obok bramki Celty.

Kolejna przerwa w grze, pomocy potrebował zawodnik Celty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Olaza.

Celta Vigo. Schodzi: Kevin Vazquez. Wchodzi: Pione Sisto.

Groźnie w polu karnym Realu, ale gościom zabrakło zdecydowania.

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Marcelo. Z lewej strony na dwunasty metr dogrywał Marcelo, Kroos uderzył przy słupku. 1:1!

Z pola karnego uderzał Benzema, został jednak zablokowany.

Bale do Ramosa, ten do bramki, ale gola nie ma. Sędzia odgwizdał metrowego spalonego.

Kevin Vazquez ma problemy z nogą, ale pozbierał się z murawy.

Wracamy do gry!

Przerwa. Gospodarze mają pretensje do arbitra, że ten nie doliczył do 1. połowy nawet sekundy.

Dośrodkował Olaza, Aidoo uderzał, w bramce kapitalnie zachował się Thibaut Courtois.

Kolejne uderzenie w meczu w wykonaniu Marcelo. Piłka poszybowała ponad bramką.

Hazard do Bale'a, Walijczyk w bramkę z pięciu metrów nie trafił!

Po rzucie rożnym sprzed pola karnego uderzał Marcelo. Piłka poszybowała ponad bramką.

We własnym polu karnym padł jeden z graczy Celty, sędzia faulu nie widział.

Kontra Celty, po chwili z akcją wyszedł Real. Wszystko za każdym razem kończyło się przed polem karnym.

Carvajal już był pięć metrów przed bramką. Obrońcy w ostatnim momencie wybili piłkę. Po chwili z dystansu obok bramki uderzył Bale.

Coraz szybciej gra Real, Królewscy operują piłką coraz bliżej bramki Celty.

Cały czas Real Madryt w ataku, zawodnicy Celty nie mylą się jednak w defensywie.

Real Madryt cały czas w ataku. Celta cofnęła się i szans szuka w nielicznych kontrach.

Benzema uderzał z ostrego kąta, nie trafił jedna w bramkę. Real w ataku.

Z pierwszej piłki z ok. 30 metrów huknął Casemiro. Centymetry ponad bramką gości!

Marcelo dogrywał w pole karne, Blanco pewnie zlapał wrzutkę.

Real Madryt w ataku, Celta po zdobyciu gola okopała się przed własnym polem karnym.

W pole karne dogrywał Hazard, strzał Casemiro był niecelny.

Gol! Strzelił Fiodor Smołow. Asystował mu Iago Aspas. Mamy niespodziankę! Prostopadłe podanie do Smołowa, a ten w sytuacji sam na sam uderzył precyzyjnie przy słupku. 0:1!

Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne było jednak złe.

Gramy!

Mecz poprowadzi Javier Alberola.

Kto wygra mecz?

W sobotę swój mecz wygrała i zrównała się punktami z Realem. Jaka będzie odpowiedź Królewskich?