2:0
Zakończony
CD Leganes
90+5'

Na koniec meczu sędzia pokazuje czerwoną kartkę! Munuera wyrzucił na trybuny trenera Leganes, Javiera Aguirre.

6
3
1
2
2
90+5'

Wysokie podanie Lionela Messiego do Luisa Suareza. Urugwajczyk opanował piłkę, ale oddał niecelny strzał.

1
1
2
5
90+1'

Nieudana kontra Leganes. Guido Carillo spowolnił dwójkową akcję i nie zdążył oddać strzału.

3
2
1
90+1'

Sędzia doliczył sześć minut do podstawowego czasu gry.

4
1
2
1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Junior Firpo.

2
1
1
2
88'

Ależ bilard w polu karnym Leganes! Arturo Vidal zagrał w pole karne do Riqui Puiga, piłka odbija się od obrońców i wychodzi na rzut rożny!

1
1
2
1
85'

CD Leganes. Schodzi: Recio. Wchodzi: Bryan Gil.

wchodzi Wchodzi
Bryan Gil #26
schodzi Schodzi
1
2
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

1
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Riqui Puig za faul na Perezie.

1
2
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti za faul na Amadou.

2
2
3
82'

Leganes mogło zmniejszyć dystans do Barcy! Guido Carillo z okolic 16. metra uderzył płasko obok słupka.

1
1
81'

Śmiała próba Ivana Rakiticia. Chorwat uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego z ostrego kąta. Niecelnie.

2
2
79'

Centra Arturo Vidala i niecelny strzał głową Antoine'a Griezmanna w polu karnym.

1
3
2
77'

I wracamy do gry!

2
2
76'

Piłkarze schodzą na krótką przerwę, żeby uzupełnić płyny.

5
1
2
73'
73'

FC Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Riqui Puig.

71'

CD Leganes. Schodzi: Miguel Guerrero. Wchodzi: Guido Carillo.

Guido Carillo #18
2
1
70'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Kapitan Barcy pewnie uderzył z 11. metrów. Cuellar rzucił się w przeciwną stronę, bez szans na zatrzymanie strzału.

31
25
2
2
5
67'

Będzie rzut karny dla Barcelony! Lionel Messi tańczył z rywalami, wszedł w pole karne, a tam sfaulował go Jonathan Silva.

14
9
9
3
2
64'

Znowu Messi dał początek akcji bramkowej. Argentyńczyk uruchomił na prawej stronie Semedo, który uciekł i dośrodkował do Griezmanna. Francuz zamknął akcję z bliskiej odległości. Początkowo sędzia uznał gola, ale po analizie VAR sędziowie zauważyli, że Semedo był na spalonym.

11
10
4
5
5
63'

Nieudane rozegranie Barcy z rzutu rożnego. Leganes odzyskało piłkę.

1
1
63'

CD Leganes. Schodzi: Javi Eraso. Wchodzi: Ibrahim Amadou.

63'
62'

Dalekie podanie Lionela Messiego do Luisa Suareza. Urugwajczykowi strącił piłkę Chidozie Awaziem. Będzie rzut rożny.

1
1
58'

Piłkarze wrócili do grania, ale Gerard Pique nadal jest opatrywany przez medyków poza placem gry.

2
1
7
56'

Gerard Pique ma problemy zdrowotne. Obrońca nie może podnieść się z boiska. Ucierpiał po starciu z Rogerem Assale. Pique interweniował wślizgiem, a rywal przejechał mu korkiem po nodze.

2
1
6
54'

Roger Assale zaskoczył rywali. Zmiennik uderzył z dystansu, ale Marc-Andre ter Stegen obronił.

5
3
54'

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Luis Suarez.

1
2
2
53'
51'

Lionel Messi uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale Pichu Cuellar bez problemu chwyta piłkę.

1
4
1
50'

Barca będzie miała pierwszy stały fragment gry po przerwie. Lionel Messi wywalczył rzut wolny.

1
1
49'

Nieudany atak Barcy. Po przeciągającej się wymianie podań piłkę przejmuje i wybija Unai Bustinza.

1
1
1
46'

CD Leganes. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Roger Assale.

Roger Assale #20
1
1
46'

Wracamy do gry! Przy piłce FC Barcelona.

7
5
2
45'

Sędzia doliczył trzy minuty do podstawowego czasu pierwszej połowy.

8
2
44'

Szybkie dośrodkowanie z prawej strony i Lionel Messi wyskoczył do główki. Niecelny strzał lidera Barcy.

4
1
3
3
4
42'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Junior Firpo.

Akcję znowu przyspieszył Messi, podał do Firpo, który pod naciskiem rywali zdołał utrzymać się przy piłce. W końcu zagrał do Fatiego, którzy szybko zdecydował się oddać strzał. I była to bardzo dobra decyzja. Tak przechytrzył Cuellara i dał prowadzenie Barcelonie!

35
25
2
5
5
40'

Ivan Rakitić dośrodkowuje, Clement Lenglet wywalczył sobie pozycję do strzału głową, ale piłka po jego uderzeniu przelatuje obok bramki.

3
1
1
2
1
39'

Kolejna akcja Lionela Messiego i kolejna dobra interwencja obrońców Leganes. W ostatniej chwili piłkarz wybija Argentyńczykowi piłkę.

1
1
2
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Bustinza za faul na Messim.

4
2
33'

Piłkarze wrócili do gry.

5
1
1
1
30'

Piłkarze mają przerwę na uzupełnienie płynów.

5
1
30'

Mamy strzał Antoine'a Griezmanna. Dośrodkował mu Ivan Rakitić, a Francuz uderzył głową. Nie miał łatwo, bo cały czas naciskał na niego Chidozie Awaziem.

3
2
29'

Lionel Messi w końcu wrzucił Barcelonie wyższy bieg. Napastnik przyspieszył akcję, uruchomił na lewej stronie Ansu Fatiego, ale 17-latek niecelnie dośrodkował.

3
27'

Ivan Rakitić niespodziewanie dograł w pole karne. To było niezłe podanie, ale zawiódł Antoine Griezmann i nie zdążył opanować piłki.

1
1
3
2
24'

Dobre dośrodkowanie Lionela Messiego w lukę między obrońcami, ale do podania nie zdążył Gerard Pique.

2
1
1
6
1
23'

Lionel Messi bezlitośnie powstrzymywany przez rywali. Tym razem Argentyńczyka powstrzymało dwóch rywali daleko od pola karnego. Ale udało mu się wywalczyć rzut wolny.

7
3
1
1
20'

W końcu piłkę przejął Lionel Messi. Argentyńczyk zbierał się do rajdu w pole karne, ale zza pleców uprzedził go z interwencją obrońca. Barca po 20. minutach bez argumentów.

1
1
3
3
19'

Kolejne podanie górą w pole karne do Antoine'a Griezmanna. Francuz na razie nie ma szczęścia. Tym razem niedokładnie zagrał mu Ivan Rakitić.

2
1
4
3
15'

Mizerna odpowiedź Barcy. Dalekie podanie od obrońcy w pole karne do Antoine'a Griezmanna. Francuz walczył, ale nie zdążył opanować piłki.

2
1
1
2
3
13'

Kolejny strzał Miguela Guerrero z bliskiej odległości! Tym razem napastnik uderzał z ostrzejrzego kąta po dośrodkowaniu Roque Mesy, ale piłka przeszła obok dalszego słupka! Leganes w natarciu.

2
1
2
2
5
11'

To mogła być akcja meczu! Javi Eraso wbiegł w pole karne z lewej strony, przegrał drybling, ale piłkę odzyskał na prawej stronie Miguel Guerrero. Napastnik uderzył z kilku metrów, ale bramkarza wyręczył Clement Lenglet. Goście mogą żałować!

7
4
1
9'

Sergi Roberto urywa się na prawej flance! Zawodnik Barcelony wpadł w pole karne, ale tam czystym wślizgiem zatrzymał go Unai Bustinza.

3
2
1
4
9 '

Pierwsza groźna akcja Leganes. Roque Mesa wypuścił na prawej stronie Aitora Ruibala. Jednak skrzydłowy nie dośrodkował celnie i Barca idzie z kontrą!

6
2
1
4'

Ależ popis Ansu Fatiego. Zawodnik Barcy założył "siatkę" Chidoziemu Awaziemowi.

6
4
2
2'

Szybka strata Leganes i Barcelona przy piłce. Gospodarze wymieniają podania w okolicach połowy boiska.